Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban pevach za Metallica, Megadeth Bend Naravno radili bismo josh obrada i ako dobro zvuchi koju autorsku

Samo da je u beogradu(znachi bar da moze da dodje do konja)

Znachi da moze da otpewa Master of Puppets

Da mu je gornji ton u opseku H to ti bilo idelano(zbog Mechanix-a)

 

Javljajte se na MSN:[email protected]

 

NE MENI NA PM JA NE TRAZIM MOJ ORTAK TRAZI

Edited by Mita(Inpailor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

traze se gitarista i basista, i eventualno klavijaturista za hard n heavy bend....sve i svasta bi se sviralo, pocevsi od deep-a, zeppelina, rainbow-a, pa na dalje....imam bubnjara a ja sam pevac....mi smo 85-6.godista pa bi takvog, nekog godista trebalo da budu i ljudi koje trazim..nek mi se jave zainteresovani na pm.....

Edited by black_bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako...Trebaju mi ljudi za ozbiljan autorski bend...neshto slichno Godsmack-u (samo primer), ali sa primesama drugih zanrova...Najbolje bi bilo da su chlanovi u slichnom (HC, NU metal, thrash, itd...), ali ne istom fazonu, pa da mozemo da kombinujemo zanrove...

Ja sam bubnjar...trebaju mi:

- gitarista;eventualno dvojica (shtim bi bio D (ili drop D, zavisi) ili neshto nize)

- basista

- pevach (ili pevachica) koji ima snazan glas, moze normalno da peva, ali da ume i da se "prodere" s' vremena na vreme

(Miloshe(soad), ako ovo prochitash-javi se :))...ako je pevachica, da lichi na Guano Apes ili Exiliu (mislim, njen glas ;))...

Sa akcentom na gitariste i vokal (narochito vokal), basistu bih mogao i iz Pa da dovuchem...

Za sad samo ideja, al' ko zna...moglo bi da bude dobro...

Ako sve bude ishlo kako treba, poznajem dosta ljudi koji mogu da obezbede svirke, razna sponzorstva, pa mozda chak i pomoc pri eventualnom snimanju albuma...ali o tome kasnije, prvo ekipa...

'Ajde javljajte se... :)

 

P.S. Ja sam iz Pancheva, tako da bi bilo dobro da ekipa bude iz okoline Bg-a...probe bi bile u Bg-u...

 

Eventualne ponude, informacije i slichno na pp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban pevac(frontman) iz Novog Sada (22-28god.) sa visokim registrom za domaci/strani rock. Divlje Jagode,Osvajaci,Smak, Bijelo Dugme.......Europe,Bon Jovi........

Pozeljno je mada ne mora da zna gitaru da svira....

Ekipa uigrana sa stalnim svirkama: petak,subota i po koji radni dan.Kinta solidna!

Samo ozbiljni!!!

 

mail: [email protected]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako treba mi pewach za Metallica Megadeth bend(naravno radili bismo i druge obrade i autorske ali za sada imam najvishe metallica megadeth pesama tako da mi je lakshe da ga opishem ovako...)

Znachi smao da ima veliki opsek glasa(da moze da pewa visoko)...

Svi ste dobro doshli da probate...

E sada radili bismo sledece pesme za sada...:

Mechanix :rockdevil:

Creeping Death

Seek and Destroy

Symphony of Destruction

Fade to Black

Tornado of Souls :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Unforgiven(kec)

i naravno MASTER OF PUPPETS :rockdevil:

Javite se ljudi...Mi smo u bg-u...

MSN- [email protected] (to mi je i msn i mail)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja! Kladim se da bi pre tebe snimili demo! :P:P:P

 

Gorane, pazi kad je u pravu... :) Istina boli, zar ne? ;) ;) ;)

 

Inache, shto se benda tiche...nashao sam pevacha (koji svira gitaru) i basistu...

Fali mi josh jedan gitarista, koji voli da svira i zeli ozbiljno da radi, a uklapa se u gore pomenute zanrove...

