Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

A CAPSLOCK, ako jos jednom napises ono za bubnjara, bend, audioslave itd. dobijas ban na 10 dana!! violent.gificon_smile.gif

 

Udavi choveche stvarno, ne mora svaki drugi post da bude tvoj!

BUBNJAR FORMIRA BEND... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

FOR THE LOVE OF GOD, DON'T BAAAN ME icon_cry.gificon_uhoh.gificon_cry.gificon_uhoh.gif

 

 

SA KOLIKOM UCESTALOSCU SMEM DA UBACUJEM OGLAS, O GREAT MODERATOR??

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako...Potreban BUBNJAR! Da ne razvlacim mnogo....Muzika je tipa mracni Morphine\lagani Tool\blazi Sonic Youth. Znaci...uglavnom sporo, natripovano, mrachno i zajebano. icon_rolleyes.gificon_wink.gif Ako ima i neki zainteresovani gitarista sa dobrom voljom, nek se i on javi. 063-806-18-13 borko pivopije.gif Ziveli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu Irish Rover and The Crew HITNO potreban BASISTA ili KONTRABASISTA !!!

Trenutnu postavku cini 4 ljudi(vokal,gitara,violina,bubnjevi).

Muzika je Irski rock,punk-rock,Shane MacGowan...

Bend ima ozbiljne namere i planove(da postane vodeći Irski bend na ovim prostorima).Pridruži nam se što pre!!!

 

IRISH ROVER AND THE CREW

Website: http://www.irishrover.tk

Forum: http://www.irishboard.tk

E-mail: [email protected]

Mob. tel: 064/3630840

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death, imali smo svirku skoro u SKC-u, bilo je dobro, ali stari gitarista vise nije u mogucnosti da svira svakog vikenda zbog obaveza, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov, naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Coroner, Morbid Angel... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. U skorijem planu su i autorske, vec ima ideja. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death, imali smo svirku skoro u SKC-u, bilo je dobro, ali stari gitarista vise nije u mogucnosti da svira svakog vikenda zbog obaveza, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov, naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Coroner, Morbid Angel... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. U skorijem planu su i autorske, vec ima ideja. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

cuo sam da je veliak guzva za ulazak u ovaj bend icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam da je veliak guzva za ulazak u ovaj bend icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Znas kako Ivane, mi bar odsviramo pesme do kraja i kvalitetno.

Ne vidim ni da tebi nesto posebno naskacu da sviraju sa tobom tako da...icon_smile.gif

 

E Urose,urose,ode Cirih bend se raspade...ccc...

Znas kako kazu kratko ali slatko...

 

Znam ja koji si icon_smile.gif

Barute, proslo je vise od dva meseca od kad on nije svirao sa nama, pa smo opstali. biggrin.gif Postoji opcija da nastavimo kao trojka, a mozda i da dodje neko drugi. A mozda i da on ostane u bendu, mada sam ja skeptican po tom pitanju, samo prica o teretani po citav dan icon_smile.gif

/

Enivejz, dolazi na probu sada u nedelju, sviramo nove pesme. Trebalo bi da napravimo neku svirku u skorije vreme sa njim u postavi, za oko mesec dana valjda. E,da- i verovatno menjamo ime u Hypocritical Criterion. Btw, sta bi sa onim tvojim tribute In Flames bendom, sta bi sa onim tvojim predlogom da nesto zajedno organizujemo? Svirate li jos?

 

P.S. mnogo ti je dojajan taj LP sto si ga se slikao sa njim u profilu, ekstra izgleda, valjda tako i zvuci. Kako napredujes sa tim likovima sto svirate Priest-e?

 

Poz musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irski...u najmanju ruku zato što sam ja Irac icon_smile.gif

Znači još jednom...

 

Bendu Irish Rover and The Crew HITNO potreban BASISTA ili KONTRABASISTA !!!

Trenutnu postavku cini 4 ljudi(vokal,gitara,violina,bubnjevi).

Muzika je Irski rock,punk-rock,Shane MacGowan...

Bend ima ozbiljne namere i planove(da postane vodeći Irski bend na ovim prostorima).Pridruži nam se što pre!!!

 

IRISH ROVER AND THE CREW

Website: http://www.irishrover.tk

Forum: http://www.irishboard.tk

E-mail: [email protected]

Mob. tel: 064/3630840

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...