Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Faith No More tribute band trazi basistu, sve ostalo imamo, bubanj, klavijatura, dve gitare, vokali...

 

Javi mi se na pm oko detalja, basisto! :)

 

zasto se glupi obican : ) smajli cereka kao da sam otkucao xD...?

 

mozda je ovako bolje? :-)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da malo bolje padne u oci.

 

FAITH NO MORE tribute bend trazi ozbiljnog basistu koji voli FNM, raspolozen je i sposoban da to odsvira. Ne mora da lici na Billy-ja Gould-a doduse. xD

 

Kazite prijateljima basistima!!!!!

 

 

Basista ili neko ko zna basistu za mene, neka mi se javi u PM, pa cemo se sve dogovoriti.

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam todor sviram solo gitaru 9 godina imam ortaka koji super svira bubnjeve

92 godiste sam i hteo dih da zajedno oformimo jedan ROCK bend koji ce od pocetka svirati autorske na srpskom

Imam i neke veze gde bi mogli da sviramo

Potrebni su bassista(sto bolji),ritam gitarista(sa elektricnom i procesorom) a moze i klavijaturista nebitan pol

Mladi rokeri beograda ujedinimo se

Pesme su zanimljivog stila,vuku na hardrock ali ima i mirnih balada

Svidece vam se ako ste u rock fazonu

Godiste je nebitno,nije bitno cak ni da li ste lepotica ili zver samo je bitno da svirate dobro i iz srca

 

Saljite mi predloge na mejl

 

[email protected]

Edited by todor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem ukratko, koliko je to moguće kod mene.

Hard rock bend Visoki Napon iz begea trazhi pevtza....

 

Propozicije su:

1)Da je normalan.. znachi da ne misli da je uhvatio boga za onu stvar već da je normalna osoba koja peva jer voli i relativno je ozbiljna [ dolazi na probe i svirke ako dodje dotle ]u suprotnom ćemo ga pitati zashto već nije poznat kad je tako dobar i ispratiti ga na vrata...

chlan 1) tachka 1)

Ne mora da bude robert plant icon_wink.gif dovoljno je da ima neki fini raspon za all round pevanje.. Pa ni Lemmy nije operski pevach a vidi shta je napravio icon_rockdevil.gif

 

2)Pozheljno da je lozhana, jer lozhana lozhi i publiku oko sebe a mi umemo da budemo lozhane kad smo s pravom osobom. pivopije.gif

 

3) neam pojma...

 

svirali bi.. Motorhead, Black Sabbath, The Cult ..pa malo Judas Priest [ ali ne painkiller! ;) ], pa opet Motorhead.. sa malo Rose Tattoo i Ac Dc da posolimo i radili bi na utorskim stvarima kojih za sad ima 4...

znachi, nishta metal, nishta speed metal, nishta bilo shta shto je na hronometar i vrishtanje ili shto je ala Soldier Of Fortune takodje.. [ to tek necemo..lika koji vrishti ko da mu neko stoji sa viljushkom iza ledja ]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Todor sviram solo gitaru 9 godina imam ortaka koji super svira bubnjeve

92 godiste sam i hteo bih da zajedno oformimo jedan ROCK bend koji ce od pocetka svirati autorske na srpskom

Imam i neke veze gde bi mogli da sviramo i snimimo studijski pesme

Potrebni su bassista(sto bolji),ritam gitarista(sa elektricnom i procesorom) a moze i klavijaturista nebitan pol

Mladi rokeri beograda ujedinimo se

Pesme su zanimljivog stila,vuku na hardrock ali ima i mirnih balada

Svidece vam se ako ste u rock fazonu

Godiste je nebitno,nije bitno cak ni da li ste lepotica ili zver samo je bitno da svirate dobro i iz srca

Ja i drug smo iz Zemuna

 

Saljite mi predloge na mejl

 

[email protected]

 

kome je smor da mi pise na mejl

mob

0649899856

Edited by todor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam Todor

 

Aj da malo bolje padne u oci.

 

FAITH NO MORE tribute bend trazi ozbiljnog basistu koji voli FNM, raspolozen je i sposoban da to odsvira. Ne mora da lici na Billy-ja Gould-a doduse. xD

 

Kazite prijateljima basistima!!!!!

 

 

Basista ili neko ko zna basistu za mene, neka mi se javi u PM, pa cemo se sve dogovoriti.

 

 

Ja se izvinjavam zbog multiple postova, ali ne mogu da nadjem edit dugme, verovatno mi je proslo vreme do kad mogu da editujem...

 

 

Prednost imaju basisti koji sviraju prstima

 

molim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

S planine sisho chovek... ili je to samo najnovija shaban kurafte tehnika da se zauzme cela strana..

Ovo bi trebao admin. da brishe..a ne da gledamo ovakve shabanije..

