Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

''Svaka cast'' bi ljudi, koji sviraju trebali da dobiju kad izvedu to kako valja. A ''muzicar'' da bi bio nije dovoljno da uzmes da skines Dream ili neki Jazz ili bilo sta navodno tesko.

U pravu si ti,sve je to OK,ali,daj da im damo sansu jer,priznaces,ih nismo ni culi ni videli!!!Nek` momci ovde najave prvu svirku,pa da idemo i ocenimo. :pivopije: :pivopije: :pivopije: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate momci od priche nema nishta, treba raditi, raditi i samo raditi!Svaki rad se isplati, kad` tad`!!!Ja sam, momentalno u poziciji da moram da trazim muzichare putem ovog sranja inache me zabole da se prepucavam sa likovima kojima nije jasno odakle su shuplji!!!Elem; na pr. ako kopash kanal motikom, vidish da ne ide uzmesh kramp.Sa njim ide neshto boplje, ali nije to to.Zatim odesh i kupish rovokopach i sjebes kanal za tren oka!!!

Shta je pisac hteo reci?!U ovoj jebenoj zemlji rock `n` rol pokushava da stane na noge vec 40 godina NA ISTU FORU!!!!!Ne ide, pa ne ide.Madjari imahu Omegu, Lokomotiv GT, Rusi Gorki Park, koji napravishe shto shta u svetu rock `n` rola a mi koji bejasmo za njih zapad, josh uvek tupkamo u mesto ako ne i nazadujemo.Pa ko je ovde lud, oni ili mi.Mi sedimo za komjuterima i uvaljujemo ku....e jedni drugima, a oni rade i prave posao.Kakav takav ali je posao.Znachi drugari moji dragi, prepucavanjem, putem razno raznih medija necemo uraditi nishta.Samo cemo i dalje tupkati u mesto i glumiti budale, shto nam za sad` ide veoma dobro a istorija muzickih zbivanja ce, u svoje redove, beleziti sve druge samo ne nas.Pa o chemu mi onda prichamo.Znachi raditi, raditi i definitivno samo raditi.Svaki rad se isplati pre ili kasnije, ZAPAMTITE!

To shto je, za neke od vas, Dream Theater nedostizan, samo govori o tome koliko ste vi dostigli, znachi dostigli a ne postigli, u muzici, a dace Bog, da se nadje chovek koji moze da odgovori izazovu,

koji ga cheka u ekipi ljudi sa kojim aradim, pa cemo se i chuti i videti.

Za sada toliko, odoh u horizontalu, pa razmislite malo gde ste i shta imate iza sebe!

 

 

Ciao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate momci od priche nema nishta, treba raditi, raditi i samo raditi!Svaki rad se isplati, kad` tad`!!!Ja sam, momentalno u poziciji da moram da trazim muzichare putem ovog sranja inache me zabole da se prepucavam sa likovima kojima nije jasno odakle su shuplji!!!Elem; na pr. ako kopash kanal motikom, vidish da ne ide uzmesh kramp.Sa njim ide neshto boplje, ali nije to to.Zatim odesh i kupish rovokopach i sjebes kanal za tren oka!!!

Shta je pisac hteo reci?!U ovoj jebenoj zemlji rock `n` rol pokushava da stane na noge vec 40 godina NA ISTU FORU!!!!!Ne ide, pa ne ide.Madjari imahu Omegu, Lokomotiv GT, Rusi Gorki Park, koji napravishe shto shta u svetu rock `n` rola a mi koji bejasmo za njih zapad, josh uvek tupkamo u mesto ako ne i nazadujemo.Pa ko je ovde lud, oni ili mi.Mi sedimo za komjuterima i uvaljujemo ku....e jedni drugima, a oni rade i prave posao.Kakav takav ali je posao.Znachi drugari moji dragi, prepucavanjem, putem razno raznih medija necemo uraditi nishta.Samo cemo i dalje tupkati u mesto i glumiti budale, shto nam za sad` ide veoma dobro a istorija muzickih zbivanja ce, u svoje redove, beleziti sve druge samo ne nas.Pa o chemu mi onda prichamo.Znachi raditi, raditi i definitivno samo raditi.Svaki rad se isplati pre ili kasnije, ZAPAMTITE!

To shto je, za neke od vas, Dream Theater nedostizan, samo govori o tome koliko ste vi dostigli, znachi dostigli a ne postigli, u muzici, a dace Bog, da se nadje chovek koji moze da odgovori izazovu,

koji ga cheka u ekipi ljudi sa kojim aradim, pa cemo se i chuti i videti.

Za sada toliko, odoh u horizontalu, pa razmislite malo gde ste i shta imate iza sebe!

 

 

Ciao!

 

lepo sroceno...

 

:pivopije:

 

btw, mi izgleda nashli basistu, tj, shto je josh bolje basistkinju, tako da... jbg, svi ste ga ispushili za sansu da probate da svirate u ovom avangardnom projektu...

 

Ciao i od mene...

 

i zapamtite, metal je rat!!!!

 

:rockdevil:

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, mi izgleda nashli basistu, tj, shto je josh bolje basistkinju, tako da... jbg, svi ste ga ispushili za sansu da probate da svirate u ovom avangardnom projektu...

 

Ciao i od mene...

 

i zapamtite, metal je rat!!!!

