Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bend iz SREMCHICE trazhi ozbiljnog Bassistu za rad !

 

Upitanju Hard Rock (Jimi Hendrix,AC DC,Deep Purple,Cult...) i autorske stvari!!!

 

Studio u posedu benda 00-24 !

 

Zainteresovani Bassisti neka se jave na telefon:063 72 59 027

 

pivopije.gif

Zar niko nije iz sremchice!!!???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oce neko da svira bas za thrashinu na fintu rli(early) Metallica, Megadeth. BGD, negde oko '90 godista, do +tri-cetri godine? Ne mora da ima vece iskustvo, dovoljno da zna da svira. icon_mrgreen.gif Ogroman akcenat na autorskim, malo obrada, samo za uvezbavanje i za nasu dusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death, imali smo svirku skoro u SKC-u, bilo je dobro, ali stari gitarista vise nije u mogucnosti da svira svakog vikenda zbog obaveza, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov, naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Coroner, Morbid Angel... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. U skorijem planu su i autorske, vec ima ideja. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

 

Samo da dodam da se jave ljudi koji VOLE Death Metal, da ne bude opet nesporazuma i zabune.

sad.gif sto ne zivim u BG biggrin.gif .

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oce neko da svira bas za THRASHINU na fintu rli(early) Metallica, Megadeth. BGD, negde oko '90 godista, do +tri-cetri godine? Ne mora da ima vece iskustvo, dovoljno da zna da svira. icon_mrgreen.gif Ogroman akcenat na autorskim, malo obrada, samo za uvezbavanje i za nasu dusu.

i tako je nastao jos jedan metalikin tribute...hahahahaha...

 

 

za THRASHINU kad sam to procitao ja reo sodom,tankrad...a ono metalika ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i tako je nastao jos jedan metalikin tribute...hahahahaha...

 

 

za THRASHINU kad sam to procitao ja reo sodom,tankrad...a ono metalika ph34r.gif

haha Sodome zar nisi naucio do sada da su Metallica i Megadeth pravi thrash a da su Sodom,Tankard i Destruction gej bendovi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha Sodome zar nisi naucio do sada da su Metallica i Megadeth pravi thrash a da su Sodom,Tankard i Destruction gej bendovi icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

jeli ovo sala ili ozbiljno mislis . AKo je ozbiljno dobro razmisli

 

pivopije.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Metallica i Megadeth (i Exodus i Anthrax) su pravi thrash, a ovo ostalo su gay bandovi. Vise lice na death nego na thrash.

 

I nece biti Metallica tribute. Sviracemo mozda dve pesme, po dogovoru. I obavezno Holy Wars, a ostalo sve autorske.

 

... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam kako solo/ritam gitare za in flames? koliko ja znam oni stalno nesto cepaju u tercama, imaju hermonije i dok sviraju rifove.. nije da nema solo deonica, ali uglanvnom sviraju zajedno. u tom svetlu bi (po meni) trebalo 3 gitare da bi tribute to IF bio do jaja: dvojica da cepaju terce, a jedan da krlja rifove da ne bude "prazno"... bar je to moje misljenje.

 

u svakom slucaju, javi kad bude svirka. 

Probao vec jednom veruj mi ne ide imali smo 3 gitarista,na kraju je bolje zvucalo bolje sa 2 koje su cepale terce celu pesmu ko flamesi na live-u!!!

Zato sam sada napomenuo ne gitarista nego ritam gitarista koji bi me pratio i svirao terce... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao vec jednom veruj mi ne ide imali smo 3 gitarista,na kraju je bolje zvucalo bolje sa 2 koje su cepale terce celu pesmu ko flamesi na live-u!!!

Zato sam sada napomenuo ne gitarista nego ritam gitarista koji bi me pratio i svirao terce... mhihi.gif

hmm... meni se nesto ne dopadaju in flames uzivo (bar na onom tokiju sto sam slusao), ali mozda si i u pravu... teze je da se uskade trojica nego dvojica (pre ce nego da zajebe icon_smile.gif ). mada, kad cujem kako maideni zvuce sa 3 gitare => icon_rockdevil.gif

anyway, samo napred! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Seljacka buna trazi pevacha, svira se agro metal, tj nase stvari, od obrada se rade Nervozni postar i Indira & Rammstein, potencijaln pevac ce dobiti stvari da preslusa, potrebno je da covek bude agro, shirokih shvartanja, da voli System Of A Down i Panteru i da poseduje neko znanje o Manowaru, iako je tematika neozbiljna, bend je ozbiljan, javljajte se agrarci pivopije.gif

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...