Ja imam 22" i ode mi strana za ova dva.. na shta li lichi ljudima sa manjim monitorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori pa zasto postoje veci fontovi slova nego da bi ih pisali.

Ne bi bili da nemaju svrhu

Oni sluze da se naglasi rec ili recenica, ako je nesto bitno.

Neces imati nikakvu prednost ako pises krupnim slovima, ako neko hoce da svira javice ti se i ovako i onako.

I nema potrebe da postujes par puta isti post, ako neko trazi bend, prelistace stranu dve. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello drugari...

Ako ima bassista sa stazom za Brutal Death bend nek se javi na moj space ili na private.

Bend radi autorske stvari i za sada imamo gitariste i bubnjara. Trenutno imamo 12 pesama, religiozna i politicka opredeljenost su krajnje nebitni u celoj prici i svaka neozbiljnost koja ugrozava rad benda bice vrlo ostro sankcionisana. Dolaze u obzir samo ozbiljne poude... Toliko, Navalite!!!:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodi koja komentarise velika slova: Pisao sam velikim slovima, da bi bila veca sansa da neko to vidi, kao sto sada npr neko ko skroluje po stranici moze lako da preskoci ovaj post gde se traze muzicari za Alice In Chains / NIN tribute... bez uvrede bilo kome

 

 

tacno tako, svaki post da zauzme po jednu stranu foruma pa ce se sve puno lakse i efikasnije pronaci kad zatreba.... da ne spominjem kolegijalnost...

 

Bravo za tebe za baratanje strucnom terminologijom, steta sto nisi ukapirao da koliki god da su postovi, na svaku stranicu foruma ih staje 10.

 

 

Vi ste vise stete napravili sto ste spamovali o tome kako treba da dodje mod da mi baca warn sto stavljam veliki font, nego ja sto sam napisao post koji zauzima pola ekrana.

 

 

Elem, i dalje se trazi basista, pomagajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazi se rock bassista i bubnjar za tribute to Bon Jovi!

ekipa sa pooooodugackim stazom svira (prosek godina u bendu je 25 godina).

Dobra ekipa,dobra svirka,zagarantovane svirke!

pozz :pivopije:

Edited by Cwiya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika slova i vise postova stavljam da bi ljudi koji hoce da sviraju ono sto se (gore navedeno)

svira u bendu koji formiramo bilo preglednije.kakda skroluju stranu im upadne u oci

Sada se traze pre svega basista a onda i klavijaturista

Hvala sto se javljate!!!

Edited by todor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika slova i vise postova stavljam da bi ljudima koji hoce da sviraju ono sto se (gore navedeno)

svira u bendu koji formiramo upalo u oci.Jel mozda traze bas mene a nevide moj oglas

Sada se traze pre svega basista a onda i klavijaturista

Hvala sto se javljate!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo

ja sam klavijaturista

koga zanima sviranje u eksperimentalnim rock/metal bendovima

vec sviram i pevam u nekoliko,ali sam zasad nezadovoljan nivoom originalnosti i entuzijazma koje bilo koji od njih pokazuje

stoga,ako nekom treba klavijaturista za nesto sto NIJE power/prog metal ili nekakav tribute neka me kontaktira

 

najkonkretnije,voleo bih da nadjem bend gde bi moja uloga bila slicna onoj Richarda Barbierija u Porcupine Tree,ili Nemanje Trecakovica u Consecration

 

ako neko hoce da vidi na cemu sviram,imam par slika

 

http://www.facebook.com/home.php#/photo.ph...4901&ref=mf

http://www.facebook.com/home.php#/photo.ph...4901&ref=mf

http://www.facebook.com/home.php#/photo.ph...4901&ref=mf

http://www.facebook.com/home.php#/photo.ph...4901&ref=mf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ljudi

 

Da li ima neko od vas pevaca zainteresovan da peva u progresiv/rock/metal bendu

Radi se na autorskim stvarima..imamo jednu gotovu,drugu bez texta,ali se na njemu radi,i jos dosta materijala.Slaba tacka su nam ti tekstovi,ali kada bi se nasao neko ko ima tekstove i zeli da ih podeli sa nama,mislim da bi to bili jedna lepa saradnja..e sad dosta sam mrsio..evo ovako,treba nam pevac koji bi mogao,ili tezio da bude kao Rasel Alen iz Symphony X-a,znaci neki osrednji klin vokal sa nekim primesama groula,nemam pojma.To je kao neki orjentir da znate sta mi treba.

Bend se ugleda na Dream Theater,Symphony X,Panteru,Lamb Of God,Andromedu....

Radimo samo jednu obradu od Dream-a "As I Am" pa ko bude bio zainteresovan,moze nas kontaktirati,tj mene,putem..

mail: [email protected]

spejs: www.myspace.com/rootbend

ili PM

 

Pozdrav svima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...