Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

TREBA VAM PEVAC? Lepo mogu da skinem Tifu,Alena,Billy Idola,Ekv,Whitesnake...dakle,hard rock.Otprilike,leze mi malo grublji (hrapaviji) glasovi ( uvezb'o sam se vinjakom :) ) Mogu pevati i izrazicu se "cisto" samo da ne ide glas mnogo visoko (efekat stiskanja i uvrtanja jaja:) ) Ako ste zainteresovani a pritom ste iz Bg-a javite se, Inace, imam 23 god i trenutno dosta slobodnog vremena. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto svi kad prave bend sviraju tudje stvari, i onda ako ih posluzi sreca krenu da rade s autorskim??? :huh:

Zar nije normalnije da ti se osmehne sreca sa autorskim stvarima? Mislim sigurno niko nista nece postici sviranjem tudjih pesama. Da je tako bendovi ne bi bili poznati po svojim pesmama vec po tome kako sviraju tudje. A tudje pesme gotovo svi teze da sviraju nalik originalu. Niko nesto da promeni,doda...

Ode nama ovako muzika da ne kazem u sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u perunku nije bila poenta onog mog posta. Mislim ne razumem ove napade ad hominum, rekao sam nesto a autor sam perunka i jos dosta toga... mislim pa sta? Za perunka imate temu na avant metalu...cak 2...tako da nije to za ovde...

 

Nego sto se tice uvezbavanja. Ljudi se uvezbaju dugim sviranjem. Jeste tacno da se naucis da sviras tako sto sviras vec nesto sto postoji. Ali nije nuzno tako. Slusajuci muziku izvalis nesto sto mozes da upotrebis u negde, takodje cisto onako svirajuci,drndajuci moze da ti padne napamet neka sumanuta tehnika. Muze neko da ti pokaze nesto. Naravno tu mora da postoji taj neko ko zna neko znanje. Na srecu u poslednjih 2 godine nemam s tim problem :D . A sto se usviravanja tice, mozda je sporije ali je efikasnije dugo jammovati sa istim ljudima. Na kraju krenes da osecas sta ce ti ljudi uraditi i jednostavno nije uopste ako se sviraju instrumentali spremati ni pesme ni koncerte...sve ide samo. Mislim tako sviram sa Zhosen-om, okacicu jednog dana negde delove nekih snimaka (mislim da je poprilicno kval. svirka u domenu world music improvizacije). A i mnogo je zanimljivije tako svirati nego bubati neke vec poprilicno ofrcane pesme (bar postanu ofrcane kad ih preslusavas mnogo i kad ih cesto sviras,kod mene je tako). Postoji tu neka zanimljiva neizvesnost. A sto se tice dosadnih autorskih bendova kao sto neko vec pomenu ovde...pa to je uglavnom stvar toga da vecina ljudi koji sviraju rok (za sad sam naleteo na par izuzetaka) se plase da probaju nesto novo,pa cak da se odkinu onih sablona. Pa svi bendovi zvuce kao losa kopija Gunsa,Boddoma ili ko zna vec cega.

Dosta sam spamovao ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E OVAKO>

 

BEND AETERNIA TRAZHI KLAVIJATURISTU...

KO NE ZNA SHTA JE AETERNIA MOZHE CHUTI OVDE AETERNIA

KO JE ZAINTERESOVAN MOZHE DA SE JAVI NA MAIL BENDA, ILI PREKO PP a, APSOLUTNO JE SVE JEDNO...

 

IDEJE ZA DALJI RAD SU MALO DRUGACHIJE, PA KOGA ZANIMA NEK SE JAVI, MOGAO BIH DA IH POSHALJEM!!

POTREBNO JE DA KLAVIJATURISTA BUDE ODGOVORAN I DA IMA DOBRU VOLJU...

TOLIKO...

 

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje potreban bubnjar (da li si klinac koji tek pocinje ili neko ko cepa-nebitno).

Bitno da se dolazi redovno na probe i radi HARD ROCK stil.

Ne trebaju neke duple pedale i mambo-dzambo stuff.

Javiti na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

треба ми бубњар који може да ми поклони 200 евра.

свираћу са њим шта год хоће.

 

 

а што се тиче перунка.

 

култ

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako....

 

potrebni:

 

1. gitarista

 

2. klavijaturista

 

musko/zensko nebitno, da zna koliko toliko da svira i ima svoj instrument

 

rok fazon (bez preteranog divljanja)

 

u planu su i autorske i cover pesme

 

ajd neko nek se javi laba vam ! ! ! hitno je ! ! !

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za DeathMetal/Hardcore bend.

Naravno mora da dere duplu pedalu.

 

nije u pitanju klinachka zajebancija, treba nam neko ko zna posao.

nema obrada, rade se samo autorske stvari i vetj imamo 5-6 spremnih.

 

zainteresovani neka se jave na PP ili na [email protected]

Edited by =sleepy=

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...