Ja mislim da sam ja prvi lik na forumu koji trazi gitaristu... :)

Edited by zez87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, pazi kad je u pravu... :) Istina boli, zar ne? ;) ;) ;)

 

Inache, shto se benda tiche...nashao sam pevacha (koji svira gitaru) i basistu...

Fali mi josh jedan gitarista, koji voli da svira i zeli ozbiljno da radi, a uklapa se u gore pomenute zanrove...

Ja mislim da sam ja prvi lik na forumu koji trazi gitaristu... :)

Nisi jedini..i ja trazim...pored toga trazim i basistu i klavijaturistu.... :muzicar::)

btw.nisam napisao da ortak i ja nismo pocetnici(on svira 4.godine, ja takodje 4.), i da je u pitanju ozbiljna svirka..svako od nas je svirao,pevao u vise bendova..hard n heavy.....pa ljudi javite se...ps.iz Bg-a smo.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja! Kladim se da bi pre tebe snimili demo! :P :P :P

 

Hmm.. samo da te potsetim da taj demo nije snimljen ISKLjUCIVO zbog te pevacice koja sada pokusava da napravi taj novi bend, a i sve pesme sam ja pravio, tako da si se upravo ispalila. :P:evotigana::P

 

 

Dakle jos uvek se trazi pevac, ajmo ljudi... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бенду NoYz? је потребан бубњар! Сви заинтересовани могу да нам се јаве на наш мајспејс: www.myspace.com/noyzband , мени на ПП, или на МСН: [email protected] (Шарки) или [email protected] (Анки).

Share this post


Link to post
Share on other sites

traze se gitarista i basista, i eventualno klavijaturista za hard n heavy bend....sve i svasta bi se sviralo, pocevsi od deep-a, zeppelina, rainbow-a, pa na dalje....imam bubnjara a ja sam pevac....mi smo 85-6.godista pa bi takvog, nekog godista trebalo da budu i ljudi koje trazim..nek mi se jave zainteresovani na pm.....

i dalje se trazi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako...Trebaju mi ljudi za ozbiljan autorski bend...neshto slichno Godsmack-u (samo primer), ali sa primesama drugih zanrova...Najbolje bi bilo da su chlanovi u slichnom (HC, NU metal, thrash, itd...), ali ne istom fazonu, pa da mozemo da kombinujemo zanrove...

Ja sam bubnjar...trebaju mi:

- gitarista;eventualno dvojica (shtim bi bio D (ili drop D, zavisi) ili neshto nize)

- basista

- pevach (ili pevachica) koji ima snazan glas, moze normalno da peva, ali da ume i da se "prodere" s' vremena na vreme

(Miloshe(soad), ako ovo prochitash-javi se :) )...ako je pevachica, da lichi na Guano Apes ili Exiliu (mislim, njen glas ;) )...

Sa akcentom na gitariste i vokal (narochito vokal), basistu bih mogao i iz Pa da dovuchem...

Za sad samo ideja, al' ko zna...moglo bi da bude dobro...

Ako sve bude ishlo kako treba, poznajem dosta ljudi koji mogu da obezbede svirke, razna sponzorstva, pa mozda chak i pomoc pri eventualnom snimanju albuma...ali o tome kasnije, prvo ekipa...

'Ajde javljajte se... :)

 

P.S. Ja sam iz Pancheva, tako da bi bilo dobro da ekipa bude iz okoline Bg-a...probe bi bile u Bg-u...

 

Eventualne ponude, informacije i slichno na pp...

 

 

Ljudi, treba mi josh samo gitarista...ozbiljno ce se raditi, uz druzenje i opushtenu atmosferu...

'Aj'te bre... :)

Chastim pivo na prvoj probi... :) (ili neshto drugo...kafu, chaj ili tako neshto :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, treba mi josh samo gitarista...ozbiljno ce se raditi, uz druzenje i opushtenu atmosferu...

'Aj'te bre... :)

Chastim pivo na prvoj probi... :) (ili neshto drugo...kafu, chaj ili tako neshto :))

 

Ево, можда бих могао да узвратим музицирање. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...