Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bendu iz Beograda koji se bavi iskljucivo autorskim pesmama, je potrebna pijanistkinja ili pijanista. Sposobnost za improvizaciju iliti dzemovanje je neophodna. Muzicki pravac benda ne bi znali imenovati, zvuk je tvrd u svakom slucaju. Recimo da je pametniji hevi u pitanju. Jedan gitarista, basista i bubnjar su ukljuceni u projekat, naravno jos samo osoba koja svira klavijature je potrebna. Svi clanovi uz sviranje takodje pevaju. Bilo bi jako pozeljno da i buduci, cetvrti clan obavlja istu funkciju ali nije i neophodno. Bend postoji godinu ipo dana. Tekstovi pesama se bave istorijskom i mitoloskom tematikom. Nudimo buducem clanu ravnopravnu slobodu kako u komponovanju tako i u osvezavanju postojecih pesama.

 

Zainteresovani neka se jave putem privatne poruke, gde ce moci da dobiju dodatne informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Scorpion

Trazi se vokal koji moze da izvuce scorpionse...

Takodje trazi se za klavijaturista, po mogucstvu devojka kao klavijaturista i prateci vok

 

Sve u svemu, sklapa se bend u kome ce biti opustena atmosfera, radice se naravno, ali bitno je da nema napetosti i pritiska... Stvari koje se sviraju su uglavnom stari rok... i hard rok...

 

Dakle ako ima zainteresovanih vokala i klavijaturista neka odgovore na ovaj topic pa cemo se dogovoriti vremenom...

 

ili na mail [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu iz Beograda koji se bavi iskljucivo autorskim pesmama, je potrebna pijanistkinja ili pijanista. Sposobnost za improvizaciju iliti dzemovanje je neophodna. Muzicki pravac benda ne bi znali imenovati, zvuk je tvrd u svakom slucaju. Recimo da je pametniji hevi u pitanju. Jedan gitarista, basista i bubnjar su ukljuceni u projekat, naravno jos samo osoba koja svira klavijature je potrebna. Svi clanovi uz sviranje takodje pevaju. Bilo bi jako pozeljno da i buduci, cetvrti clan obavlja istu funkciju ali nije i neophodno. Bend postoji godinu ipo dana. Tekstovi pesama se bave istorijskom i mitoloskom tematikom. Nudimo buducem clanu ravnopravnu slobodu kako u komponovanju tako i u osvezavanju postojecih pesama.

 

Zainteresovani neka se jave putem privatne poruke, gde ce moci da dobiju dodatne informacije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li igde ovde neko ko bi svirao bubnjeve u ROCK bendu?

Samo da nije neki samrac ili smaracica i da ne uzima ovo kao zdravo za gotovo. Rad treba da bude ozbiljan posto vec smo imali jedno 5 seljaka koji su mislili da je sveo ovo jedna sprnja. Na kraju su svi kukali kad su bili izbaceni.

Molio bih sve koji makar malo imaju volje za sviranjem bubnjeva ili neko ko vec to radi ozbiljno da se javi na ovaj topici ili na [email protected]

 

Znaci krajnje ozbiljan rad se trazi, radice se i autorske stvari i skidamo vecinu dobrog starog roka. U pocetku smo radili tribute za KISS,ali nismo imali mogucnost nastupa zahvaljujuci nekim bubnjarima koji cikaju kad cuju rec bina i neki koji moraju da cuvaju babe i dede.

Tako da nam treba neko ko se nece smrznuti pred publikom ili tako nesto.

 

SVE U SVEMU _ _ _ BUBNJAR ili BUBNJARKA, IZ BG i da se svira ozbiljno.

 

HVALA SVIMA!

P.S. Godiste u sustini nije bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bokeyyy

Trazim bend koji svira hard rock ali ne bezim ni od malo cvrsceg zvuka... Uglavnom strano, moze i domace.Sviram 3,5 godine, GITARU, pa ako nekome fali neka me iscima na probu, kazu da sam napredan, :) !!! Zivim u Obrenovcu i studiram u BG-u, tako da nije problem da dolazim na probe u BG! Neki od omiljenih bendova su mi Jimi Hendrix, Whitesnake, Deep Purple, Guns'n'Roses, Pink Floyd, AC/DC, Pantera, Iron Maiden, Joe Satriani...Ali gotivim i sviram i novije stvari i bendove! Kontaktirajte me na mail ispod!!!

 

[email protected]

Edited by bokeyyy

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEED FOR DRUMMER--Svi ZAINTERESOVANI za sviranje bubnjeva,ali bas SVI i SVE,neka se jave na ovaj topic ili na mail [email protected] ili 064/24 26 995

Rade se hitovi rocka iz '70ih, '80ih i '90 ih (Kiss,GnR,Billy Idol,Prince,Twisted Sister,Toto,Ozzy,Sabbath,Status Quo,Def Leppard.....) i rade se autorske pesme + snimanje albuma.

 

ANSWER NOW!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traze se:

 

- Basista sa iskustvom, opremom i odgovornoscu

- Klavijaturista (klavijaturstkinja) sa iskustvom, opremom i odgovornoscu (predvidivo, zar ne?)

 

za bend koji bi svirao "fensi" muziku tipa Funky, Soul, Blues, Classic Rock...

 

Sta sve covek ne radi kada mu trebaju pare.

 

Zainteresovani javite se na pm ili [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim bend koji svira hard rock ali ne bezim ni od malo cvrsceg zvuka... Uglavnom strano, moze i domace.Sviram 3,5 godine, GITARU, pa ako nekome fali neka me iscima na probu, kazu da sam napredan, :) !!! Zivim u Obrenovcu i studiram u BG-u, tako da nije problem da dolazim na probe u BG! Neki od omiljenih bendova su mi Jimi Hendrix, Whitesnake, Deep Purple, Guns'n'Roses, Pink Floyd, AC/DC, Pantera, Iron Maiden, Joe Satriani...Ali gotivim i sviram i novije stvari i bendove! Kontaktirajte me na mail ispod!!!

 

[email protected]

 

 

Nazovi 065/3096478

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalcore bend From Sin trazi bubnjara za ozbiljan rad na autorskim pesmama. Bend je uigran samo nam odskora fali bubnjar :) Imamo 6 gotovih autorskih stvari, i jos nekoliko koje se rade, imali smo svirke itd. Od obrada sviramo Machine Head, Killswitch Engage, In Flames, Hatebreed, i slicne stvari.

 

Kontakt na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klavijaturista nadjen, basadzije javite se.

 

 

Traze se:

 

- Basista sa iskustvom, opremom i odgovornoscu

- Klavijaturista (klavijaturstkinja) sa iskustvom, opremom i odgovornoscu (predvidivo, zar ne?)

 

za bend koji bi svirao "fensi" muziku tipa Funky, Soul, Blues, Classic Rock...

 

Sta sve covek ne radi kada mu trebaju pare.

 

Zainteresovani javite se na pm ili [email protected]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel treba nekom gitarista?!?!?!Sviram 3,5-4 godine, imam svoju opremu, blablabla... Sviram rock, ali volim i malo cvrsci zvuk, mada hard rock najvise volim. Jimi Hendrix, Whitesnake, Guns-i, Deep Purple, ACDC... Zovite ako treba... Zivim u Obrenovcu, nije frka da dolazim na probe u BG

 

mob:064-2543588, Bokey

 

*long live rock'n'roll*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...