Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Elem ukratko, koliko je to moguće kod mene.

Hard rock bend Visoki Napon iz begea trazhi pevtza; iliti ono shto je ostalo od benda jerbo je basista kao i prvi gitarista benda [ par godina pre njega ]nesrecnim sluchajem zavrshio..ovaj..u Rusiji na dozhivotnom radu s ciljem materijalnog situiranja. I eto, poshto su se njih dvojca srećno nashli na nekom boljem mestu, mi [bubnjar i ja] nadjosmo basistu, pa bi sad i valjalo naći i nekog da peva je l'.

 

Propozicije su:

1)Da je normalan.. znachi da ne misli da je uhvatio boga za onu stvar već da je normalna osoba koja peva jer voli i relativno je ozbiljna [ dolazi na probe i svirke ako dodje dotle ]u suprotnom ćemo ga pitati zashto već nije poznat kad je tako dobar i ispratiti ga na vrata...

chlan 1) tachka 1)

Ne mora da bude robert plant ;) dovoljno je da ima neki fini raspon za all round pevanje.. Pa ni Lemmy nije operski pevach a vidi shta je naprvio :rockdevil:

 

2)Pozheljno da je lozhana, jer lozhana lozhi i publiku oko sebe a mi umemo da budemo lozhane kad smo s pravom osobom. :pivopije:

 

3) Pogledaj pod jedan.. Znachi da sa chovekom mozhemo da se dogovorimo o repertoaru i je raspoložhen da polako radi i razradjuje ideje za pesme. Ovde ni Brejkersi nisu uspeli a tolike godine sviraju. Tako da bez zanoshenja i velikih ideja, ali bi bilo lepo [ shto reche basista ] za 15 godina pokazati klincima par diskova i reci.. Matori ti je svirao u jednom od poslednjih pravih hard rock bendova [ znachi ne funk,metal,blanja ] beogradske scene!

 

Mi sviramo, pardon svirali smo, tribute Motorheadu, covere i 2 para autorskih stvari koje su imale dobar prijem kod publike i sluchajnih prolaznika [ bilo bi zgodno da zgotovimo i album dok smo mladi kao shto je trebalo ali ta rusija ccc majka... i ostale psovke ]

 

Ukratko opet, svirali bi hard rock repertoar znachi bez patetike i power balada, bez metala i trash zvuka..

Znachi nishta brzinski i na prolazno vreme, vrishteci rockmetal i gluposti.. već onaj najbolji boneshaker motorhead-ac/dc-rose tattoo-judas priest-purple-cult itd. riff-rock koji vas prati kuci posle svirke :muzicar:

 

sajonara kornjache

sreshcemo se opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

osnujmo svezbend tj ti i bubnjar i nas troje ,pevach solo i ritam gitarista , pravo vreme je za tako neshto , lozane jesmo samo nas pratite a shto se tiche svirke samo treash power heavy pog nek se cepa :pivopije:

 

ukoliko ste ono dovoljno kul dovoljno troo shajlite pm pa da oganizujemo probu al i didemo na pivo .

rachunica jeste prosta 1 polovan + 1 polovan = svirka , bukinzi , fotoseshni , slikanje na fanovima , obnazene dojke , recenzije i na fansy pussy pretenzije , driftif , rafting , paraglajding

 

 

Edited by 84_KRIK
koj kurac citiras kada pises odmah ispod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A brebre, chitaj pazhljivo mada sam mozhda i ja loshe srochio :) Kazhe - "bubnjar i ja nadjosmo basistu" :) znachi ja gitara = vi vec imate solo i ritam gitaru :) = 3 gitare = del arno bend lol

Mada i bez toga razlikuju nam se pravci, jer mi ne sviramo hard & heavy & trash & prog tj. metal generalno. Mi se drzhimo classic rocka :muzicar:

Ajd uzdravlje i puno srece sa nalazhenjem harmonikasha ! :pivopije:

 

 

Edited by 84_KRIK
i ti isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj se femkati vec pruzi ruku prijateljstva neka se cepa mjetal sve nek prshti , shta fali 3 gitare i zirafu ako treba doveshcemo da fanove animira , striptizete da ih za srce dira i vladu georgijeva na pauzi nek im svira !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi jos jedna gitara...

