Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazim pevacicu.

Moze i pevac, za Hammerfall, Sonatu, Helloween, Gamma Ray...

ali autorske su radjene vise za zenski vokal. :da:

 

Bend postoji oko 3-4 godine, ima oko 7-8 gotovih, krece se sa snimanjem Dema/Albuma.

 

Neki power fazon.

Sve informacije na pm ili na 063/264-890.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo i ja da se dodam na spisak...Traze se bassista ( jao čuda :mhihi: ) i bubnjar ( jao vidi još većeg čuda :mhihi: :mhihi:)

za ozbiljan :mrgreen: ( ovo se već vidja na svakih 3 posta ) hard 'n' heavy ( narodski receno ) bend.

 

Standardna putanja kao prvo sviramo obrade, pa kao posle autorske, pa kao onda naparavimo revoluciju muzike u Srbiji i tako :mhihi: ...

 

P.S.Ozbiljno sada ako slučajno ima zainteresovanih na PM...

 

Hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi evo ja sam vam basista sa iskustvom od 1.5 godinu sviranja. Posto vidim da svima treba po jedan, rado bih svirao u svim, ali meni treba neki bend koji je u toku hard roca sa uticajem KISSa i Sabbatha. Interesuje me ponajvise autorski rad posto nisam veliki ljubitelj tributa i te stvari, ali ako nesto mora da se radi onda mora.

Inace imam bend, ali vec nakon godinu dana postojanja i dalje nemamo bubnjara tako da smo smoreni, narocito ja jer mi se svira.

Mesto prebivalista mi je Novi Beograd, pa ako ima neko sa tog podrucja da se ne bih cimao preko pola drzave, neka se javi na topic ili [email protected]

Hvala na razumevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend i dalje trazi basistu i klavijaturistu

progressive, cak i malo alternative i posta

AUTORSKE pesme!!!

bendovi za ugled

PAIN OF SALVATION

DREAM THEATER

OPETH

QUEENSRYCHEprednost imaju voklano sposobni sviraci (pevanje terci kvinti itd...growl...)

probe bi bile vrlo ceste tqako da se traze VEOMA OZBILJNI I ENTUZIJASTICNI MUZICARI!!

cilj ISPOLJAVANJE MAXIMUMA KREATIVNOSTI i naravno... ALBUM

kontakt na mobilni ili e-mail

0637292947

[email protected]

Sava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duke of Borca и ја тражимо за наш бенд басисту и певача који би хтели да раде ово што је на приложеном линку. Екипа је озбиљна, песме се раде пуном паром, а већ смо пре годину дана одустали да би сада рекли "Ко му јебе матер, истераћемо га до краја". Ајде лепо скидајте ово и преслушајте. Дакле:

 

БАСИСТА и ПЕВАЧ!

 

 

Линк: http://rapidshare.com/files/69517710/Untitled.mp3

 

'Ајде јављајте се, плаћамо пиво на првој проби. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije da su bubnjari tolko aktuelni (mada jesu trazeni vishe nego gitaristi) kolko je fora u tome sto je obicno gitarista taj koji osniva bend, pa se najcesce vidjaju oglasi da se trazi bubnjar ili basista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...