Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

pa vakooo...

drugar trazi BUBNJARA koji zna da radi poso..ukratko..da zavija sarme:))

 

pa eto ko oce nek se javi na pm..

ili ako zna nekog..ako uopste ima..(u BEOGRADU!!)

 

za extremniji pravac..ionako vec extremne muzike...

radi se o experimentalnom pravcu brutalne zike..tako da ne mogu da uokvirim pravac i bolje pojasnim o cemu se radi...

recimo da chovek bez jazz, blastbeat, grind, i twin pedal tehnike ne dolazi u obzir..

 

znachi..

ozbiljnost 1000%

likovi nisu klinci.znaju da rade svoj poso i da se jos i zezaju usput:))

 

tako..

 

iscimajte ovog lika...

 

link

 

kazu da je malo neozbiljan, ali lepo svira... :) :) :)

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban klavijaTURISTA ZA elektronic bend... tipa... 80/te, 90.....bend se sastoji:bubanj, bas , glas....radi se o pop muzici, ala' kst, otprilike....dipes mod, pet sop bojs, alfa vil, zan misel zar.....sva klavijaturisticko elektronska muzika.... prednost beograd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevacica (sopran) sa srednjim muzickim obrazovanjem (a valjda cemo i da napredujemo lol) trazi OZBILJAN bend tipa Nightwish, Within Temptation etc. Zainteresovani (ako takvih ima ) -kontaktirajte na pm.

P.S. Samo BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni su mi bubnjar i basista za rock/doom metal bend, a la Captain Beyond, Black Widow, Saint Vitus, Elder, Upsidedown Cross...

Godište '85-'90, pol i iskustvo nebitni.

 

Zaintersovani mogu da mi se ''jave'' preko PM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna pevacica za obrade Nightwisha !!!

Novi Sad

 

Pa, bem te, eno ti tri posta gore pevacica. Jes' da je iz BGa, ali ide raspust, pa moze da se nesto iskombinuje preko leta. A i nije NS tolko daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Arhegor
Ozbiljan bend sa autorskim stvarima (podosta istih) i tendencijom ka obradjivanju Evergrey-a Kamelot-a Symphony X-a Beyond Twilight-a isl. trazi klavijaturistu(kinju). Snimanje demoa(pa zatim i album). Bend radi u Beogradu mada su svi clanovi sem basiste Valjevci. Posedovanje mini studija za snimanje i mini producenta. Kontakt: 063/8739948 ili [email protected]. Great urge. Edited by Arhegor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, bem te, eno ti tri posta gore pevacica. Jes' da je iz BGa, ali ide raspust, pa moze da se nesto iskombinuje preko leta. A i nije NS tolko daleko.

 

 

Pa , ako je u mogucnosti i ako je orna da radi onda ona meni treba da se javi,a ne ja njoj ! Bash ja znam da neko zeli i moze da se cima iz Bg-a u NS. Ja sam napisao sta sam zeleo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo vise informacija... ako nije problem... :pivopije:

Pa sviramo jako zahtevan i raznrodan materijal, od hard roka do hard kora, npr. Whitesnake, Purple, Rainbow, Dream, Toto... ...imash li opremu i shta od opreme.Pazi trazhimo ozbiljnog choveka, koji nece da odustane posle mesec dana, iz samo njemu poznatih razloga.Imamo i autorskog materijala, kako vec izdatog, tako i u pripremi.To je od prilike to.Ako te zanima ostavi neki fontele, pa da se cimamo, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Another Man

sviram (gitara) metallic-u, Dream Theater, Led Zeppelin .... ima li nekog ko bi mi preavio drustvo, (NS)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem...punk bendu sa Beogradskog asfalta potreban basista iz istog podrucja radi ozbiljnijeg rada na postojecim, i novim autorskim stvarima. Pozeljno kolko tolko snalazenje na istom instrumentu,godina starosti preko 19, i jaka volja sto je ujedno i najbitnije!!

aj pa sibajte prijave na pm ako ima zainteresovanih pa da rokamo :evotigana:

Edited by deley-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...