Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Da, i ti im se javis a oni umesto da svirate uvale ti kirbi usisivace da rasturas po kucama :)

 

:) :) :)

 

btw, peoples ja i dalje trazim tezgu, (ali onu vrstu tezge za koju se zapravo dobijaju neke pare)... ako nekome treba bubnjar neka se javi... i nemoje te me cimati da sviram u TRIBUTE bendovima... to me ne zanima...

Edited by Slave To Moonlight

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakom sluchaju, ne svirash svoje pesme, tako da je svejedno da li su sve od jednog izvodjacha ili od njih 20... :P

 

pa da... naravno pod uslovom da ne moram da skidam neala pearta ili tako josh nekog loodaka... (jbg, ipak sam josh uvek mali, a necu da tripujem da znam neshto shto ne znam... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da... naravno pod uslovom da ne moram da skidam neala pearta ili tako josh nekog loodaka... (jbg, ipak sam josh uvek mali, a necu da tripujem da znam neshto shto ne znam... )

iskreno, iskreno...ps.ja ne znam dal sam video boljeg bubnjara od njega :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, peoples ja i dalje trazim tezgu, (ali onu vrstu tezge za koju se zapravo dobijaju neke pare)... ako nekome treba bubnjar neka se javi... i nemoje te me cimati da sviram u TRIBUTE bendovima... to me ne zanima...

 

Cemo da picimo narodnjake onda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бље...... има ли гитаристе и бубњара који су заинтересовани за рад у бенду који би се бавио зајебанцијом на тему народњака, а радио би и поп'рок'метал'фанк и тако то..... ?!?!?!

 

Заинтересовани, на ПП или на www.myspace.com/anyabg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest letthereberock

Potreban gitarista. Po mogucstvu, muzicar koji zna da svira strane i domace hitove.pre svega. Probe bismo imali u studiju u Beogradu. Svira se hard rock (bendovi tipa whitesnake jer nam je pevac Coverdale mladji :) ). Od domacih, benovi kao Generacija 5. Neophodno je da bude ozbiljan i pre svega VREDAN. Da mu nije problem da skida pesme. Sa svirkama bismo krenuli cim se uvezbamo. Zainteresovani neka se jave na pp, saljem repertoar koji bi bilo pozeljno da se skine onako "na prvu", a posle bi, naravno, sirili isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban bubnjar za rad u ozbiljnom thrash/death/stagod bendu u osnivanju (novi sad).

godine nisu bitne, ali znanje svakako jeste. dakle ne trazimo nekog ko je upravo poceo da svira , vec nekog malo iskusnijeg. neko ko moze svirati raining blood,a da ne ispada.. (:D lol)

 

svirali bi neku kombinaciju death, slayer, carcass, i slicno... (ne nuzno ti bendovi, sve je stvar dogovora)

 

 

 

064/930-4404

ili

[email protected]

 

 

 

javite se!!! ubicu nekog ako uskoro ne nadjem bubnjara!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бље...... има ли гитаристе који су заинтересовани за рад у бенду који би се бавио зајебанцијом на тему народњака, а радио би и поп'рок'метал'фанк и тако то..... ?!?!?!

 

Заинтересовани, на ПП или на www.myspace.com/anyabg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi prijatelji, bend HATRED traži novog bubnjara. Potrebno je da je spreman za ozbiljan autorski rad. Bend je koncertno aktivan širom Srbije, i ima gotov materijal za prvi album. Molim vas da proširite ovu vest svim vašim prijateljima, poznanicima i rodbini, jer je jako bitno da što pre nadjemo bubnjara i da nastavimo dalje! Za sve informacije javiti se preko poruke ili na mail:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad i moj ortak trazi bubnjara

xaax :) :)

ovako svirace se Metalka i Megadjed

samo sto fali bubnjar (Paja otisao)

ne znam za pevaca pitajte

 

svi su dobri muzicari prva proba je do jaja prosla ali Paja je otisao jbg ima svoj bend

e sad nemojte meni slati poruke vec na mail ili dodajte na msn mesindzeru

[email protected]

 

e da prosek god je od 15-20

znaci veoma mlado i veoma perspektivno

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend radi Metalka i Megadjed pesme ali i autorske u thrash/melodic/speed stilu

samo sto fali bubnjar

ne znam za pevaca pitajte

 

svi su dobri muzicari prva proba je do jaja prosla

e sad nemojte meni slati poruke vec na mail ili dodajte na msn mesindzeru

[email protected](nije virus ne brinite)

 

 

e da prosek god je od 15-20

znaci veoma mlado i veoma perspektivno :)(realno)

 

i dalje vazi

sjde javljajte se nije moguce da nema bubnjara :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бље...... има ли гитаристе који је заинтересован за рад у бенду који би се бавио зајебанцијом на тему народњака, а радио би и поп'рок'метал'фанк и тако то..... ?!?!?!

 

Заинтересовани, на ПП или на www.myspace.com/anyabg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam poriv da napravim Mano Negra/Manu Chao tribjut, pa ako ima zainteresovanih ili onih koji znaju nekog ko bi eventualno bio zainteresovan ili pak onih koji znaju neke koji znaju neke koji bi bili eventualno zainteresovani, nek mi se slobodno jave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...