Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest Clockwork Ninja

Живим у БГ, недавно сам се вратио из САД после 9 година. 81. сам годиште. Изгледам опако.

 

Певам (знам одлично енглески и шпански) и свирам клавијатуре. И помало акустичну гитару. Тражим неке људе за неку свирку. За почетак само зезање, чисто да се нешто крене, а за касније ћемо да видимо. Може и неки Tribute Band. Не могу ништа претерано озбиљно јер крећем у цивилну војску у децембру.

 

Слушам свашта, а волео бих да свирам нешто као на пример Nightwish, Therion, Sonata Arctica, Stratovarius, HammerFall, Rhapsody, или Blind Guardian.

 

Што се гласа тиче, у неком сам James Hetfield / Tom Englund фазону, значи не превисоко него дубоко и моћно, а што се клавијатура тиче, нешто као Tuomas Holopainen, осим солажа које не изводим на тај начин јер презирем '70s Lead Organ и све што он представља.

 

Волим да у музику коју свирам убацујем примесе неког шпанског/латино фазона, као и New Age-а.

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Живим у БГ, недавно сам се вратио из САД после 9 година. 81. сам годиште. Изгледам опако.

 

Певам (знам одлично енглески и шпански) и свирам клавијатуре. И помало акустичну гитару. Тражим неке људе за неку свирку. За почетак само зезање, чисто да се нешто крене, а за касније ћемо да видимо. Може и неки Tribute Band. Не могу ништа претерано озбиљно јер крећем у цивилну војску у децембру.

 

Слушам свашта, а волео бих да свирам нешто као на пример Nightwish, Therion, Sonata Arctica, Stratovarius, HammerFall, Rhapsody, или Blind Guardian.

 

Што се гласа тиче, у неком сам James Hetfield / Tom Englund фазону, значи не превисоко него дубоко и моћно, а што се клавијатура тиче, нешто као Tuomas Holopainen, осим солажа које не изводим на тај начин јер презирем '70s Lead Organ и све што он представља.

 

Волим да у музику коју свирам убацујем примесе неког шпанског/латино фазона, као и New Age-а.

 

[email protected]

 

јел носиш танге и јеси уштројен?! Питам због распона гласа! :):):)

 

а за латино фазон ћу рећи само једно: "КОРАЦИ СУ У ПИТАЊУ"

Edited by Краљ Хаоса

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nesto basisti i alternativa ne idu...

 

Ajde ljudi javite se, hitan nam je bas... Bend se zaleteo a nemamo basistu...

 

Znaci u pitanju je: Nirvana, Garbage, Queens of the stoneage, Radiohead, Mudhoney, Foo Fighters, Hole, Killers, Franz Ferdinand, Marcy Playground, The Strokes... Ma ima toga jos... +u pripremi su autorske.

 

Javite se opusteno, ne ujedamo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Clockwork Ninja
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH TO JE TO!!!

 

Ulepsa mi jutro :rolleyes:

 

 

Драго ми је да сам ти улепшао јутро. Нема на чему, и други пут. :D

Edited by Clockwork Ninja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Clockwork Ninja
јел носиш танге и јеси уштројен?! Питам због распона гласа! :):):)

 

а за латино фазон ћу рећи само једно: "КОРАЦИ СУ У ПИТАЊУ"

 

 

Да си боље прочитао мој пост видео би да то питање ниси морао ни да поставиш јер сам га унапред одговорио.

 

А што се латино фазона тиче, зајебавај кол'ко ти је воља, али ако се усудиш сврати некад у клуб Хавану у улици Николе Спасића (код Кнез Михајлове) па види шта тамо има. Мислим, по питању женског света. Осим што ни код једне од њих немаш никакве шансе ако ниси у стању да је прописно извртиш, и измориш.

 

У мојој плесној школи на часу салсе има нас 6-орица, а њих 23. Од тога бар 15 су врхунске. И све су дошле ту да 1) нађу некога, 2) нађу некога, 3) нађу некога, и 4) науче да играју. А најбољи сам од нас шесторице, тако да све хоће да играју са мном, тако да увек могу да бирам, и пуштају ме да их вртим. Њима лепо, а ја се не жалим.

 

А инструктор се не рачуна јер сви знају да инструктори плеса имају рибе на лагеру. Или то, или су на другој страни ограде, а у том случају опет нису конкуренција.

 

Значи, сваки пут кад идем на плес прођем неупоредиво боље и јефтиније него да сам отишао на било који сплав или у Силиконску долину. И бољу музику чујем. И причам, играм, зезам се, 'ватам се, са врхунским рибама.

 

А да не помињем да су оне много финије, културније, и (бар за мене) пожељније него ове по сплавовима што им у глави још говеда ричу.

