Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Samo jos jedno pitanje....jel planirate autorske ili samo obrade

 

Za pocetak obrade,jer zelim prvo da se uvezbamo,bubnjar basista i ja smo do jaja ortaci iz skole,ali pevaca jos nisam upoznao uzivo,samo ovako preko Yuma. Mislim,moj neki plan je da formiramo bend,uvezbamo se,odsviramo 10-tak svirki i onda sigurno nece biti problem da zajedno radimo na nekim autorskim pesmama.

 

Jel si ti zainteresovan??? Ako jesi,odgovori mi na PM,da ne gusimo temu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Inhuman Form ponovo trazi gitaristu, jer smo ) okoncali saradnju sa dosadasnjim, koji je dosao negde na leto. Nije dosao 2 probe uz vrdanje, i to je to, kraj. Tako da ponovo trazimo nekog ko je voljan da svira. Svira se neki Death Metal( nije brutal ali ni razvodnjeni) sa dosta primesa( ima tu i 'nasih' ritmova), imamo svojih autorskih desetak, uvezbali smo 3-4 do sada. Moje misljenje je da je nas materijal cudan da se tako izrazim. Nije suvise tehnicki ali ni lak za sviranje. Aranzmani su kompleksni. Snimanje demoa je u pripremi , radi se i omot. Znaci, pozeljno je min 2 godine na instrumentu i pozeljno je da kandidat moze da svira i neke malo zahtevnije solaze( posebno u obradama).

 

Sviramo i covere, cisto jer nemamo jos dovoljno svojih; svira se Death, Carcass, Morbid Angel, Sodom.

 

Fucking \m/

 

Kontakt na pm ili na 063/7282410 - Bata( I am the black wizards);

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban neko za scream & growl za death metal bend. Sviramo svoje stvari - nesto tipa Death/At the Gates/Black Dahlia Murder. Ima nas 2 gitare, bas i bubanj. Imamo prostoriju.

 

064/2480-799 Bojan

 

moze i na pp

 

jos vazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, znachi kako bi mi bilo drago da nadjete prave ljude, zadnje tri strane se vrte tri oglasa :D Ajmo beogradjani bre!!!

 

@MegaDex

Zashto ne bi probali s nekim mladjim, ima ih sigurno puno, dobro, stoji da verovatno 80% nema pojma, al ima tu talenata, koji iako nemaju iskustva, imaju ono shto treba, talent i zhelja da sviraju, iskustvo morate i da dajete, ne samo da chekate da vam se oni s iskustvom javljaju :D Probajte. Proba-dve, pa ce se skontati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zile_kondic : Pa pazi probao bih i tu varijantu ,ali da lik potencijalni stvarno hoce da vezba...nemam nista protiv mladjih likova - muzicara od mene, necu ih sigurno sputavati i naredjivati im ali nesto mrka kapa vidis da se ne javljaju :lol::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se basista za autorski melodic dead metal bend....Sviramo i tribiut Children Of Bodom... :rockdevil: ....Neka se javi obavezno....

Pretpostavljam da je ovo bilo namerno...znash na shta mislim :D

 

E, da, samo nastavite sa bodom tribute-om, pored autorskog rada, to se ne vidja kod nas chesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je ovo bilo namerno...znash na shta mislim :D

 

E, da, samo nastavite sa bodom tribute-om, pored autorskog rada, to se ne vidja kod nas chesto

 

:da: :da: :da: :da: :pivopije:

 

Kako pritiskaci...? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban neko za scream & growl za death metal bend. Sviramo svoje stvari - nesto tipa Death/At the Gates/Black Dahlia Murder. Ima nas 2 gitare, bas i bubanj. Imamo prostoriju.

 

064/2480-799 Bojan

 

moze i na pp

 

 

jos vazi

JAvio sam ti se na pp:rakijanje:

 

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, znachi kako bi mi bilo drago da nadjete prave ljude, zadnje tri strane se vrte tri oglasa :D Ajmo beogradjani bre!!!

 

@MegaDex

Zashto ne bi probali s nekim mladjim, ima ih sigurno puno, dobro, stoji da verovatno 80% nema pojma, al ima tu talenata, koji iako nemaju iskustva, imaju ono shto treba, talent i zhelja da sviraju, iskustvo morate i da dajete, ne samo da chekate da vam se oni s iskustvom javljaju :D Probajte. Proba-dve, pa ce se skontati...