 

:rockdevil:

 

:) :) :)

 

samo reci kako se zove... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle da ponovim: BENDU RAVEN (ime podložno promeni) POTREBAN PEVAČ (u fazonu Coverdale, Jorn, Dio,... dobro, znam da takvog nema, al' približno tome ;) ). Bend je iz Lazarevca, prosek godina 18, imaju iza sebe 15ak svirki i pregršt proba, veoma talentovani momci, poseduju svoju opremu, kao i dosta autorskih pesama, imaju nameru da u što skorije vreme snime materijal u studiju, al' nemaju pevača. Zato, svako ko je zainteresovan i želi da ozbiljno pristupi poslu, neka obrne sledeći broj 0637190493 i traži Borisa (gitaristu benda). Toliko od mene (kao nekakvog PR-a benda)!!! Ajd' pa nazovite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bane85

Za metalcore bend (tipa Hatebreed) potrebni su basista i bubnjar. Ako bubnjar zna da svira sa

duplom bas pedalom bilo bi dobro, ako ne, nema veze samo neka zeli tako nesto da radi. Bend

je vec snimio demo vokal-gitara od 4 autorske pesme a ima jos nekoliko isto autorskih pesama koje jos nisu snimljene, znaci ima dosta svog materijala. Bilo bi dobro da zainteresovani zive u Novom Sadu ili njegovoj okolini, jer bend planira da ima probe u Novom Sadu jer tu imamo mesto. Bend NE svira obrade i ima ozbiljne ambicije. Svi zainteresovani za gore navedeno neka se jave na:

 

 

063/715 88 92 i

 

064/345 29 35

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

KO?

 

:confused:

 

ma zezam se... :bigblue:

 

riba se zove Raisa (znachi koliko je to gotivno ime), i cool je lik...

 

...i tako...

 

...shto?

 

 

pa znam jednu basistkinju koja u ovom momentu ima 3-4 benda, pa reko' da nije nabavila josh jedan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle da ponovim: BENDU RAVEN (ime podložno promeni) POTREBAN PEVAČ (u fazonu Coverdale, Jorn, Dio,... dobro, znam da takvog nema, al' približno tome ;) ). Bend je iz Lazarevca, prosek godina 18, imaju iza sebe 15ak svirki i pregršt proba, veoma talentovani momci, poseduju svoju opremu, kao i dosta autorskih pesama, imaju nameru da u što skorije vreme snime materijal u studiju, al' nemaju pevača. Zato, svako ko je zainteresovan i želi da ozbiljno pristupi poslu, neka obrne sledeći broj 0637190493 i traži Borisa (gitaristu benda). Toliko od mene (kao nekakvog PR-a benda)!!! Ajd' pa nazovite!

 

Brate,bend Raven postoji uveliko i dosta je popularanraven14.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan vokal trazi bend koji bi da stvara svoju muziku, uz dobro zezanje...pevao sam H&H, Rock, Death-Thrash Metal...zavrsio muzicku tako da imam dobru podlogu, mogu da pevam poput Dio-a, Chuck-a iz Testamenta, James-a, Alexi Laiho-a...mada bih za autorski bend ipak stvarao neki svoj smek. Imam dosta napisanih textova, i na engleskom i na maternjem, imam i svoje iskomponovane pesme, sviram i gitaru, ali bih u bendu samo pevao jer sam lunatic na bini...u svakom slucaju, ako nekom ozbiljnom bendu treba vokal nek me kontaktira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan vokal trazi bend koji bi da stvara svoju muziku, uz dobro zezanje...pevao sam H&H, Rock, Death-Thrash Metal...zavrsio muzicku tako da imam dobru podlogu, mogu da pevam poput Dio-a, Chuck-a iz Testamenta, James-a, Alexi Laiho-a...mada bih za autorski bend ipak stvarao neki svoj smek. Imam dosta napisanih textova, i na engleskom i na maternjem, imam i svoje iskomponovane pesme, sviram i gitaru, ali bih u bendu samo pevao jer sam lunatic na bini...u svakom slucaju, ako nekom ozbiljnom bendu treba vokal nek me kontaktira.

 

Hajde me nazovi na 065/30 96 478, da porazgovaramo malo o eventualnom buducem radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde me nazovi na 065/30 96 478, da porazgovaramo malo o eventualnom buducem radu.

 

Repertoar:

 

AS I AM - Dream Theater

THE CRUSH OF LOVE -Satriani

BACK IN BLACK - AC/DC

FREEWHEEL - Judas Praist

LOVE IN THE ELEVATOR - Aerosmith

PANAMA - Van Halen

GET THE FUNK OUT -

RESURRECTION - Halford

TAIL OF A MAN - Toto

BODHISATTVA - Toto

LET IT GO - Toto

HANGAR 18 - Megadeth

REBEL YELL - Billy Idol

SPEED - Billy Idol

FOOL FOR YOUR LOVING - Whitesnake

BURN - Purple

IN THE STILL ON THE NIGHT - Whitesnake

WOULD - Alice In The Chains

BAD BOYS - Whitesnake

HIGWAY STAR - Purple

I SURENDER - Rainbow

SHY BOY - David Lee Roth

CRYING IN THE RAIN - Whitesnake

IS THIS LOVE - Whitesnake

POISON - Alice Couper

ANIMAL - Def Lepard

HISTERIA - Def Lepard . . .

 

Ima toga josh, ne mogu trenutno da se setim svega, vidi shta se deshava pa se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,bend Raven postoji uveliko i dosta je popularanraven14.jpg

 

Pošto vidim da imam posla sa pametnjakovićem, prvo pročitaj ono u zagradi, a tu piše IME PODLOŽNO PROMENI! Jeste, ja sam sa svojih 20 godina iskustva s metal muzikom pao s kruške i nisam znao da postoji bend Raven još s početka 80-ih? Drugo, nije reč o mom bendu, već mojih ortaka, i puno puta sam im sugerisao promenu imena baš zbog toga što već dugo vremena postoji bend s tim imenom koji je svetski poznat (u metal krugovima). Ljudima hitno treba pevač, pa sam mislio da ovde ima onih koji su zainteresovani da se bave malo muzikom, a ne samo da sede u svojoj sobi i komentarišu ko valja a ko ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...