Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

ako bi neko hteo da svira nesto izmedju pantere, downa, black label society-a, metallice, slayera, deatha i tako toga (naglasak na prva 3), nek se javi na 064/9304404

studiram u ns-u, pa ono... treba iskoristit slobodno vreme na dobar nacin. za pocetak ne mora bit nikakvih obaveza, samo jamming ako je neko za, a kasnije mozda i neki ozbiljan bend sastavit.

ili ako postoji vec kakav bend koji treba gitaristu sa iskustvom, a svira nesto slicno nabrojanim bendovima, zovite.

trenutno nemam net, u internet caffeu sam, tako da nemojte ostavljati poruke na forumu vec zovite.

ako vas zanima - http://www.youtube.com/profile?user=TrendKILL333 (cisto da znate na kom nivou svirke sam)

 

met'l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu, a i josh jedna gitara nije na odmet. :bigblue:

Sviraju se i autorske i obrade, ali je u planu prvenstveno rad na autorskim.

Bend svira dosta tipova muzike, ali je neki osnovni fazon Hard Rock, a ako uz to josh volite i Gunse, josh bolje cemo se razumeti. :mrgreen:

Mi smo '84. god i sviramo oko 8 godina, a neke starije pesme mogu da se cuju na: http://www.myspace.com/zenithoffall

 

tel: 062/186-39-43

e-mail: [email protected]

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu, a i josh jedna gitara nije na odmet. :bigblue:

Sviraju se i autorske i obrade, ali je u planu prvenstveno rad na autorskim.

Bend svira dosta tipova muzike, ali je neki osnovni fazon Hard Rock, a ako uz to josh volite i Gunse, josh bolje cemo se razumeti. :mrgreen:

Mi smo '84. god i sviramo oko 8 godina, a neke starije pesme mogu da se cuju na: http://www.myspace.com/zenithoffall

 

tel: 062/186-39-43

e-mail: [email protected]

 

proveri mail

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bi neko hteo da svira nesto izmedju pantere, downa, black label society-a, metallice, slayera, deatha i tako toga (naglasak na prva 3), nek se javi na 064/9304404

studiram u ns-u, pa ono... treba iskoristit slobodno vreme na dobar nacin. za pocetak ne mora bit nikakvih obaveza, samo jamming ako je neko za, a kasnije mozda i neki ozbiljan bend sastavit.

ili ako postoji vec kakav bend koji treba gitaristu sa iskustvom, a svira nesto slicno nabrojanim bendovima, zovite.

trenutno nemam net, u internet caffeu sam, tako da nemojte ostavljati poruke na forumu vec zovite.

ako vas zanima - http://www.youtube.com/profile?user=TrendKILL333 (cisto da znate na kom nivou svirke sam)

 

met'l

dakle mali update: traze se bubnjar i basista, zasad smo 2 gitarista i pevac tu. svira se sve i svasta, nemojte da vas uplasi ono sto pise naglasak na prva 3 :lol:

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao

 

Ako je nekom bend iz Novog Sada potreban klavijaturista neka se jave (ili javi) na mail [email protected]

Svirao bih pre svega u autorskim bendovima, a ovako bih svirao svasta : The Doors, TOTO, Deep Purple, Pink Floyd, Dream Theater, Stratovarius, Nightwish, Children Of Bodom ...

'88 sam godiste.

 

Hvala

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu ALHEMIA potreban novi basista koji ispunjava sledece kriterijume:

 

Voli ono sto mi radimo, i postuje nas rad...

Zeli da se posveti bendu, i ucestvuje u zajednickom radu na starim i novim pesmama...

Covek koji ce biti 20% benda u svakom smislu, nekom mozda cak i vise! :)

Zna da svira bas gitaru, shvata njenu ulogu u nasem bendu, zna da namesti sebi zvuk, poseduje odredjenu tehniku sviranja, ali i idejna resenja nekih "problema"...

Dobar covek, koji nema veze koliko ima godina, samo da nije mnogo mator i suvise mlad :)

Naravno, podrazumeva se da ima opremu, svoj zvuk moze da ponese sa sobom... (pozeljan petozicani bas)

 

To je za sada to! Ako neko zna takvog ili misli da je taj, moze da nam se obrati na nasoj temi, ili na PP pa cemo se naci, videti, probati, odluciti ;)

Ako takvih bude vise, organizovace se neka audicija gde ce se mozda naci taj basista koji nam lezi i kome mi lezimo ;)

 

poz! :pivopije:

 

myspace.com/alhemiaofficial

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVAKOOOOOO....... POTREBNI SU MI BUBNJAR I BASISTA,DA SU IZ KRAGUJEVCA ILI SE MOTAJU PO KG-U.

SVIRACE SE OBRADE A AUTORSKE STVARI BICE TRESHERICA(ALA MEGADJET). A POSTO SE SVIRA TRESHERICA BILO BI POZELJNO DA BUBNJAR IMA DUPLU...

 

 

 

O63 693-661

[email protected]

 

и наравно музичка жеља...скоро искрено од мега смрти!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se ozbiljan basista za alternativni bend. Svira se Nirvana (pocelo kao Nirvana tribute), ali dodajemo i druge stvai (QOTSA, Mudhoney, Garbage, Killers, raniji Radiohead...). U planu je vrlo skori pocetak autorskog rada u slicnom maniru. Kontakt pp. Vec postoji uvezban repertoar obrada tako da se planiraju svirke u bliskoj buducnosti. Pozeljno bi bilo da basista ume i da peva, ali apsolutno nije neophodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu ALHEMIA potreban novi basista koji ispunjava sledece kriterijume:

 

Voli ono sto mi radimo, i postuje nas rad...

Zeli da se posveti bendu, i ucestvuje u zajednickom radu na starim i novim pesmama...

Covek koji ce biti 20% benda u svakom smislu, nekom mozda cak i vise! :)

Zna da svira bas gitaru, shvata njenu ulogu u nasem bendu, zna da namesti sebi zvuk, poseduje odredjenu tehniku sviranja, ali i idejna resenja nekih "problema"...

Dobar covek, koji nema veze koliko ima godina, samo da nije mnogo mator i suvise mlad :)

Naravno, podrazumeva se da ima opremu, svoj zvuk moze da ponese sa sobom... (pozeljan petozicani bas)

 

To je za sada to! Ako neko zna takvog ili misli da je taj, moze da nam se obrati na nasoj temi, ili na PP pa cemo se naci, videti, probati, odluciti ;)

Ako takvih bude vise, organizovace se neka audicija gde ce se mozda naci taj basista koji nam lezi i kome mi lezimo ;)

 

poz! :pivopije:

 

myspace.com/alhemiaofficial

 

 

Dali ste nasli basistu; koliko maximalno sme da ima godina potencijalni kandidat?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...