Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Svira mi se nesto....neka cudna i glupa muzika....experimentisanje i tako to......

ja sviram bas,a ako neko radi nesto glupo neka pusti pp..........Smor mi je sve vise svirati po sistemu tribute,obrada,autorski shit(obicno)....

Jesi li ti čuo za Jazz na prevaru? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death, imali smo svirku skoro u SKC-u, bilo je dobro, ali stari gitarista vise nije u mogucnosti da svira svakog vikenda zbog obaveza, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov, naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Coroner, Morbid Angel... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. U skorijem planu su i autorske, vec ima ideja. Pa javite se na

 

063/105-53-54 Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik29.gifmusik29.gif

BUBNJAR FORMIRA BEND (BEOGRAD). ROCK, GRUNDGE, HARD ROCK, SAMO NE DEATH/THRASH/SCREAM METAL. MOZE DA SE RADI I TRIBUTE AUDIOSLAVE-U AKO IMA ZAINTERESOVANIH! JAVLJAJTE SE NA PP

 

ZAR NIKO NE ZELI DA SVIRA GORE POMENUTO?!?!?!?!?!??!

musik29.gifmusik29.gifmusik29.gificon_confused.gifwallbash.gificon_confused.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik29.gifmusik29.gif

BUBNJAR FORMIRA BEND (BEOGRAD). ROCK, GRUNDGE, HARD ROCK, SAMO NE DEATH/THRASH/SCREAM METAL. MOZE DA SE RADI I TRIBUTE AUDIOSLAVE-U AKO IMA ZAINTERESOVANIH! JAVLJAJTE SE NA PP

 

ZAR NIKO NE ZELI DA SVIRA GORE POMENUTO?!?!?!?!?!??!

musik29.gifmusik29.gifmusik29.gificon_confused.gifwallbash.gificon_confused.gifwallbash.gif

Moze sto se tice audioslave-a......Svidja mi se to,ali tribute,a imaju malo albuma=malo pesama......Svirao bih to........ icon_biggrin.gif

 

Mada,hocu neku boest........

Mislim da bi bilo jako bolesno raditi tribute za Ramba Amadeusa i Ajsa....... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sto se tice audioslave-a......Svidja mi se to,ali tribute,a imaju malo albuma=malo pesama......Svirao bih to........ icon_biggrin.gif

 

Mada,hocu neku boest........

Mislim da bi bilo jako bolesno raditi tribute za Ramba Amadeusa i Ajsa....... icon_cool.gif

JA SAM ZA BILO KOJU VRSTU SVIRKE, SAMO DA NIJE NEKI KRSH METAL TIPA- UBIJAMO MALU DECU. JEDINA FRKA STO NEMAM ZAINTERESOVANIH ZA ULOGU BAS, VOKAL, GITARA, TAKO DA SAM ZA SAD ONE MAN BAND icon_biggrin.gif

MOZE DA SE NAPRAVI TRIBUTE ZA "SVIJETSKOG MEGA CARA", SHO DA NE...

JA SAM MISLIO AUDIOSLAVE, CISTO ZA POCETAK, PESME SU DOBRE, A BRUKA SU JEDNOSTAVNE I LAKO SKIDAJU, SAMO JE TESKO NACI PEVACA KOJI NE ZVUCI KAO DA JE DOSAO SA GRAND PARADE... musik29.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA SAM ZA BILO KOJU VRSTU SVIRKE, SAMO DA NIJE NEKI KRSH METAL TIPA- UBIJAMO MALU DECU. JEDINA FRKA STO NEMAM ZAINTERESOVANIH ZA ULOGU BAS, VOKAL, GITARA, TAKO DA SAM ZA SAD ONE MAN BAND icon_biggrin.gif

MOZE DA SE NAPRAVI TRIBUTE ZA "SVIJETSKOG MEGA CARA", SHO DA NE...

JA SAM MISLIO AUDIOSLAVE, CISTO ZA POCETAK, PESME SU DOBRE, A BRUKA SU JEDNOSTAVNE I  LAKO SKIDAJU, SAMO JE TESKO NACI PEVACA KOJI NE ZVUCI KAO DA JE DOSAO SA GRAND PARADE... musik29.gif  musik29.gif

Pa eto.......Sto se mene tice,ja mogu sviram bas......Smara me vise da se mlatim sa stvarima koje svi sviraju,pa mi padaju napamet svakojake gluposti.........Bukvalno....Kako stojis sa bluzom?

To mi je nekako ok.....Ovo sto rece za grand pevace skroz stoji.....Mozda ja mogu da se snadjem za pevaca...A gitara....Tesko,ali ima milion ljudi koji sviraju gitare.....

Jedini uslov mi je da se na repertoaru nadje neka pesma od Sistersa icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

I da se ne sviraju narodnjaci.... icon_mrgreen.gif

I da ....E sad serem.... icon_wink.gificon_da.gificon_da.gif

Pusti pp..... icon_da.gificon_da.gif

Edited by Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest offtopic, ali kad ste već tolko pričali o studijima ...

 

Ima jedan nov, dosta dobar, u onoj ulici blizu Jurija Gagarina, onima koji su sa te strane reke je verovatno to blizu, ali meni je daleko ..

 

700 kinti, sva oprema glanc nova i jako dobra, kablove, čak imaju i svoju tvinku, mada se naš bubnjar žalio da je malo teža ... imaju i solidan razglas što je prava retkost, čak je i prostorija veoma prostrana, jedina je mana u tome što je prostorija duguljasta, pa je balans instrumenata relativan u odnosu na mesto gde se nalaziš, ali mi smo se sasvim dobro čuli. 700 jeste malo steep za neke, ali vredi proveriti, bili smo 1 i opet ćemo, momci koji rade tamo su kul, pustili su nas duže jer nije bilo nikoga posle nas i tako ... icon_mrgreen.gif nabaviću vam tačnu adresu/tel ako nekog zanima ...

 

 

živeli

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik29.gifmusik29.gifmusik29.gifmusik29.gif

BUBNJAR FORMIRA BEND (BEOGRAD). ROCK, GRUNDGE, HARD ROCK, SAMO NE DEATH/THRASH/SCREAM METAL, I NARAVNO- NO NARODNJACI icon_mrgreen.gif . MOZE DA SE RADI I TRIBUTE AUDIOSLAVE, MOZE I SPONTANI DZEM-U AKO IMA ZAINTERESOVANIH! JAVLJAJTE SE NA PP

musik29.gifmusik29.gifmusik29.gifmusik29.gif

 

za malo da smorim sa ovim oglasom

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...