Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest devils little sister

eh :/ i mi trazimo bubnjara

punk rok bend koji postoji vec godinu dana, svirali smo na svim mogucim klubovima i skolskim svirkama, ozbiljan smo autorski bend... za detalje obratiti se na PM, posto trazimo samo ozbiljne ljude (bubnjarE) koji stvarno nesto znaju da cukaju. do sad smo imali puno problema sa neodgovornim ljudima, tako da javite se na PM ili na telefon 0649894432

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh :/ i mi trazimo bubnjara

punk rok bend koji postoji vec godinu dana, svirali smo na svim mogucim klubovima i skolskim svirkama, ozbiljan smo autorski bend... za detalje obratiti se na PM, posto trazimo samo ozbiljne ljude (bubnjarE) koji stvarno nesto znaju da cukaju. do sad smo imali puno problema sa neodgovornim ljudima, tako da javite se na PM ili na telefon 0649894432

 

 

AU MINO, VI BUBNJARE MENJATE KO CARAPE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se pevac za progressive metal/rock/thrash.

Vokal ne treba da bude groul,nego neki fazon Rasel Alena,mozda malo Filip Anselma,mogao bi i vokal kao pevac HELOOWEEN-a,ovaj poslednji pevac.A naravno moze i neka mesavina svega ovoga.

Javljajte se putem PM ili www.myspace.com/boky87

Share this post


Link to post
Share on other sites

POTREBAN BUBNJAR za bend tipa KSE, Slipknot, Machine Head...

Nesrecom smo ostali bez bubnjara, i potreban nam je isti. U pitanju je bend FROM SIN. Bend trenutno radi autorsku muziku, zvuk je neka mesavina gore pomenutih bendova, za sada sviramo i obrade, dok ne napravimo dovoljno autorskih stvari za samostalnu svirku. Trenutno je u toku snimanje demo snimka. Bend je iz beograda, i potreban nam je ozbiljan bubnjar, voljan i zeljan rada i svirke.... Ako bar i znate nekoga, ili nam na bilo koji nacin mozete pomoci, javite se......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,kolege,prijatelji,potreban mi je PEVAC za progressive metal/rock/thrash.

Vokal bi treba da bude nesto izmedju Rasel Alena,Filip Anselma i poslednjeg pevaca Helooween-a.

Ko je zainteresovan za rad na autorskim stvarima moze se javiti na PM ili na www.myspace.com/boky87

Imamo 2 gotove pesme,potreban je samo txt,mada ce se to verovatno menjati,dodavati,produzavati,skracivati...kad dodjes txt,tj pevac,i trecu pesmu koja za sad stoji na nekoj polovini,da tako kazem.

Ako ima zainteresovanih mozete u subotu da svratite da cujete probu.Svira se u CHAISAW-u.Termin nam je od 6-8 po podne.Zovemo se "Godsize".

Mislim da ste dobili odgovarajuce informacije,pa ko je zainteresovan neka IZVOLI.

I jos jedna stvar,radi se jedna obrada od DREAM THEATER-a pod nazivom AS I AM.Pa ako banete na probu i mozda znate pesmu,ja imam txt kod sebe,onda mozemo i da probamo zajedno.

 

Koliko sam se raspisao,pa da sam ovoliko pisao u osnovnoj skoli imao bih 7 iz srpsog jezika a ne trojku,cak bi mi i petica bila malo:)

POZDRAV (Slusajte DREAM THEATER) <_<:(:huh::uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest devils little sister
AU MINO, VI BUBNJARE MENJATE KO CARAPE...

 

 

 

 

 

a jebi ga... kad nas svaki napushi. pizde... dakle..

 

 

eh :/ i mi trazimo bubnjara

punk rok bend koji postoji vec godinu dana, svirali smo na svim mogucim klubovima i skolskim svirkama, ozbiljan smo autorski bend... za detalje obratiti se na PM, posto trazimo samo ozbiljne ljude (bubnjarE) koji stvarno nesto znaju da cukaju. do sad smo imali puno problema sa neodgovornim ljudima, tako da javite se na PM ili na telefon 0649894432

Edited by devils little sister

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Muzicki studio "Marah Durimeh" iznajmljuje opremu za svirke.

U cenu iznajmljivanja se ukljucuje transport i tonska realizacija.

Ozvucavamo sve vrste nastupa, vrlo profesionalno i efikasno.

Kontakt telefon 062/ 137-53-07 Milan

 

OPREMA:

Gitarska pojacala: 2x Marshall JVM 410H

Gitarski kabineti: 2x Marshall 1960A lead ; 4x12' celestion Greenbacks

Bass pojacalo : Nemesis by EDEN 4x10"

Bubnjevi : Pearl Vision Ltd edition kit Tomovi 12"13"16" Overhead MCS Meinl 14"16"20" (Hi-hat, 2xcrash ,Ride)

Mikrofoni : Sure SM58,Rode NTA

Slave : CROWN XLS802 (1600W bridge)

Ozvucenje : JBL 2x JRX 100 ; 2x 500w sinusne snage 4x15" + ...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni basista i gitarista za ozbiljan alt.rock/stoner/grunge bend.Muzika je iskljucivo autorska i po uzoru recimo na Kyuss,Queens of the stone age,Fu Manchu,Foo Fighters,Pearl Jam,Sonic Youth i iole slicne bendove...Bend ima svoj studio i opremu

Uslovi koji moraju da budu ispunjeni su:

