Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Jebe lud Zbunjenog:

Kad neko bude hteo da svira

nek uzme da se pozdravlja sa svima redom

pa ce se mozda tako skapirati

ili nek baca trzalice i palice

u publiku

pa ce neko pokazuje trzalicu

uuu jeee

Moze i da pokazuje kreditnu karticu

:Dobices pare ako NE sviras

ako Sviras Dobices mnogo manje

-Da kupis Hemisku olovku

ili

ta hemiska olovka sluzi da potpise

ugovor?:?:?

Nista mi nije jasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,sda sam isprovociran-trazim pevaca koji ima rock'n'roll u mudima.

Da li neko zeli da peva totalni underground heavy metal elektro.(po ugledu na The Cult,Black Label Cociety,Black,Depeche mode,prodygy)

Sve to pomesano u jednom bendu.

Dosad su mi se javljali neki emo tipovi,zato sada kazem:ovo je ozbiljan projekat i ako nemate muda kao Ian Atsbury ,Zakk ili ptica JOJO nemojte se ni javljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista, koji je za ozbiljan rad, trenutno se sviraju uglavnom pesme grupe creed, nadje se i neki pearl jam, audioslave, taj neki fazon.... Ali planiramo da krenemo da radimo autorsku muziku, i samo to da guramo, tako da ako je neko zainteresovan da proba, neka se javi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrebni basista i gitarista! za METAL CORE sa DEATH METAL elementima,znaci nesto izmedju black dahlia murder i starog triviuma-ali sa dosta primesa "gotenburg" metala.

-znaci ovako,mi smo iz novog sada,imamo pevaca,bubanj i jednu gitaru.

-TREBA nam druga gitara( da zna da sviraLEAD-ove) i bass gitara.

-znaci NOVI SAD je u pitanju.

-gitarista bi trebalo bez problema da svira deonice kao sto su kod At The Gates,In Flames,Casket Garden...znaci svedska skola.

i trebao bi da moze da svira neke solo deonice,

-basista bi trebao samo to da proprati naravno :).

-mi imamo otprilike oko 4 god svirackog iskustva.

 

-mozete da se javite na mail-martyrxpATyahooDOTcom(napisao sam ovako zbog nekih glupih spam botova ili sta vetj :)

-a moze i pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevac iz Sapca sa odredjenim iskustvom u rock,hard rock i heavy\power bendovima trazi ambiciozan bend koji bi radio i autorske stvari.Najbolje bi bilo da bend bude bas iz Sapca,posto vise ne stanujem u Beogradu (pri kraju sam studija.Ako ima zainteresovanih mogu da posaljem demo snimak na mail.Demo nije nekog kvaliteta (radjen je u kucnoj verziji),ali moze da okvirno posluzi da vidite moje mogucnosti.U obzir mogu doci i komercijalniji klupski rock bendovi (ali najvise bih voleo neki heavy ili power).

Pozzdrav.

Edited by Max Screamingwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim bubnjara za EMPEROR tribute, sa kojim bih kasnije radio i autorske stvari (koje doduse nisu bas u Emperor fazonu, ali bi bilo pozeljno da budu sto se bubnjeva tehnicki tice na tom nivou ;) )

 

Probe bi bile vikendom u Beogradu, ako ima ovde bubnjara koji moze i hoce to da svira, neka mi se javi ovde ili na pm!

 

Hvala!

 

Nema a?

 

Sto se tice ostatka benda, dobro funkcionisemo, umemo da (tacno! :D) odsviramo/otpevamo sve :D, samo bubnjar fali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt doso bubnjar na temu... :) i jos nema bend.... :ph34r:

To se ne vidja svaki dan! :)

 

Rastrgnuce ga...Nece doziveti sumrak... :lol:

Ne javlja se vec neko vreme. ili je nasao bend... ili... :D

 

Elem ljudi, treba mi pevac (ponovo :() za heavy/power/prog bend.

Helloween, Gamma Ray, Evergray... autorske.