 

И нису само кораци у питању, него и начин на који држиш партнерку, и каква осећања будиш у њој док је вртиш и гледаш је право у очи... :rockdevil:

Edited by Clockwork Ninja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Clockwork Ninja
samo vi zajebavajte decka, a uvek je bila velika potraznja klavijaturista. covek se sam ponudi a vi ga prozivate.

 

 

Хвала ти, брате.

 

Тужно је што је велики број људи који слушају метал у души прилично негативан.

 

Такви људи само умеју да прозивају и да критикују, а никада да се усуде сами да ураде нешто.

 

'Оћеш да певаш у етнометал бенду?

 

Радо, ако не мора превисоко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu, a i josh jedna gitara nije na odmet. :mrgreen:

Sviraju se i autorske i obrade, ali je u planu prvenstveno rad na autorskim.

Bend svira dosta tipova muzike, ali je neki osnovni fazon Hard Rock, a ako uz to josh volite i Gunse, josh bolje cemo se razumeti. :mrgreen:

Mi smo '84. god i sviramo oko 8 godina, a neke starije pesme mogu da se cuju na: http://www.myspace.com/zenithoffall

 

tel: 062/186-39-43

e-mail: [email protected]

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nesto basisti i alternativa ne idu...

 

Ajde ljudi javite se, hitan nam je bas... Bend se zaleteo a nemamo basistu...

 

Znaci u pitanju je: Nirvana, Garbage, Queens of the stoneage, Radiohead, Mudhoney, Foo Fighters, Hole, Killers, Franz Ferdinand, Marcy Playground, The Strokes... Ma ima toga jos... +u pripremi su autorske.

 

Javite se opusteno, ne ujedamo... ;)

 

 

Sve sami Dave GROHL bendovi ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vlajko metal fidler

Да ли би неко био заинтересован , певач , за неку сарадњу са InfinitY квинтетом?

За сада би то било пар песама Маидена а касније и нешто друго и слично, наравно било би ту и пар ауторских песама..

Квинтет чине 2виолине,виола,виолончело и кларинет...за сада смо у unplugded варијанти али биће и струје нешто касније...ко зна можда буде места и смисла и за етно хеви клавијатуристу( што можда и не би било лоше , зарад девојака из квинтета/таман да их неко смири мало, ја и колега изгинусмо :da::) )

Радимо озбиљно и планирамо концерт ускоро и у Бг-у...

 

ако има питања на маил : [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Clockwork Ninja
Па не треба нам кастрат у сваком случају.

 

Јеси ли гледао Сттевана?

 

"Значи, договорили смо се..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли би неко био заинтересован , певач , за неку сарадњу са InfinitY квинтетом?

За сада би то било пар песама Маидена а касније и нешто друго и слично, наравно било би ту и пар ауторских песама..

Квинтет чине 2виолине,виола,виолончело и кларинет...за сада смо у unplugded варијанти али биће и струје нешто касније...ко зна можда буде места и смисла и за етно хеви клавијатуристу( што можда и не би било лоше , зарад девојака из квинтета/таман да их неко смири мало, ја и колега изгинусмо :da::) )

Радимо озбиљно и планирамо концерт ускоро и у Бг-у...

 

ако има питања на маил : [email protected]

 

Мајку му. :) Капирам да ћу вас исцимати ако ми буде требао квинтет за анплагд. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hear the rebel's voice is calling ::

Musicians Wanted!

Potrebni retki, iskreni i posvećeni muzičari sa Irskim duhom za the Crew, bend podrške glavnom vokalu i tekstopiscu. Prava Irish muzika & Irish bend. Jedini autentični Irski rock 'n' punk izraz u Jugoistočnoj Evropi. Planirane žive svirke, rad na autorskom albumu itd. Sve vrste tezgaroša, pozera i poštovaoca domaćeg guslanja Irske muzike isključene.

 

Prijave slati na:

 

Irish Rover And The Crew

www.irishrover.org

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vlajko metal fidler
Мајку му. :) Капирам да ћу вас исцимати ако ми буде требао квинтет за анплагд. :da:

 

a sta svirate,koja je vasa muz'ka ?

 

sto da ne...

feel free to do so!

Edited by Vlajko metal fidler

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto i jednostavno, treba mi bubnjar.

iz novog sada ili blize okoline.

ali bolje da bude iz ns.

nije potrebno da bude virtuoz, al da ume da oprashi keca i da shparta po duploj po potrebi.

za vishe informacija o muzici koju radimo, pogledati link iz mog signichr-a.

da ne kazem potpisa.

u pitanju je autorski heavy/thrash metal bend koji je u ovoj pauzi koji smo prinudno napravili radio na novom materijalu i ako nadjemo nekoga da se prihvati posla kapiramo da pravimo ozbiljne planove.

 

mozete nas kontaktirati preko privatne poruke, preko spejsa benda, ili na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...