Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pa kao Floggin Molly, koji su Irish punk rock, a imaju akusticnu gitaru u postavi, ne samo za neke baladice, vec kao ravnopravan instrument.

 

Ali kako je ovo zakon:

Imam zavrsenu nizu muzicku, odsek klavir, imam eskstra glas, i znam da pevam sve pa ako nekome treba pevacica, nek mi posalje pp, e-mail ili sta god!!!!

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako Ivane, mi bar odsviramo pesme do kraja i kvalitetno.

Ne vidim ni da tebi nesto posebno naskacu da sviraju sa tobom tako da...icon_smile.gif

 

 

 

Ko kaze bre da mi ne odsviramo do kraja icon_mrgreen.gif

A i bre imam toliko ponuda od raznh ljudi da vise ne znam koga da izaberem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Evo pre neki dan mi se javio Mile Petroza pitoa jel moze da svira icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze bre da mi ne odsviramo do kraja icon_mrgreen.gif

A i bre imam toliko ponuda od raznh ljudi da vise ne znam koga da izaberem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Evo pre neki dan mi se javio Mile Petroza pitoa jel moze da svira icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Znaci, novi Kreator ce da bude sranje, cim je nasao tebe da zove. icon_smile.gif

Nema sta, nasao je Mille kom ce bogu da se moli icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Gretzky

Potrebni basista i pevac za power - heavy metal bend, za pocetak radi se Iced Earth. U planu su i autorske stvari.

064/2111230 - Marko

063/375872 - Steva

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako.Posto sam video da su ucestali postovi u kojima se trazi pevac za bend evo ja oglasavam da sam pevac raspolozen za saradnju.Imam iskustva sa par bendova na teritoriji Sapca i Beograda,kao i par nastupa sa njima.

Zelja mi je da pevam u bendu power,prog ili melodic hard rock orijentacije (pozeljno da ima klavijature,zbog autorskog rada,jer vec imam par ideja za neke stvari pa bih voleo to da realizujemo,ako vam se svide).

Ako imate nameru da radite Guns-e,Ac-Dc,Motorhead i bendove ciji pevaci imaju grublje i ostrije vokale i zelite da ja tako zvucim ne zovite me,jer mi to ne lezi (imao sam iskustva sa takvim zahtevima,pa mi je glas pucao kao lud).Znaci mogu ovi bendovi,ali ja ne mogu da zvucim kao Axl ili Lemmy.

Cini mi se da mi najvise leze Deep Purple,Rainbow,Stratovarius,Kamelot...

Pored ovoga bilo bi dobro da studio u kome brend proba bude bar pristojno opremljen (znaci da se mikrofon cuje normalno,a ne da se derem k'o magarac da bi se iole cuo).

Znaci bendovi iz okoline Beograda i Sapca,javljajte se ako ste zainteresovani na pp ili na mail [email protected],pa ako da Bog da ostvarimo neku saradnju.

P.S.Sad ce mnogi od vas pomisliti da sam cepidlaka ili razmazen kada trazim mozda mnogo za nase uslove.Verujte da nisam takav,ali mi je dojadilo da radim sa losim ozvucenjem,da mi traze da zvucim onako kako ne mogu itd.

Edited by Max Screamingwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

okupio se bend, fali samo MUSKI VOKAL. svira se sve sem metala- od roka 70ih do post panka i gotik roka. moze sve sto nije izlizano i vec 100000 puta odsvirano po raznim svirkama. Javljajte se na pp meni ili zaznojenom vozacu fap-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...