 

1) da osoba nema manje od 20god i da je iz Beograda

 

2) da svira gitaru ne manje od 4-5god

 

3) da je muzicki naslusana bendova koji su gore navedeni i njima slicni

 

4) da poznaje dobro ritmove,da solidno solira (vazi iskljucivo za gitariste) i da eventualno moze lepo da peva pratece vokale

 

5) da zna da koristi efekte na gitari i da poseduje svoje pedale kao i naravno gitaru/bass

 

6) da je ozbiljna,voljna za rad

 

7) da nije neki homofob/fasista/velika srbenda/verski fanatik i slicno

 

 

Molim samo da se jave ozbiljni kandidati koji su realni sto se tice svojih muzickih sposobnosti,koji nisu ubedjeni da znaju da sviraju ako nemaju pojma,koji nemaju obicaj da namecu na silu svoje muzicke ideje posto potom i koji jednostavno znaju normalno da saradjuju tokom kreativnog procesa...Takodje molim da se ne javljaju oni koji nisu spremni da se upuste u ozbiljan projekat i da mu se posvete na malo duze staze

 

Kontakt: Vlada 064/241-83-61 [email protected]

 

Jos uvek aktuelno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko iz Novog Sada hoce da pravi ozbiljniji progressive/death/shtagod metal bend, neka mesavina tipa Nevermore-Dream Theater-Meshuggah-CC-Unearth-Arch Enemy-In Flames...

 

Mozda bih bio zainteresovan i za neki straight up brutal/technical death...

 

(inache, gitarista sam, bar se izdajem za takvog...)

 

Somebody? Anybody? :confused:

 

 

 

Ne znam zasto se uopste trudim, jedva se nadje neko i za Metallica tribjut... :icon_ne:

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ORBITER

Ajde bagro!!!

 

Solo gitarista profila Skolnick (ozbiljni, kao pred objavu rata).

 

Nacitan basista.

 

Growl vokal koji nije ozenjen, nema decu, ne radi 28 poslova i nije mason.

 

Kontakt mail:

 

[email protected]

[email protected]

 

Sve informacije na:

 

www.orbiter-band.com

www.myspace.com/orbiterband

Edited by ORBITER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban muski vokal za hard rock, heavy metal bend iz Beograda. Trenutno je tribute bend sa mesovitim repertoarom, sa namerom da u skorije vreme postane i autorski. Izmedju ostalog, potrebno je da moze da otpeva sledece bendove: Scorpions, Iron Maiden, Guns N' Roses i slicni. Nije potrebna identicna interpretacija.

 

Kontakt na pm ili mail [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za ozbiljan autorski rad sa

duplom pedalom i dobrim radom nogu.

uzori - disturbed, lamb of god, testament itd

pesme ne lice na to ali to je ono sto slusamo icon_wink.gif

javite se na PM ...

pozz

 

 

i dalje se trazi

vishe informacija na PM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бенду UNEVEN (етнометал) потребан добар басиста. Свира се мешавина металчуге и балканских непара. Није издркавање, све песме су рађене доста дуго и бенд је веома озбиљан.

 

www.myspace.com/unevenserbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeee... ovakoooo :D

Sviram pa jednooooo vec 4-5 godina gitaricu :P imam tehniku i sve sto je potrebno :D ali iskreno... mrzelo me da uchim skale i sl (al nikad nije kasno zar ne? :P ) sve u svemu, solidan gitarista...

 

E sad, da li je neko zainteresovan da napravimo hard rock/heavy metal bendIC, ono, bez pritiska, cisto, pa jbt, da bi svirali... a ako nas sreca posluzi kasnije i autorske pesme da radimo :P

 

Hmmmm.... bendovi... paaaa... ono, whitesnake, ac/dc, skid row, deep purple, dire straits, scorpions i sl rock i hard rock bendovi.... a od metala... Iron Maiden, Angel Witch, WASP, pa ne znam.... megadeth, metallica i sl

 

Ako ima zainteresovanih ljudi, da se svira iz zezancije, pa bilo bi super, sa obzirom da vidim da svaki bend trazi basistu i ostale clanove radi "ozbiljnih """""""""projekata""""""" " lol :D ja zovem da bi svirali... dakle :D

 

sta treba :D

 

Bubnjar

Bas

Vokal

Solo gitara

Ritam gitara (valjda ja) lol

Klavijatura (neka lepa devojka da nam vadi prosek :P )

 

Pa da pocnemo :P  

 

E da... znachi.... iz BG-a ljudi... da se ne cimamo mnogo :D   he he

pa mi saljite PM-ove lol

 

hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje potrebni članovi za rad Hard rock pesama (u kasnijem periodu ulaze i autorske stvari).

Prvenstveno se rade hitovi hard rock muzike iz 70ih i 80ih pa čak neke iz 90ih.

Stil muzike je kao Motley Crue i slični bendovi.

Svi koji su zainteresovani neka se jave na e-mail "[email protected]"

Ostavite podatke šta i koliko dugo svirate kao i svoje godište, naravno ovde spada i potražnja vokala za slučaj da je neko i za to zainteresovan.

Edited by DREAMERS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar i vokal za rad na KISS,Def Leppard,W.A.S.P... pesmama.

Imamo i dosta autorskih koje treba da radimo.

Ko je zainteresovan neka se javi na PM.

Godiste koje odgovara je od 85og do 90og.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...