Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

]http://img359.imageshack.us/my.php?image=bennyhell9ny.jpg

trazi se kontrabasista, za sada su tu dve gitare (nismo nikakvi virtuozi, a za ovakvu vrstu muzike smo vise nego dobri) i bubnjara cemo lako naci. jedan od gitarista peva, a drugi se smeje histersticno, vristi... poceli smo sa pisanjem tekstova i uglavno su svi o zombijima, drakuli, baba-rogama, mumijama, majmunima koji ubijaju zene preko 70 godina a zatim jedu njihov mozak... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

]http://img359.imageshack.us/my.php?image=bennyhell9ny.jpg

trazi se kontrabasista, za sada su tu dve gitare (nismo nikakvi virtuozi, a za ovakvu vrstu muzike smo vise nego dobri) i bubnjara cemo lako naci. jedan od gitarista peva, a drugi se smeje histersticno, vristi... poceli smo sa pisanjem tekstova i uglavno su svi o zombijima, drakuli, baba-rogama, mumijama, majmunima koji ubijaju zene preko 70 godina a zatim jedu njihov mozak... icon_smile.gif

ph34r.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da bi bilo kul da izazovemo Marty F-a, darijusa i BVDa da naprave bend i da za to imaju dva meseca, da posle toga naprave svirku pa da ih mi ocenjujemo.  A za jam neka se jave oni koji nisu totalni mentoli.

 

Jbg, a bas sam se zagrejao za ideju.

 

Ja i darijus vec imamo bend

 

Zovite BDV-a za bubanj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUDISLAVE TRIBUTE

 

 

POTREBNI SVI SEM BUBNJARA. ZAR NIKO OVDE NE VOLI AUDIOSLAVE!!?!?!?!?!?

volim ja ....al' ne volem tribute bendove icon_smile.gif

....ajd' ponekad je ok. svirati pesme bendova koje volis ali svirati obrade samo jednog benda je po meni bezveze....

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da bi bilo kul da izazovemo Marty F-a, darijusa i BVDa da naprave bend i da za to imaju dva meseca, da posle toga naprave svirku pa da ih mi ocenjujemo. icon_biggrin.gif A za jam neka se jave oni koji nisu totalni mentoli. icon_smile.gif

Jebiga... onda ja otpadam icon_sad.gif

 

 

Je li Marfy jel svirate mozda Children of Bodom? Svirao bih vam ja klavijature icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

 

Moze dakle neki pekmez posle ispita, zakupimo 4 sata nekim radnim danom u Surchinu ima 3 gitarska pojacala pa blejimo na smenu, znam bubnjara koji bi rado dosao, tako da... sharkey, kupi prijave icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da bi bilo kul da izazovemo Marty F-a, darijusa i BVDa da naprave bend i da za to imaju dva meseca, da posle toga naprave svirku pa da ih mi ocenjujemo. icon_biggrin.gif A za jam neka se jave oni koji nisu totalni mentoli. icon_smile.gif

ti da ocenjujes nekog...??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ma zdravlje najbitnije...

 

ionako pravimo opeth tribute... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='23. 1. 2006, 22:59'] gitaristi smaraju... da sam ja imao nekog starijeg burazera da me usmeri dok jos nije bilo kasno no.gif

ne mogu vise da se slozim...

 

i to samo zato jer se plasim da ces ti i tvoja ekipa da me rasturite od batina... icon_smile.gificon_wink.gif

 

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakupimo 4 sata nekim radnim danom u Surchinu ima 3 gitarska pojacala

tako nesto nezelim ni najgorem neprijatelju...

morao sam ovo da kazem jer je stvarno tako...

ko ne zna zasto, bolje da nikada ne sazna...

ko je probao da svira tamo znace...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, to ako nije najbolji studio u celom Beogradu onda me jebi u bulju.

brate dogovoricemo se vec...

a sto se studija tice jedanput sam bio tamo i,cini mi se, nikad vise...

neznam dal postoji u surcinu vise studia, znam da sam u ovom sviro 4 sata za cini mi se 600 kinti...stvarno bedna cifra...

ali brate njima je tamo napon 180 V!!! i ako sviraju dve gitare sa malo boljim procesorima onda mozes da se jebes u bulju od muke...nedaj boze da jos imas i pored toga neki overdrive za bas.

zar niko nije imao slicnih problema tamo?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...