Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazim ljude sa BLUES/rock bend u Novom Sadu... Uglavnom good old blues ali kazem moze i neki funk/rock.

Obrade i autorske stvari.

Po mogucnosti da nisu mladji od 18 god i da zele ozbiljno da sviraju.

 

Ja sviram gitaru...

 

 

Ako nekog zanima 064-228 1349 ili pp

Pozdrav

Edited by DAVID

Share this post


Link to post
Share on other sites

hihi, a ja sam taj gitarista :)

hi hi i meni je smesno...

 

Rekao sam vec..da sam cuo za likove kao sviraju Dream Theatre a na svirci mi doslo da bacim peglu...opet cu reci, mnogo je lakse svirati Malmsteena nego recimo Vai-a, Gilberta, Eric Johnson-a, ali ipak bih vas volio cuti.

 

Pazi nasao sam gitaristu koji moze da svira sve pesme :) i basistu,..ja istina da nisam Jens Johanson ali mogu da odsviram sve :) ..jedino su nam pevac i bubnjar problem..pa ih sada trazimo...vec su se neki ljudi javili,pa cemo videti kako to funkcionise. :) ali cim budemo napravili svirku licno cu te obavestiti :)

 

A sta ti sviras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hi hi i meni je smesno...

 

Rekao sam vec..da sam cuo za likove kao sviraju Dream Theatre a na svirci mi doslo da bacim peglu...opet cu reci, mnogo je lakse svirati Malmsteena nego recimo Vai-a, Gilberta, Eric Johnson-a, ali ipak bih vas volio cuti.

 

 

 

A sta ti sviras?

 

Klaviature... :)

p.s. mozda je lakse,,ali bas mnogo,sta znam... slusam ja i Gilberta i lik je zmaj.. A i ne sviramo samo malmsteena,sviramo ,tj sviracemo i simphony X...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klaviature... :)

p.s. mozda je lakse,,ali bas mnogo,sta znam... slusam ja i Gilberta i lik je zmaj.. A i ne sviramo samo malmsteena,sviramo ,tj sviracemo i simphony X...

 

Ok..samo pichite, ako vam ide to.

 

P.S. znas zasto kazem da je lakse?... pa malmsteen nedaje mnogo na stil...gledao sam njegov video i on ima tehniku nije da nema ali ta tehnika se sastoji iz jednostavnih arpedja koje samo treba ubrzat a za to ti treba samo malo vremena...za razliku od nekih drugih gitarista.

Recimo neznam dali si cuo za Jasona Beckera, on je nekad bio straaaasan gitarista...kazem bio jel ga je sjebala neka bolest(izgubio je moc kontrole nad celim telom,moze samo ocima da mrda)...pronadji neke njegove ranije snimke pa ces videt.

Ja imam njegov video (hot licks) pa ako hoces poslacu ti.

Osim toga imam mnogo gitarsih instrukciskih videa.

Edited by skoroGilbert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..samo pichite, ako vam ide to.

 

P.S. znas zasto kazem da je lakse?... pa malmsteen nedaje mnogo na stil...gledao sam njegov video i on ima tehniku nije da nema ali ta tehnika se sastoji iz jednostavnih arpedja koje samo treba ubrzat a za to ti treba samo malo vremena...za razliku od nekih drugih gitarista.

Recimo neznam dali si cuo za Jasona Beckera, on je nekad bio straaaasan gitarista...kazem bio jel ga je sjebala neka bolest(izgubio je moc kontrole nad celim telom,moze samo ocima da mrda)...pronadji neke njegove ranije snimke pa ces videt.

Ja imam njegov video (hot licks) pa ako hoces poslacu ti.

Osim toga imam mnogo gitarsih instrukciskih videa.