 

Pa eto ja skupio ekipu za Testament tribute,doduse samo gitaristu i pevaca preko yuma. :pivopije:

keep the metal faith alive,sto ti kazes

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuu mene owde izgleda nije dugo bilo xD

nabacili ste wecj par strana :D

widim swe se zenski glasowi traze:) :bigblue::mrgreen: basx lepo da neko i zene trazi u muzici hihih :D

 

nego, owaj, ako je neko zainteresowan za autorski rad u black metal bendu kao bubnjar nek se jawi na pp :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, u NS sve vishe funkcionishe na drugarskoj osnovi, prochuje se medju ljudima. Mene je kao gitaristu, drugom gitaristi preporuchio jedan drug, koji me do tad nije nijednom chuo kako sviram, al je chuo od nekih njegovih...i tako ja odjednom u bendu :D, samo da nadjemo ostatak.

 

A interesantno je bilo kako sam pronashao basistu. Stojim na centru pricham sa jednim gitaristom i jednim momkom kog do tad nisam toliko poznavao - Josipom, basistom Aoore iz NS, koji je tako par puta rekao kao bi stvarno zheleo da svira u nekom power ili prog bendu, a ja tek posle desetak minuta razgovora "Pa jebote, ja trazhim basistu za power metal bend!!!"

 

Pevacha smo pronashli preko svetski mega poznatog karaktera u NS - Veselog, koji je povezao mene i jednog pevacha iz Banja Luke, s kojim sam prvobitno trebao sklopiti heavy cover bend, a onda sam skontao da nam treba i pevach za Beast Fury, kako se nash power bendicj i zove...:D

 

Tako se ove stvari reshavaju u NS, izgleda. Jebiga BG je ogroman i tu se ljudi ne poznaju toliko

 

Nishta ljudi, srecno s trazhenjem chlanova!

 

@MegaDex

Rade pritiskachi(plochice, kakogod), malo sam se okanuo tremola, ali teshko je izdrzhati da ne koristish tremolo na Ibanezu RG370, ima Edge Pro..AAA>>.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zile_kondic: Za bgd si u pravu...vise ljudi + nisu svi oni na yumu + ne zna se vecina njih = relativno tesko nalazenje clanova. Drago mi je za pritiskace....ma koristi bre floyd slobodno...al ne preteruj :) :) :) jes da je tesko za edge proom al sta da se radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, to je Edge Pro 2 ( sem ako nisi modifikovao), a to nije isto, nije toliko on za manipulisanje, ispada iz stima. Nesto je bolji od licenciranog ali ne toliko. Edge Pro jeste, ali je on na skupljim gitarama, tipa Prestige RG-i. Takodje, dobar, ma odlican fr je na S seriji, Zero Tremolo sistem :da:, a gitara je relativno jeftina.

 

@Zile Kondic: Veseli kazes. Da nije to slucajno Nenad? Znam ja Nenada Veselinovica. Po cemu je opste poznat :)

Ima i ortaka...uff kako se zove, nosi bradicu po krajevima lica takoreci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, to je Edge Pro 2 ( sem ako nisi modifikovao), a to nije isto, nije toliko on za manipulisanje, ispada iz stima. Nesto je bolji od licenciranog ali ne toliko. Edge Pro jeste, ali je on na skupljim gitarama, tipa Prestige RG-i. Takodje, dobar, ma odlican fr je na S seriji, Zero Tremolo sistem :da:, a gitara je relativno jeftina.

 

@Zile Kondic: Veseli kazes. Da nije to slucajno Nenad? Znam ja Nenada Veselinovica. Po cemu je opste poznat :)

Ima i ortaka...uff kako se zove, nosi bradicu po krajevima lica takoreci :)

 

Fala na ispravci (ovo F je namerno :D) zaboravih, opet je moja divna senilnost doshla do izrazhaja.

I jeste Nenad Veselinovic, a njegov drug je verovatno Rastko Pagan, ili Siman, mozhda Brka...ko ga zna, ako je chupav kushtrav i mrshav, i slusha pagan black, onda je definitivno Rastko :D

Po chemu je Veseli opshte-poznat ??? Znachi pitash bilo koga u NS za Veselog, ovaj ga zna...veseli ti je ubedljivo najveci gmaz, tj. najveci lik medju mladjima(mislim na 88 i mladji) u NS metalskim krugovima :D Chak su ga neki iz BG startovali na nakoj svirci: "A ti si taj Veseli...chuli smo mi za tebe". Neshto je u zadnje vreme nestao sa scene, verovatno mu je hladno i mrzi ga da izlazi iz stana.

 

Hehe...ajd da ne spamujem. Poz

 

http://i52.photobucket.com/albums/g18/zile...ic/MyGuitar.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...