 

Ajd' javte se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BASISTA TRAZI DVE GITARE, BUBNJARA I PEVACA DA PRAVI GRUPU.

BASISTA BI SVIRAO METALLICU, ICED EARTH, PANTERU, I SLICNO.

MOLIM VAS, JAKO MI SE SVIRA!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Ja sviram gitaru, ok mi je repertoar pa ono ako se skupi neka ekipa ti baci poruku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

PTREBAN JOS JEDAN KLAVIJATURISTA YA VESELE 80-TE (DOMACI I STRANI REPERTOAR)...

 

ZAMISAO MUZICKE GRUPE: BUBANJ, DVE KLAVIJATURE , ZENSKI VOKAL.... RADI SE O ELEKTRONICI POTPUNOJ...SINTY BASS SA

 

PRATNJOM + SINTY LEAD (FILOVANJE)... DJ FAZON SVIRKE ( PRELAZI IZ PESME U PESMU BEZ PRETERANE IMPROVIZACIJE)....

 

ZAINTERESOVANI NEK SE JAVE NA BROJ : :bend:

 

PREDNOST BEOGRAD !

 

063 346 195 BRANKO AUDION ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ja (gitarista), i pevac trazimo ekipu ljudi koji bi radili tezge. Ali kakve tezge su u pitanju. Najlakse bi bilo da ukapirate ako ste nekada slusali bend "Osmi dan". Ako niste, evo o kakvom repertoaru se radi, navescu par pesama, cisto da imate predstavu. Npr,

Gun - Word Up

Depeche mode - It's no good

Rage against the machine - Killing in the name

Nesto od Pepersa

The Calling - wherever you will go

Stone sour - Trough the glass

Nesto od Nickelbacka

Linkin Park - Numb

Nesto od Audioslave

Pearl Jam

Martin Solveig - Jealaosy

Blur - Song two

Mozda se ubaci tipa neki oasis, puddle of mudd, creed, 3 doors down, foo fighters....

 

Uglavnom imate predstavu o kakvoj se svirci i kakvim bendovima radi. Napominjem, rade se iskljucivo tezge, dobre, imamo dosta kombinacija, jer smo svirali vec u par bendova, znaci o lepim parama se radi. Trebaju nam basista, bubnjar, i eventualno klavijaturista (naravno, nije bitno da li su pripadnici muskog, ili zenskog roda :D)

Pa zinteresovani neka se jave na private radi nekog daljeg kontakata

 

I da, mi smo sa podrucja teritorije beograda

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se ne vidja svaki dan! :)

 

 

Ne javlja se vec neko vreme. ili je nasao bend... ili... :D

 

Elem ljudi, treba mi pevac (ponovo :() za heavy/power/prog bend.

Helloween, Gamma Ray, Evergray... autorske.

 

Ajd' javte se.

 

Pa koliko pevača vama treba? Ja bih vam rado pomogao, pošto sam u usponu forme i volim sve te bendove čije obrade svirate, ali još uvek sam daleko od potrebnog opsega. Kapiram da tražite nekog ko baš visoke tonove ume da izvuče i uz to ima dovoljno pevačkog iskustva i ja bih voleo da to jesam, ali jebi ga, kad nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA JA SAD TRAZIM BEND GDE BI PEVALA NIGTHWISH ILI THERION!! Tako da bi volela da se ostali clanovi jave

Trazi se basista za power metal bend. Znaci rade se obrade sa musko-zenskim vokalima (Nightwish, Visions of Atlantis...) i autorske stvari. Zainteresovani neka se jave na mail: [email protected] ili pm-om :D

P.S. Bend je iz Beograda.

Potrebni gitarista i klavijaturista za beogradski bend koji bi radio Nightwish (uglavnom).

Zainteresovani neka se jave na PP ili [email protected] ili http://www.myspace.com/lomelinven

zainteresovani se mogu javiti i na http://myspace.com/angel_of_light1984

 

Eto, svi se lepo udruzite i napravite jedan tribute sa 19 vokala. :)

Edited by ma KirK bre 84 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...