Matori sjebala ga multiplex skleroza..ne moze da pomera nista, sem ociju...lik je pomocu kompa pokretima ociju smislio ceo album, koji su naravno drugi muzicari svirali.........covek legenda...on je imao sa Martijem(ex megadet) trash-heavy grupu Kakophony....to treba videti....mislim na gitare.......:)

Nego jel ima koji klavijturist koji bi svirao u ozbiljnom hard'n'heavy bendu, naravno tu se sviraju i manje poznate stvari, onako za svaciju dusu.....:)

Edited by black_bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori sjebala ga multiplex skleroza..ne moze da pomera nista, sem ociju...lik je pomocu kompa pokretima ociju smislio ceo album, koji su naravno drugi muzicari svirali.........covek legenda...on je imao sa Martijem(ex megadet) trash-heavy grupu Kakophony....to treba videti....mislim na gitare....... :)

Nego jel ima koji klavijturist koji bi svirao u ozbiljnom hard'n'heavy bendu, naravno tu se sviraju i manje poznate stvari, onako za svaciju dusu..... :)

 

Druze nije bas multiple skleroza...to sto ga je sjebalo je bolest nervnog sistema zovu je Lou Gerigova bolest.Uglavnom on je sa 13 godina mogao da svira rame uz rame sa najboljim gitaristima na svetu, do 18 god. je snimio nekoliko albuma, do dvadesete je imao pomenuti bend Cacophony a sa 20 je svirao solo gitaru sa David Lee Roth-om.

Oboleo je od pomenute bolesti iste godine znaci ako ista od njega vidite ili cujete znajte da je snimljeno sa njegovih NEPUNIH DVADESET GODINA.Jebi ga ko vidi i cuje njegovu svirku bice mu jasno.

I danas komponuje pomocu kompjuterskog programa koji mu je napravio Mike Bemesderfer, ocima pomera kursor na ekranu kompa a otvaranjem usta odradi klik.

 

:)

Pa ako Ingwie ishta ima to je stil.

Jebem mu mater samo cujem taj ton i odm'a znam da je on.

Jebote jos se i rimuje.

 

Druze nisam mislio da on nema stila, ima on svoj stil,prepoznatljivi stil koji je SIROMASAN.

Mozes ti da mislis sta hoces i niko ti to nemoze zabraniti ali ako ti je on vrh vrhova onda nisi naslusan dobre mjuze.

Prelistaj malo ostale pa ces videti sta sam mislio...spominjao sam Beckera, pogledaj,poslusaj ga pa ces videti sta je gitarista!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze nisam mislio da on nema stila, ima on svoj stil,prepoznatljivi stil koji je SIROMASAN.

Mozes ti da mislis sta hoces i niko ti to nemoze zabraniti ali ako ti je on vrh vrhova onda nisi naslusan dobre mjuze.

Prelistaj malo ostale pa ces videti sta sam mislio...spominjao sam Beckera, pogledaj,poslusaj ga pa ces videti sta je gitarista!!!!!

:)

E dobar si.

 

Preslusaj malo Alcatrazz kad je imao 20 godina, takva energija postoji kod malo gitarista, pritom ne mislim na tehniku to moze svaka

budala koja nema tri cuke s' muzikom da nauci, ono sto Ingwie ima je retko.

 

P.S. I nisam rekao da mi je vrh vrhova.

Edited by Shreader

Share this post


Link to post
Share on other sites

muso-top-muso-pic_jason-becker.jpg

Jason Becker started playing guitar at the age of 5, by sixth grade he was playing local gigs and at 16 was in his first professional band "Cacophony", a neoclassical speed metal/shred band, which he formed with fellow guitarist Marty Friedman. Their debute album 'Speed Metal Symphony' features some of the most incredible, fast, complex and melodic guitar playing ever recorded. Some of Jason's influences have been his father, his uncle, Jimi Hendrix, Niccolò Paganini, Bob Dylan, Django Reinhart, Yngwie Malmsteen & Jeff Beck. 1988 see's his first solo album, 'Perpetual Burn'. At the age of 20 he joined David Lee Roth's legendary band. 1990, he won a readers' poll for best new guitarist in "Guitar Magazine". But tragidy struck whilst recording the album 'A Little Ain't Enough' he was diagnosed with Amyotrophic Lateral Sclerosis and given only five years to live. This did not deter this true virtuoso, he managed to complete the album. Robbed of his speech, crippled in body, breathing via a machine, Jason has never given up his love of music. He communicates via eye movements and composes many magnificent works with his computer. His medical condition has remained stable since 1997. Jason's life as an artist and person should be inspirational not only to fellow guitarists but every musician. In his own words "If you have control over your mind, you can do anything."

