Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pevacica (sopran) sa srednjim muzickim obrazovanjem (a valjda cemo i da napredujemo lol) trazi OZBILJAN bend tipa Nightwish, Within Temptation etc. Zainteresovani (ako takvih ima ) -kontaktirajte na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevacica (sopran) sa srednjim muzickim obrazovanjem (a valjda cemo i da napredujemo lol) trazi OZBILJAN bend tipa Nightwish, Within Temptation etc. Zainteresovani (ako takvih ima ) -kontaktirajte na pm.

bolje idi pevaj operu ako te takvo pevanje stvarno zanima, steta da svoj glas srozas na jedan NW.

 

i da podsetim:

 

pevacica trazi OZBILJAN rock/hard rock/heavy metal bend koji pretenduje i ka autorskom radu, pored obrada. kontakt na pm.
Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je nekom potreban pevach za neki black, death ili mozda cak i gothic band tu sam. Nisam nikad imao vremena da se posvetim tome zbog faxa i prilika ali svi mi kazu da dobro urlam pa ako nekome nije bas frka a hoce makar da se zeza nek se javi na PP. RAAAhhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesantno kako se ovde nude pevaci za gotovo sve moguce metal zanrove. kome sad treba pevac za bend, taj sigurno nece ostati kratkih rukava :)

 

zato bubnjara nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je mislio na generalnu situaciju sa bubnjarima u Srbiji, stvarno ocajno... Ako nadjesh bubnjara, ili nema duplu ili ne zna da svira ili nece da vezba ili ne moze tiho da svira (konkretno, zadnji bubnjar s kojim sam svirao je lupao cinele iz sve snage iz ramena, a palice su mu se trosile na 3-4 probe :))... Hvala Bogu, konacno sam miran po tom pitanju :)

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo ljudi koriste to što ja učim ovih dana, pa nemam vremena da banujem :rolleyes:

 

Prvo, ne dirajte ljude koji traže bubnjara sa duplom pedalom, to verovatno rade s razlogom, a isto tako kontam da neće imati problem da prime u bend nekog ko na singl pedali može da oponaša duplu.

 

Drugo, "ko nije metalac ne zaslužuje da živi" - Goce :) :) :) Manite se poređenja sa džezom 'leba vam...

 

Aj živeli :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt, koja sloboda iznosenja mishljenja na ovom forumu...

 

Kad u školi promašiš temu na pismenom dobiješ keca, ovde dobiješ bris :mrgreen:

Ovo je tema za male oglase. Ako ti je toliko stalo otvori novu o bubnjarima sa duplom i bez nje ili idi da se svađaš na temi za bubnjare... ili nemoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo ljudi koriste to što ja učim ovih dana, pa nemam vremena da banujem :rolleyes:

 

Prvo, ne dirajte ljude koji traže bubnjara sa duplom pedalom, to verovatno rade s razlogom, a isto tako kontam da neće imati problem da prime u bend nekog ko na singl pedali može da oponaša duplu.

 

Drugo, "ko nije metalac ne zaslužuje da živi" - Goce :) :) :) Manite se poređenja sa džezom 'leba vam...

 

Aj živeli :pivopije:

 

 

DOLE SA TIRANIJOM!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih mogla da ti nabacim bubnjara... Doduse, ne znam kakav je...

 

xaxa :)

 

hvala ti, ali meni konkretno ne trebaju. Imam par komada.

Ali kad pogledam ovu temu - najvishe se traze bubnjari, ali da umeju da koriste duplu (shto nije sluchaj sa jednim mojim :pivopije::rockdevil:)

tako da ljudi automatski sebi smanjuju ionako suzeno polje potraznje...

 

thx josh jednom :pivopije: :pivopije:

 

a i ogisha je dodao par istina :da:

Edited by woochyna

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vakooo...

drugar trazi BUBNJARA koji zna da radi poso..ukratko..da zavija sarme:))

 

pa eto ko oce nek se javi na pm..

ili ako zna nekog..ako uopste ima..(u BEOGRADU!!)

 

za extremniji pravac..ionako vec extremne muzike...

radi se o experimentalnom pravcu brutalne zike..tako da ne mogu da uokvirim pravac i bolje pojasnim o cemu se radi...

recimo da chovek bez jazz, blastbeat, grind, i twin pedal tehnike ne dolazi u obzir..

 

znachi..

ozbiljnost 1000%

likovi nisu klinci.znaju da rade svoj poso i da se jos i zezaju usput:))

 

tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dukas

Maso, da li ima medju vama neki slobodan bubnjar iz novog sada ili blize okoline koji zeli da se prikljuci brutal thrash metal bendu?

 

bend bi imao 4 clana, za sada su tu samo:

 

Cera (vokali), radio sa: Litter Infection, Pakt, ex Fist...

 

Zare (bas), radio sa: Pakt, Sarcomman, Dimholt, ex Fist...

 

Dule (gitara), radio sa: ex Fist...

 

 

Ako je neko raspolozen za sviranje neka se javi na:

 

 

063 / 60 - 33 - 80 (Dule)

 

 

ili mail: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...