Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

STRASHNE KANDZE

objavljuju svoj rad covecanstvu

 

Bend koji dosao da ponovo izmisli muziku.

Najavangardnija muzicka misao Beograda u poslednjih 76 godina.

Ovaj virtuozni sastav svira i kombinuje

Rock, Industrial, Metal, Rep, Drum en bejz, Pank, Bluz naravno i elemente klasicne muzike.

 

Da bi ostvarili svoj cilj neophodan je basista - COVEK SA IDEJOM,

koji po mogucstvu svira sve tehnike neobavezno tako dobro...

 

Ako se osecate adekvatnim da se uhvatite u kostac sa strasnim kandzama

internet vam je to omogucio i jednostavnim klikom na polje pm ovog juzera

mozete promeniti svet

 

MI IMAMO KONCEPT - TREBA NAM COVEK SA IDEJOM

 

Uzdravlje

Iskreno vase STRASHNE KANDZE

 

 

Znachi, niko od vas amatera ne zeli da menja svet...

 

...dobro, dobro, BICE VAM ZAO!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bane85

Za metalcore bend (tipa Hatebreed) potrebni su basista i bubnjar. Ako bubnjar zna da svira sa

duplom bas pedalom bilo bi dobro, ako ne, nema veze samo neka zeli tako nesto da radi. Bend

je vec snimio demo vokal-gitara od 4 autorske pesme a ima jos nekoliko isto autorskih pesama koje jos nisu snimljene, znaci ima dosta svog materijala. Bilo bi dobro da zainteresovani zive u Novom Sadu ili njegovoj okolini, jer bend planira da ima probe u Novom Sadu jer tu imamo mesto. Bend NE svira obrade i ima ozbiljne ambicije. Svi zainteresovani za gore navedeno neka se jave na:

 

 

 

063/715 88 92 i

 

064/345 29 35

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa te kandze!!!!

 

nadam se da je taj bend cista zajebancija, jer ako ste ozbiljni.... do jaja.

 

matori, zivi smo ozbiljni (da ne kazem mrtvi :))

 

ima vec gomila demo-a, neki gotovi snimci, i puno "jako interesantnih" zamisli....

 

Dont mes vit d Skeriiiiiii Klovzzz. Ne znam zasto ali imam osecaj da ce to da bude neki emo...

 

...NIKAKO!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, treba mi pevach k`o leba, ali da zna da peva!Nije zajebancija.Imam ekipu (osim klavijaturiste, javite se) koja jebe kevu kako zvuchi!!!Sviramo Dream Theater, Whitesnake, Purple, Megadeth, Korn, Van Halen Satriania, Toto i mnogo, josh, toga.Imamo i autorskih pesama koje ne mozemo da snimamo zbog nedostatka pevacha!Pevachi ili vi koji mislite da bi mogli da odgovorite izazovu pevanja koji sam ukratko opisao javljajte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imamo sve.Ti, verujem znash ko i shta svira, recimo u Dream Theater?Ja imam 5-zichani bas, gitarista ima 4 gitare shto 6-zichanih, shto 7-zichanih.Bubnjar svira dve noge.Nismo klinci, iskusni smo muzichari.Potekli smo iz renomiranih beogradskih bendova, imena nisu bitna, tako da josh jednom napominjem: nije zajebancija.Pucamo na veliko, sad` koliko cemo uspeti zavisi od choveka koji dodje i uzme mikrofon u shake!Izazov je veliki ali ako smo ozbiljni bice i velikih rezultata, garant.

 

Odgovor za Leady pevachicu koja me je startovala u vezi oglasa:

Bez uvrede ali mislim da bi morala da ubrizgash sebi izvesnu kolichinu mushkih hormona da bi mogla ovakav repertoar da "cvrkucjesh", cmok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imamo sve.Ti, verujem znash ko i shta svira, recimo u Dream Theater?Ja imam 5-zichani bas, gitarista ima 4 gitare shto 6-zichanih, shto 7-zichanih.Bubnjar svira dve noge.Nismo klinci, iskusni smo muzichari.Potekli smo iz renomiranih beogradskih bendova, imena nisu bitna, tako da josh jednom napominjem: nije zajebancija.Pucamo na veliko, sad` koliko cemo uspeti zavisi od choveka koji dodje i uzme mikrofon u shake!Izazov je veliki ali ako smo ozbiljni bice i velikih rezultata, garant.

 

Odgovor za Leady pevachicu koja me je startovala u vezi oglasa:

Bez uvrede ali mislim da bi morala da ubrizgash sebi izvesnu kolichinu mushkih hormona da bi mogla ovakav repertoar da "cvrkucjesh", cmok.

 

svaka vam chast, onda

 

srecu zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Muzicar'' je prevelika rec za bilo koga od nas. Da bi dobio to zvanje moras da imas dosta znanja. Naravno uz to zvanje uglavnom i stoje neke zasluge kao sto je snimljeni albumi, gostovanje na albumima, puno predjene kilometraze. Da li ima neko ovo a da ima manje od minimalno 20 godina sviranja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa o tome i pricam. malo si ga preterao sa tom definicijom, ali ovde nije mesto, a bogami ni vreme za takvu raspravu :) :) :)

 

ovde dolaze samo pacenici da bi nesto kenjali kako nesto sviraju, tj. da bi se kurcili. stavis neku sliku nabildovanog lika i mozda ces da izheftas neku klinku. metalku naravno.

 

i zato ovde oglasi zvuce ovako kako izgledaju. :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da su takvi retki!!!Ali,ovo je SRBIJA,brate-koja kilometraza,albumi,gostovanja...Neka se ljudi trude,kao i svi mi ostali "muzicari",svaka cast.Usuditi se da sviras Dream......svaka cast,jos jednom!!!Samo napred!

 

pa o tome i pricam. malo si ga preterao sa tom definicijom, ali ovde nije mesto, a bogami ni vreme za takvu raspravu :) :) :)

 

ovde dolaze samo pacenici da bi nesto kenjali kako nesto sviraju, tj. da bi se kurcili. stavis neku sliku nabildovanog lika i mozda ces da izheftas neku klinku. metalku naravno.

 

i zato ovde oglasi zvuce ovako kako izgledaju. :):):)

Pa dobro-ima i takvih,sigurno....ili sam ja strasno naivan :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Svaka cast'' bi ljudi, koji sviraju trebali da dobiju kad izvedu to kako valja. A ''muzicar'' da bi bio nije dovoljno da uzmes da skines Dream ili neki Jazz ili bilo sta navodno tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...