Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazim bubnjara izmedju 18-24 god. Iskustvo totalno nebitno, samo ako je voljan da radi i napreduje.

Svira se Nu Metal, Groove metal i Metalcore.

 

Jbg, jedino ovako moze da se radi. :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusan pevac bi da peva u nekom ozbiljnom bendu, neki hard rock, metal, sludge...nesto tipa Down, Pantera, Machine Head, Metallica, Whitesnake, Muse, System Of A Down :)

Mada ako se nekome svidi imam i vec gotove pesme, neke odradjene u guitar pro-u, pa mogu da posaljem, stavio sam i link, mogu i ja da sviram ritam gitaru i da pevam, bubnjara imam, znaci jos jedna gitara i bas. Naravno pesme su podlozne promenama, jos 4 pesme su gotove, dosta se razlikuju od ovih starijih...

Ko je zainteresovan za stvaranje jednog ozbiljnog benda(mada ovo pise na gotovo svakom oglasu), naravno uz dobru atmosferu i zezanje...nek se javi na pm, mail [email protected].

trenutno pevam u Testament tributu(trebalo bi uskoro da nas cujete, bice jedna lepa uvertira pred Legacy festival :) ) tako da cu imati dosta vremena za ovaj bend(za koji se nadam da cu naci ljude).

Aj pa javite se.

 

 

http://rapidshare.com/files/81581425/pesme.zip.html

http://www.sendspace.com/file/hnmpv5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh ho ho ko se sve javlja-

ma ne trbaju mi bendovi

jad i beda napravicu ja mnogo bolje...

bubnjar i bass gitara

idu kao saradnici ne clanovi

bendova,

ebiga nece ovo biti

ajde sad pravimo bend

pa sta ispadne

Zna se da ce ispadne -!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko zainteresovan za ozbiljan rad u (relativno) poznatom autorskom bendu?

 

 

Pre svega da pomenem da je bend iz Panceva. U principu to ne bi trebalo da je neki problem, do centra Beograda se pre stigne iz Panceva nego sa nekih krajeva Bg-a (Banova brda i slicno). U Pancevu imamo dobru prostoriju za probe u kojoj nam je sva oprema i koju besplatno koristimo. Sto se tice smernica recimo da smo kombinacija Alternative Metal i Nu Prog zanra, mada idemo i sire od toga. Sto se tice vokala ne treba nam ni urlanje ni hevi metal pevanje (zavijanje, visoko c i ostale fore) vec je naglasak na tripu i emocijama. Tipovi vokala koji bi nam odgovarali su npr. kao u bendovima Tool (i A Perfect Circle :mhihi: ), Deftones, Radiohead, Katatonia, Paradise Lost (noviji period). Radimo na srpskom jeziku ali imamo planove i za inostrano izdavanje pa bi se za tu varijantu prepevale pesme na engleski. Imamo do sada jedan album a odavno imamo uradjenu gomilu pesama za drugi (a bogami i treci). Takodje imamo i zakazan termin za snimanje istog u studiju (koji je odlozen do daljnjeg jer, je li, nemamo pevaca) kao i neke dogovore sa izdavacem ali otom-potom.

 

 

 

Ukoliko je neko zainteresovan nek se javi na [email protected], dacemo mu par pesama da ih skine pa se vidimo na probi. Moze i da se skine neka pesma od Tool-a, posto sviramo dosta stvari iz njihovog repertoara.

 

 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde potraznja muzicara???

ko organizuje

valjda znate ko me interesuje i sta

ko zna otprilike nek

se javi,

organizuje idem sutra

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ma moja konacna odluka je:

potraznja muzicara

odustajem od smaranja ovde.

3 benda i 1 projekat-

znate ko je...

da snimimo odma jedno 5 albuma

gde cu pre:::????--

-------

Nema posle izgovora

ako se jasno kaze,

 

Oh ho ho ko se sve javlja-

ma ne trbaju mi bendovi

jad i beda napravicu ja mnogo bolje...

bubnjar i bass gitara

idu kao saradnici ne clanovi

bendova,

ebiga nece ovo biti

ajde sad pravimo bend

pa sta ispadne

Zna se da ce ispadne -!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kako je tebi dooobroo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, je l bi radio neko GODSMACK tribute???

 

Radio bih,ali jbg vec radim tribute za Nickelback,a imam sve sem pevaca...a pored toga imam i Brutal Death,i Funeral Doom i Grindcore bend,tako da bi mi bilo previse...ej da,i opet vec kad smo tu, DA LI SE RODIO NEKO KO HOCE I MOZE DA PEVA NICKELBACK ???! (N.S. i okolina)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Nickelback treba onaj prljavi rokerski glas... Ja bi radio GODSMACK ali kada bi mi ziveli u istom gradu pa sve to lepo, a imam vec 2 benda tako da jbg :(

 

btw, sta je Funeral Doom metal ??? sta je to lebe mekani :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izlizana prica, ali ko radi i zaradi...Ocemo bubnjara i pevaca za tribute Def Leppard,Kiss,Motley Crue,WASP,Twisted Sister,Ozzy-a,i jos dosta tih rock bendova + rad na autorskim stvarima. Javiti na PP.

 

 

RUN LIKE HELL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest BorisTheDark

Slobodan VOKAL trazi bend.

Bilo koji rock ili metal. (Al' najbolje neka Nirvana, Pearl jam, UglyKidJoe...)

 

Ponude na PM

 

E, da. Beograd!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...