Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ja ne znam zasto se ljudi,

obicnim stvarima cude,

i od toga prave spektakl,

kad se dvoje u tramvaju ljube,

Pa sta i to je za ljude,

pa sta neka se vole svi,

jer to, to je za ljude,

ljudski je sve to

 

Ima smisla u ovim stihovima i kao muzicar mislim da nisu zene krive sto neko lose svira na probi nego svi oni koji ne sviraju,ne pevaju,ne bave muzikom smetaju ovima sto sviraju.

Ja isto sviram sa jednom vokalistkinjom ali kolko god ona izgledala privlacno ili ne nema veze, ja sam dosao tamo da sviram a ne da drndam vunu ili nesto slicno XD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma poenta je u tome da kakvi god bili odnosi clanova benda - jebacki, ljubavnicki, bratski, drugarski, neprijateljski, to u principu ne bi trebalo da ima ikakve veze sa radom istog

potrebno je gajiti jedan minimum profesionalne atmosfere

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i Basista trazimo iskusnog bubnjara(po mogucstvu da ima duplu pedalu) i gitaristu za ozbiljan rad na autorskim stvarima(mozda i nekim obradama). Ima uticaja raznih pravaca, od speed-thrash metal-a do hard 'n heavy-a

Ja sam do sada radio sa dva benda, sada trenutno radim sa trecim kao i basista koji jos uvek radi sa Vranjskim bendom Jolly Jumper, mozete ih cuti na 202(ako ih do sada niste culi), svirali smo i kao predgrupa Yu Grupi. Ovo pricam cisto da vas upoznam na ozbiljnost projekta, ne trazimo neke ustogljene tipove koji misle da su bogovi! Samo normalne ljudi sa kojim se moze praviti dobar metal i dobor zezati. Bilo bi pozeljno da se jave ljudi iz Bg-a

again

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ovako...

 

Novi bend rtazi basistu... postava je znaci: dve gitare, jos nepostojeci bas, zenski vokal+klavijature (verovatno) i bubanj...

 

sviraju se stvari tipa: Cardigans, Cranberries, Smak, EKV, Led Zeppelin, Whitesnake, Oktobar 1864

 

raspon godista sadasnje postave benda je '85-'91. i skoro svi imaju iskustava sa sviranjem u bendovima pre ovog...

 

javite se na PM ko je zainteresovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black metal bendu Plamen Iskona iz Rume potreban je bubnjar,imamo za sada pet nasih stvari,trebalo bi da uskoro izdamo demo,sve sto nam fali je bubnjar no.gif

Bend se trenutno sastoji iz vokala('90),dvojice gitarista('90 i '89) i basiste('88).

 

Ako je neko zainteresovan i ima neka pitanja na [email protected]

no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i Basista trazimo iskusnog bubnjara(po mogucstvu da ima duplu pedalu) i gitaristu za ozbiljan rad na autorskim stvarima(mozda i nekim obradama). Ima uticaja raznih pravaca, od speed-thrash metal-a do hard 'n heavy-a

Ja sam do sada radio sa dva benda, sada trenutno radim sa trecim kao i basista koji jos uvek radi sa Vranjskim bendom Jolly Jumper, mozete ih cuti na 202(ako ih do sada niste culi), svirali smo i kao predgrupa Yu Grupi. Ovo pricam cisto da vas upoznam na ozbiljnost projekta, ne trazimo neke ustogljene tipove koji misle da su bogovi! Samo normalne ljudi sa kojim se moze praviti dobar metal i dobor zezati. Bilo bi pozeljno da se jave ljudi iz Bg-a

 

 

U jebo te, ozbiljnost se zasniva na tome sto su bili predgrupa YU grupi u Vranju!!??!?! Ustogljeni tipovi obicno ne misle da su bogovi. Normalni ljudi s kojima se moze dobro zezati je jako diskutabilan termin. Tvoji standardi za normalan i tvoje zezanje mozda nemaju veze s mojim, zar ne?!?!? Inace, slusao sam vam ovog bubnjara, mislim da ima neki Stagg ili tako nesto, dugu kosu... slusao sam vase nastupe i live i preko nekih snimaka. Nista da padnes u nesvest, ali je cool sto se trudite. Go for it! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebo te, ozbiljnost se zasniva na tome sto su bili predgrupa YU grupi u Vranju!!??!?! Ustogljeni tipovi obicno ne misle da su bogovi. Normalni ljudi s kojima se moze dobro zezati je jako diskutabilan termin. Tvoji standardi za normalan i tvoje zezanje mozda nemaju veze s mojim, zar ne?!?!? Inace, slusao sam vam ovog bubnjara, mislim da ima neki Stagg ili tako nesto, dugu kosu... slusao sam vase nastupe i live i preko nekih snimaka. Nista da padnes u nesvest, ali je cool sto se trudite. Go for it! :pivopije:

Pa vise ne sviramo tu vrstu muzike, presli smo na mnogo zesce stvari, na tim snimcima smo uglavnom bili losi tako da nisi video a ni cuo nasa bolja izdanja...sto sam pomenuo Yu Grupu...pa uglavnom ljudi ne bi svirali sa nama a da pre toga nisu nista culi ili videli barem deo onogo sto sviramo ili smo svirali, a sa Yu Grupom je bio dobar nastup a i bilo preko 30000 ljudi. Ne znam da li si ti ikada svirao pred tolikom masom ali ipak treba da posedujes neko prethodno iskustvo da bi se pojavio pred toliki broj ljudi, imam cak i snimak sa tog koncerta, tj ono sto je televizija snimala, mada su nas snimali samo prve cetiri pesme...

Sada posto smo smo ja i basista u Bg-u hteo bih da se malo vise angazujemo i da zdravlje boze snimimo demo(kasnije album) jer kao sto rekoh imamo vec dosta autorskih stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock bendu potreban pevac.Hitno!Informacije na [email protected] ili 063/7028161

 

 

sta bi sa mail-om

 

Gitaristi sa svojim pesmama potrebni: pevacica, basista, klavijaturista i bubnjar. Uticaji - HIM, Neil Young...

 

kontakt - [email protected]

 

VRH :mrtav:

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бенду NoYz? што је пре могуће потребан БУБЊАР!!!! Мора да буде прецизан и одговоран, стрпљив и да хоће да ради. Знам да је немогућа мисија, ал' ако има таквијех на овом форуму нека се јаве на ПП или на [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суочимо се са чињеницом да су бубњари угрожена врста и пребацимо се сви на ритам машине!

 

e, brate stvarno.

em ih nema, em to josh i zloubotrebljavaju i stalno neshto seru i traze neke specijalne uslove.

a 80% njih ne mozes ni da koristis za neko ozbiljno snimanje jer su netachni i sve jedno morash da koristish ritam mashinu :)

btw. Counterignition josh uvek trazi bubnjara :razz:

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da i dalje trazimo bubnjara...ne mora da zna da koristi duplu pedalu ali mora da ima solidno iskustvo sa radomu bendu i da je zainteresovan da radi thrash...ostale informacije su u potpisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako hoces mozes da probas i u 2 benda :)...stvarno ako hoces da se i nama pridruzis popricaj sa ekipom, javi pa vec moze i probna probica...radimo autorske pesme,imamo gde i sa kim svirke da radimoi to stoji ali treba nam nov covek...ali opet kazem tvoj izbor(znas vreme,obaveze) i naravno razgovor sa tvojim bendom(pristanak nadvojno drzavljanstvo ili ne :) )...inace u kom bendu sviras?

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...