Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ako je neko zainteresovan za Fates Warning tribute band, neka se javi. Drugar i ja bi svirali gitare, on cak i neke klavijature. Svi ostali instrumenti su preko potrebni!

 

Nismo neki gitaristi (dobro, sviramo vec 4-5 godina, ali sve je to neozbiljno! icon_smile.gif), ali nije u tome stvar, vec u okupljanju vrlo specificnih ljudi za vrlo specifican pravac prog-a.

 

Obrade slicnih bendova (ima li ih?) kao i autorski materijal (vec postoji jedna ali vredna pesma) se podrazumevaju, u nesto kasnijoj fazi benda, jel?

 

Ajdete ljudi, pa FW jos niko ne svira!

 

Dakle?

Dakle, sve je rekao, ali da dodam da je entuzijazmicno vezbanje uzelo maha i da nam trebaju isto tako ozbiljni i "specificni" muzicari (bubnjar, klavijaturista i basista). Pevac je najverovatnije u ekipi i to veoma dobar, samo jos da nas cuje. Obradjivali bi Fates Warning, Pain of Salvation, Pink Floyd itd. Verujem da ima dosta vas koji to slusate. Nama je bitno samo da sviramo sa ljudima, da delimo dobre vibracije, a svirke ce vec doci prirodno. icon_smile.gif Navali narode! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, sve je rekao, ali da dodam da je entuzijazmicno vezbanje uzelo maha i da nam trebaju isto tako ozbiljni i "specificni" muzicari (bubnjar, klavijaturista i basista). Pevac je najverovatnije u ekipi i to veoma dobar, samo jos da nas cuje. Obradjivali bi Fates Warning, Pain of Salvation, Pink Floyd itd. Verujem da ima dosta vas koji to slusate. Nama je bitno samo da sviramo sa ljudima, da delimo dobre vibracije, a svirke ce vec doci prirodno. icon_smile.gif Navali narode! icon_wink.gif

drago mi je da je neko odgovorio na moj post... ali ne razumem bas najbolje odgovor!

 

jel se to ocekuje od mene da nesto kazem na to? ph34r.gif

 

inace, ja i drugar uopste nismo losi, ali za to vreme koje mi sviramo, mogli smo da postanemo i mnogo bolji! jbga, kad coveku nije sve gitara u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

POTREBAN BUBNJAR ZA PROGRESSIVE HEAVY BAND,CLANOVI VECINOM IZ PANCEVA! icon_razz.gif

SVIRALI BI PO NEKU OBRADU(DREAM THEATER,MAIDENI,SIMPHONY X,KAMELOT I SL.),I AUTORSKE STVARI!!! icon_wink.gif

IMAMO ZENSKI VOKAL...SKOLOVANa,DVE GITARE,I BASISTU!!!

I KLAVIJATURE NAM TREBAJU(to tek nece nadjemo) no.gif

 

JAVITE SE NA PP icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by Secret_Player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Bg-a traži klavijaturistu (ili klavijaturistkinju), trenutno radimo cover (Nightwish, Within Temptation, Sinergy...), ali u planu je i rad na autorskim stvarima... Probe jednom nedeljno, naravno - vikendom... Posedovanje klavijatura se podrazumeva... Za više informacija, kontaktirajte me ovde preko pm-a...

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mr.flash

Hard'n Heavy sastavu potreban bubnjar. Sviramo progresivno sa Led Zepp uticajima. Bitno da napomenem je da smo svojevremeno bili Satriani tribute, a da smo basista i ja aktivni Jazz muzicari. Kontakt: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista trazi band (vokal,bubanj,bas,klavijature),pretezno za sviranje chvrstog hard rocka i Heavyja,Uticaji TNT-a,White Lion-a,Stryper-a,cele hard rock i heavy ere i naravno,pretezno autorski band,s tim shto bi autorske bile u malchice brzem fazonu!Kontakt na pp

 

 

P.s. Po mogucstvu da je band oko 89' ali i ne mora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock,Fussion Jazz,Progressiv Rock.Blues grupa trazi pevaca sa ''kvalitetnim pevanjem''- sto znaci da mora da peva kao ili priblizno Freddie Mercury-u ili Paul Rogers-u ili David Coverdale-u ili Ian Gillan-u ili Borisu Arandjelovicu ili Dadu Topicu ili Robert Plant-u ili D.N.Najdi ili Milanu Mladenovicu ... ili cak bolje od svih njih.

 

064/293-4726

Edited by Livnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock,Fussion Jazz,Progressiv Rock.Blues grupa trazi pevaca sa ''kvalitetnim pevanjem''- sto znaci da mora da peva kao ili priblizno Freddie Mercury-u ili Paul Rogers-u ili David Coverdale-u ili Ian Gillan-u ili Borisu Arandjelovicu ili Dadu Topicu ili Robert Plant-u ili D.N.Najdi ili Milanu Mladenovicu ... ili cak bolje od svih njih.

 

064/293-4726

Jesi ti lud? icon_confused.gificon_confused.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock,Fussion Jazz,Progressiv Rock.Blues grupa trazi pevaca sa ''kvalitetnim pevanjem''- sto znaci da mora da peva kao ili priblizno Freddie Mercury-u ili Paul Rogers-u ili David Coverdale-u ili Ian Gillan-u ili Borisu Arandjelovicu ili Dadu Topicu ili Robert Plant-u ili D.N.Najdi ili Milanu Mladenovicu ... ili cak bolje od svih njih.

 

064/293-4726

icon_rolleyes.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neke nade da se ovde uhvati neki solidan klavijaturista?mislim...da moze da odsvira bendove tipa Lacuna Coil,Theatre of tragedy,Dreams of sanity,Vintersorg itd...U planu su i neke autorske stvari tako da ako ima iko zainteresovan iz Bg i okoline da se ucacka u jedan fini icon_rockdevil.gif bend sa zenskim vokalom ph34r.gif neka mi se javi na pp ili na mail: [email protected]

 

musik29.gif

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mom ortaku i meni trebaju bubnjar i basista za jedan opusteni, zajebantski projekat. Vec smo uradili vecinu prve pesme Sundjer Bob Beyond the Gates of Infinity. Filozofija je ovakva: svi pevaju, ma koliko losi bili, svi sviraju sve instrumente (ali samo na odredjenim mestima u odredjenim pesmama, za koje se pripremimo). Tekstovi su debilni, preradjuju se teme iz crtaca. Bend se zove Suction ('cause we suck) i recimo da je to neki trash/power/punk/ska/senvic sa tunjevinom/metal/hard rock projekat. Zabava je zagarantovana!

 

p.s. Bio sam ozbiljan i prvi put, zato nemojte da brisete post. icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mom ortaku i meni trebaju bubnjar i basista za jedan opusteni, zajebantski projekat. Vec smo uradili vecinu prve pesme Sundjer Bob Beyond the Gates of Infinity. Filozofija je ovakva: svi pevaju, ma koliko losi bili, svi sviraju sve instrumente (ali samo na odredjenim mestima u odredjenim pesmama, za koje se pripremimo). Tekstovi su debilni, preradjuju se teme iz crtaca. Bend se zove Suction ('cause we suck) i recimo da je to neki trash/power/punk/ska/senvic sa tunjevinom/metal/hard rock projekat. Zabava je zagarantovana!

 

p.s. Bio sam ozbiljan i prvi put, zato nemojte da brisete post.  icon_evil.gif

Chekaj, trazhish chlanove za zajebantski bend ? icon_smile.gif

 

Jbt shta sve necju prochitati ovde icon_smile.gif .

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...