Evo 2 pesme koje smo snimili pa ko voli ovakvo nesto i ko bi stvarno voleo da radi autorske(imamo ih dosta) i poneku obradu(Pantera, Metallica, Testament, Sepultura, Mastodon) za nasu dusu nek se javi.

http://rapidshare.com/files/123394977/Vultures.rar.html

 

Takodje ako nekom treba pevac ovakvog tipa ili za neki H&H, nek se javi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traze se KLAVIJATURISTA,PEVAC za REAL TRIBUTE WHITESNAKE.Muzicari mora ju da izgledaju kao clanovi snake-a,da odlicno sviraju i pritom imaju dobar scenski nastup...Moguca turneja po hrvatskoj,sloveniji i po srbiji naravno.Bice dosta love,i odlicne zabave...javiti se na: 064/9568-165 Srdjan

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se ozbiljan KLAVIJATURISTA za rad u RAMMSTEIN real tribute bendu! Ekipa je iz Bg-a, sastavljena od "starijih" ozbiljnih muzicara :muzicar::bend: sa velikim svirackim znanjem i iskustvom! Mogucnost sviranja po Hrvatskoj, BiH, Srbiji naravno. Dosta kinte i dobre zajebancije , zajebancije, zajebancije i zajebancije!!! :pivopije: ! Kontakt, samo ozbiljni: Brane 0638662361

Edited by maleni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazhe se basista i pewach...

Sviramo alternativni rock,sa primesama jazz-a, mozhda ubacimo i pomalo bluesa...a i prog metala...

Svejedno ako budemo pravili autorske ja bi tezhio da budu kompleksnije harmonije sa malo ucestalijim mainstream melodijama...

Dakle da je duboko ali i lako za slushanje...

Svejedno pochinjemo sa hard rockom i blues-om... dok se ne upoznamo i ne naviknemo jedni na druge a kasnije cemo preci na malo tezhe stvari i autorske...

Pocheli smo sa Deep Purple-om i Garry Moore-om mada za sad najvishe samo jammujemo...

Imamo i u planu da radimo Dream Theater...(za sad samo Acid Rain mada cemo dodati josh)

A mozha i Adagio, Symphony X itd...

Dakle...Basista bi trebalo da bude malo napredniji, da je spreman za jammovanje i saradljiv...

Pewach..nije nam neophodan jer se mozhemo snaci..ali ako se najde neko ko ima veliki opsek i svetlu boju glasa...Da je u stanju da

skida Gillana, Hughes-a, Labrie-a itd...(tj da mozhe da vrishti...) zaista bi nam bio od koristi..:D

Svejedno imamo

klavijature

dve lead/rythm gitare

i bubnjara

Svi smo prilichno solidni muzichari(osim bubnjara XD) da se sada ne proseravam...

Ko hoce da svira nek se javi...

 

Jovan - 060/6010802

Blekic-063/7462550

Reki-063/7453257

 

E da... imamo probe najcheshce na novom beogradu..mada mozhda cemo i imati u chainsaw-u ali retko...

Javite se ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest hell spawn

Novo osnovanom bendu (svi clanovi imaju visegodisnje iskustvo i nastupe) su potrebni: solo gitarista, klavijature i bas. Za pocetak se skidaju svi poznati hitovi bendova: deep purple, whitesnake,bon jovi, w.a.s.p, skid row, osvajaci, generacija 5, divlje jagode... postoji vec snimljen demo album sa malo tvrdjim zvukom, ideja je da se preradi u rock fazonu i da se prepeva. Imamo ozbiljnu osobu koja bi to sve gurala na tv stanice i u inostranstvo. Clanovi moraju da imaju preko 20 god i da su samostalni (citaj: da im mame i tate ne brane sviranje zato sto ne daju ispite). turneje se podrazumevaju. Pa ko je zainteresovan za ozbiljan rad i totalnu predanost neka se javi. Slabo proveravam mail i net tako da je bolje da me zovete na mob.

 

064/8870-653 Marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend AllMySins trazi BUBNJARA,koje cuo za ovaj bend zna koji stil lupanja je u pitanju.

