Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Hvala za odbranu. I hvala ovom iznad mene sto sumnja u moj pol, verovatno se uverio [kao i u to da je sam musko]!

 

Ja i dalje trazim gitaru i bas, a zasto ovde? PA zato sto znam da ovde ima veoma dobrih muzicara, valjda ce se naci jedan od njih koji voli PLacebo!

 

Sve u svemu, veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ~evil~

Hey ljudi ! Dobar dan :)

Ja sviram bass gitaru godinu dana, i trebaju mi ljudi za rok bend. u pocetku bi verovatno skidali pemsichice, a posle, autorski...

Dakle, imam pevachicu, treba mi stvarno iskusan gitarista, sa $to vecim muzickim iskustvom! i bubnjar, ali to je manje hitno, mozda imam nekog. Pozeljno je da su sa NBGa, ali nije obavezno, ako nije cim da se dodje ovamo. Molim da mi se jave zainteresovani na PM. $to pre, a muzika koju sviramo ide na dogovor! Ali, otpr rok :)

Nadam se da ce se naci neko ko stvarno zeli da svira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za odbranu. I hvala ovom iznad mene sto sumnja u moj pol, verovatno se uverio [kao i u to da je sam musko]!

 

Ja i dalje trazim gitaru i bas, a zasto ovde? PA zato sto znam da ovde ima veoma dobrih muzicara, valjda ce se naci jedan od njih koji voli PLacebo!

 

Sve u svemu, veliki pozdrav!

 

e moj svete zasto si posao naopako. zasto ne trazis u prodavnici cipela, jogurt.

ovo je foum ljudi koji samo nesto kenjaju i filozofiraju. oni ne sviraju. onaj ko svira njega trazi na svirkama :) :) :)

znam ja nekog lika, svira i bubanj i gitaru, rado bi usao u tvoj ekspetiment, ali za plasibo me mrzi izinata da ga pitam!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top lista nadrealista?

:confused::cool:

 

to care!!!!

 

@K1nG5L0rdDemonSatanHeavy:

 

Nebitno. Ali nemoj da vredjas ljude.

 

aman covece, ja ne znam sta si se ti istripovao. to je nebitno :)

nemoj da glumis nekog zastitnika. ljudi umeju sami da se brane. valjda :)

 

aj pozdrav. i nadam se da smo zavrsili sa diskusijom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SMEDEREVSKOM HARD ROCK BENDU FULL MOON POTREBAN PEVAC UBICA ZA OZBILJAN RAD! AKCENAT STAVLJAMO NA AUTORSKE

STVARI(jer je u pripremi album),A OD PRERADA SVIRAMO WHITESNAKE,AC DC,DEEP PURPLE,RAINBOW...

SVI ZAINTERESOVANI( i ozbiljni) NEK NAS KONTAKTIRAJU NA :

 

[email protected]

 

Promo materijal mozete preuzeti sa http://www.sdcafe.co.yu/viewtopic.php?t=6908

Share this post


Link to post
Share on other sites

SMEDEREVSKOM HARD ROCK BENDU FULL MOON POTREBAN PEVAC UBICA ZA OZBILJAN RAD! AKCENAT STAVLJAMO NA AUTORSKE

STVARI(jer je u pripremi album),A OD PRERADA SVIRAMO WHITESNAKE,AC DC,DEEP PURPLE,RAINBOW...

SVI ZAINTERESOVANI( i ozbiljni) NEK NAS KONTAKTIRAJU NA :

 

[email protected]

 

Promo materijal mozete preuzeti sa http://www.sdcafe.co.yu/viewtopic.php?t=6908

 

e sto ne probate sa pevacem Aeternie, on je bas do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...