Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potrebni su mi ljudi za doom metal bend (bliza okolina Beograda). Gitarista, basista, bubnjar i klavijaturista. Nije bitno godiste, bitna je posvecenost, ozbiljnost i posedovanje instrumenta (sem bubnjeva). Sve ostalo ce ici po dogovoru. Tekstovi ce biti raznih tema, samo nece biti satanisticki, paganski i anti-hriscanski. Vokali ce biti uglanom clean, a negde moze i scream i growl. Za pocetak bih voleo par obrada. Cisto da se uklopimo. Na primer: Pantheist - Apologeia, Forest Of Shadows - Wish i My Dying Bride - My Hope Destroyer, Empyrium - Lover's Grief. Znaci neki atmo-funeral doom. Ko je zainteresovan (ako nije cuo ove pesme - narezacu mu) neka mi se javi na mail (ako nije problem, ostaviti kontakt telefon).

 

Alexandar

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend HOSTILE trazi novog gitaristu!!! Imamo samo dva MALA (a ispostavilo se tako jebano VELIKA) uslova: 1. Da znas da SVIRAS i CUJES ostale clanove benda! (nije bitno da li si ritam ili solo gitara)! 2. Da imas svoju opremu! Informacije na tel: 063449448 - PERA

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban pevac za ozbiljan NWOAHM bend, koji bi svirao autorske stvari nalik na Machine Head, Killswitch Engage, As I Lay Dying, Trivium...

 

u bendu za sada sviraju:

Buca (Space Eater - gitara)

Nemanja (Space Eater - gitara)

Gera (Underdeath, Hatred - bas gitara)

Kinez (Final Thought - bubanj)

 

pravicemo audiciju na jednoj probi na kojoj bi pevac trebao da spremi sledece pesme:

 

Killswitch Engage - A Bid Farewell

Killswitch Engage - Breathe Life

Machine Head - Ten Ton Hammer

Machine Head - Take My Scars

 

zainteresovani neka se jave na telefone:

 

064/2-213-743

063/7-242-343

 

pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Novog Sada trazi gitaristu, sviramo mesavinu post-rock-a i nekog thrash-a (Tool+Opeth + thrash icon_smile.gif )

koga zanima, moze doci na probu...javite se na 063/569-524

 

Takodje mi treba bubnjar za black (ala. Emperor) i za thrash (ala. Megadeth) bendove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan Irski punk rock bend IRISH ROVER AND THE CREW hitno traži dobrog, ozbiljnog i posvećenog bubnjara!

Trenutna postavka benda:

-Rover MacGowan (vokal)

-Branco (el. gitara, ex bas Sacramental Blood)

-Trdza King (bas gitara, Black Moon)

-Nemanja (frula, muzička akademija u Beogradu)

-Danica (harmonika, muz. škola Stanković)

 

Vise informacija na zvaničnom sajtu benda:

http://www.irishrover.org

ili putem e-maila: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi muski ili zenski vokal za SOAD tribute, pozeljno da razbija narodnjake ili da ima veze sa crkvenim horom, bogoslovijom, pevanjem uz gusle i sl. Znaci u prevodu, vokal takvog intenziteta, da bez razglasa moze da poklopi citav bend i da nas baci u drugi plan.

 

Pa ako ima takvih, neka se jave na pp - bice mi zadovoljstvo, mi smo spremni s instrumentalima.

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Pozdrav svima

 

Ovako, power/speed metal bendu iz Beograda, potrebni su bas gitarista i bubnjar. Muzicko iskustvo nije bitno, kao ni pol i godine.

Ono sto je bitno je da oni koje ove bude zanimalo i koji bi hteli da se prijave je:

 

-Da nisu u drugim bendovima ili da su ukljuceni u neke druge projekte

-Da nisu nacisticki, nihilisticki ili sovinisticki nastrojeni

-Da imaju svoje instrumente i opremu

-Da su sa teritorije Beograda.

 

Sve ostale informacije, oko proba, eventualnog slanja sopstvenih audio/video snimaka, audicije i drugih pitanja, mogu se dobiti na telefone>

 

064/149-94-90 (Aleksandar)

063/866-1023 (Dusan)

 

i na e-mail adresu> [email protected] (Vladimir)

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ja sam konacno uspeo da napravim studio,prvenstveno za sebe,ali i za IZDAVANJE. mrred.gif Potpuno akusticki obradjen musik20.gif ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala imam RANDALL G2 seriju i Peavey StudioPro112, a za bass imam Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey...(nesto skromniji,ali ipak novi i imaju lep zvuk).Studio je na crvenom krstu i cena probe je 500din. icon_mrgreen.gif (je*es ti dobar studio ako je cena 700 and more)... Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba: 011/386-17-35 icon_rockdevil.gif

 

OVO NIJE OFF-TOPIC ZATO STO SU MI POTREBNI MUZICARI DA POPUNIM SVE OVE PRAZNE TERMINE...smrc...NIKO JOS NIJE CUO ZA OVAJ STUDIO!!!! JUCE JE ZAVRSEN!!!hehehehehehe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licni oglas:

 

Gitarista,dobro situiran, '88 god. svirao bi s nekim bendom Death,Thrash,pa cak i rock...

Kontakt na pp,bez uvrede ali ne bi javno da ostavljam broj,ima svakakih manijaka biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Ovako, power/speed metal bendu iz Beograda, potrebni su bas gitarista i bubnjar. Muzicko iskustvo nije bitno, kao ni pol i godine.

Uh, da imam svoje bubnjeve i vremena, tačno bih se prijavio, baš bih voleo da rokam u bendu takve orjentacije...

Al jebiga, život je nekom majka a nekom maćeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...