Prostor za probe ce biti obezbedjen a i bubnjevi,rade se samo autorske stvari.

 

Koje zainteresovan moze pisati na PM i dobiti sve dodatne informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traže se bubnjar koji zna sa duplom pedalom, bassista, solo gitarista koji praktikuje skale (nije presudno, ali dobro bi došlo) i ritam gitarista za novoosnovani power metal bend. Uticaji bi bili Firewind, Blind Guardian, Sabaton, HammerFall, nešto malo DragonForce-a (ne mislim na brzinu, nego na stil) i još manje Grave Digger-a. Ko je zaiteresovan, nek' mi pošalje poruku na 0638923659... Edited by Dragon of the North

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban BASISTA za hard rock / heavy metal bend iz Beograda za tribute i autorski rad. U pitanju je repertoar uglavnom 80-tih (Scorpions, Guns N' Roses, Iron Maiden i slicno...)

 

Potrebno iskustvo od par godina (i posedovanje soptvenog instrumenta i eventualne dodatne opreme).

 

Prvi kontakt na e-mail ili pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko je nekom potreban zenski vokal(inace sopran) za symphonic/gothic metal na raspolaganjju sam... Sto se tice iskustva, 4god horskog pevanja, 1god solo pevanja i iz BG-a sam... Pozz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo gitarista(iz sarajeva) za sympho-metal bend sa zenskim vokalom,potrebno je makar solidno iskustvo u sviranju,npr. ako se moze odsvirati Nightwish - The Kinslayer bez problema,u redu je

eh,jos i ovo,pre svega ce se svirati sympho,ali ne u potpunosti,bice mesta za svacije ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban pevach za Panteru, za svirku u subotu (22.11.) u Panchevu. Nije obavezno da je iz Pancheva, naravno (dogovoricemo se lako za prevoz i sl. ako je potrebno). Nash pevach je iz odredjenih razloga sprechen da bude tu, pa nam treba zamena samo za tu jednu svirku za sada.

Sviraju se 5 minutes alone, drag the waters, cowboys from hell, cemetery gates i I'm broken.

 

Kontakt:

ili na PM na yumu,

ili na telefon 0638921203 (Zeljko)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje potreban OZBILJAN bassista za cover sviranje, u pitanju je rock hard rock metal uglavnom komercijalnijih bendova, Metallica, RHCP Pearl Jam, Nirvana, Foo Fighters, Franz Ferdinadn, i sl.

 

Kontakt na: [email protected] i 063 7135355

 

Dvojica smo iz Stare Pazove, pevac iz Beograda, probe smo imali uglavnom u Zemunu, ali ni Beograd nije problem.

 

Nije bitan kvalitet sviranja (naravno, bitno je odsvirati sve kako treba, bez preteranog mučenja) koliko pristup bendu, i posvećenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEZGA BEND:

 

U pitanju je tipican tezga bend. Sviraju se narodnjaci, zabavnjaci.

Imamo bubanjara i basistu.

 

TRAZI SE:

 

pevac/pevacica

klavijaturista

gitarista

 

Najbolje bi bilo kada bi klavijaturista ili gitarista svirali i pevali.

 

Javite se da zaradjujemo.

 

kontakt na pm.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam na Death temi danaske... hteo bih da napravim tribute to Death za 13. maj 2009 - Chuckov 42. rođendan. Svirao bih jednu od gitara, potrebni su bubnjar, basista i još jedan gitarista i vokal jelte (ako može da svira bas ili gitaru i da peva - super). D štim - klasika. Bitno je da ljudi imaju kakvo-takvo iskustvo sviranja u bendu, da se skine određena setlista kako treba tako da ne bi gnjavili i obavezivali se sa previše proba. Nije bitno da su striktno iz Beograda (samo da moze da bane na tu poneku probu čisto radi usviravanja kao i samu svirku heh) - bitan je kvalitet uz zezanje.

 

Nadam se da ima zainteresovanih ljudi ovde, pa očekujem da mi se javite na pp, moze i msn (piše u profilu) pa da se dogovaramo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...