 

Znam da nije tema al nek ima... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze nisam mislio da on nema stila, ima on svoj stil,prepoznatljivi stil koji je SIROMASAN.

Mozes ti da mislis sta hoces i niko ti to nemoze zabraniti ali ako ti je on vrh vrhova onda nisi naslusan dobre mjuze.

Prelistaj malo ostale pa ces videti sta sam mislio...spominjao sam Beckera, pogledaj,poslusaj ga pa ces videti sta je gitarista!!!!!

 

:)

E dobar si.

 

Preslusaj malo Alcatrazz kad je imao 20 godina, takva energija postoji kod malo gitarista, pritom ne mislim na tehniku to moze svaka

budala koja nema tri cuke s' muzikom da nauci, ono sto Ingwie ima je retko.

 

P.S. I nisam rekao da mi je vrh vrhova.

 

Ne, ti si dobar!!

Ok druze, to da je Yngwie veoma dobar tehnicar to je neosporivo, medjutim ja licno nevolim to njegovo neprestano,neumorno,nemastovito trcanje po fretboard-u.

Izneo sam moje misljenje.

Ajde napisi mi odgovor sad, nek tvoja bude zadnja,ubedjuj me u suprotno, pa da zavrsimo sa tim posto smo se udaljili od teme u picku materinu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beogradski mladi bend MUNJEVITE PALME traze glavni vokal za rad na obradama i autorskim projektima.

Nase pesme mozete pronaci na internet adresama

WWW.MUNJEVITEPALME.AGENCIJAALEK.CO.YU

WWW.MYSPACE.COM/MUNJEVITEPALM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde ima previse napucavanja a ne potraznje kako vidim...ne valja...

 

POTREBAN VOKAL za rad na autorskim pesmama i obradama drugih ROCK pesama.

Stil muzike je iz 80ih. Iskljucivo na engleskom, da se zna da ne radimo ex-yu i druge stvari na domacem terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traži se PEVAČ za Pink Floyd/Block Out fazon bend. Uglavnom autorske stvari na srpskom, a od obrada... pa Pink Floyd/Block Out fazon.

Imamo ostatak benda (bas, bubanj, gitara, klavijature), treba nam jos pevač. Ne mora da bude najbolji pevač na svetu, samo mora da želi da peva i da ima volju da dolazi redovno na probe.

Novi Sad...

PP ili 064-228 1349

Share this post


Link to post
Share on other sites

I poslednji pokušaj da se ovde nešto uradi. Dakle, MORBID LANDSCAPES , ozbiljan death metal (uz uticaje technical death i doom metala) bend iz Beograda traži bubnjara, bubnjara koji je tehnički potkovan, koji dobro svira duplu bas pedalu, blast-beat deonice i slično. Ukoliko ima zainteresovanih~ pošaljite pp ili mail na [email protected] . Demo album je još poodavno izašao, imate download u potpisu. Takođe, tema je otvorena i ovde na YUM-u, među demo bendovima. Pozdrav svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Seljačka Buna traži gitaristu i bubnjara.

Za one koji ne znaju, svira se autorski agro metal pod uticajima SOAD-a, Manowara, Tenacious D-a i muzike iz South Parka, imamo gotovih nekih 7 pesama i treba da snimimo demo u februaru.

Manje informacija o svemu na našem spejsu.

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...