Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Zapamtite: Onaj ko je muzicar, nije mu potrebno da mu post "upada u oci". Znaci, ako pisete obicne, normalne oglase, u kojima samo pise lepo koja vrsta muzike se svira, sta vam treba, po zelji jedan pasus standardnim fontom u kojem se kaze konkretnije o cemu se radi u bendu, niste u losijoj poziciji nego ostali koji postuju - onaj ko zeli da svira ce lepo pogledati sve oglase jer mu je stalo da nadje ekipu.

 

Moderatori bi morali zestoko da krenu da kaznjavaju ovakve stvari,(nakaradne oglase i duplo postovanje) jer zbog nekolicine neumerenih manijaka ispasta velika vecina ljudi koja postuje po pravilima i zeli da procita ove oglase s vremena na vreme. Sto je najgore ovakva sranja se ponavljaju jako cesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vlada m
trazi se rock bassista i bubnjar za tribute to Bon Jovi!

ekipa sa pooooodugackim stazom svira (prosek godina u bendu je 25 godina).

Dobra ekipa,dobra svirka,zagarantovane svirke!

pozz ;)

 

zdravo ja sam vlada imam 30 godina sviram bubnjeve 14 godina volim hard rock metal i dr.Bon jovi je dobar bend ima dobre pesme i itd.ako ste zainteresovani javite mi

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vlada m
zdravo ja sam vlada imam 30 godina sviram bubnjeve 14 godina volim hard rock metal i dr.Bon jovi je dobar bend ima dobre pesme i itd.ako ste zainteresovani javite mi

pozdrav moj mobilni je 063-431-774 ja sam iz novog sada

 

zdravo ja sam vlada imam 30 godina sviram bubnjeve 14 godina volim hard rock metal i dr.Bon jovi je dobar bend ima dobre pesme i itd.ako ste zainteresovani javite mi

pozdrav moj mob 063-431-774 ja sam iz novog sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo ja sam vlada imam 30 godina sviram bubnjeve 14 godina volim hard rock metal i dr.Bon jovi je dobar bend ima dobre pesme i itd.ako ste zainteresovani javite mi

pozdrav

 

 

poz druze.samo mi se javi na 063/227-997 da se dogovorimo oko detalja!

pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need a vocalist...

Sviramo black sabbath, motoroglav, malo judas priest malo alice in chains.. the cult i meshano meso [ strano ne domace! ] .. uglavnom hard rock.. ne metal [ znachi ni-ka-kav metal ] , ne kremberiz-patetika i sl.. Imamo i autorskih stvari zavrshenih i onih koje chekaju da se zavrshe [ ko nema ] ali otom potom.

 

Ne treba nam Gillan vec neko sa pristojnim rasponom glasa.. i neko normalan.. znachi pozeri i velike face odbij. Pre cu ja da pevam i urlam nego da se za**** sa nekom budalom koja ce da nas zeza po sistemu "aj da vidim koliko ce vam trebati da mi nadjete zamenu"

 

have fun and rock on

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Astorius

Pevac star 25 god. iz Zrenjanina trazi bend za rad na autorskim stvarima.Pevam sve od Hard Rocka pa do Progressive/Power metala,znaci pevam visoke glasove.Samo da ne budu bendovi tipa Metallica i Pantera.Tel. 064/2964210

Edited by Astorius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Xtreme988

Hitno potrebni basista i bubnjar iz BG-a i okoline koji bi hteli ozbiljno da se posvete radu na autorskim stvarima u stilu Slipknot, Mudvayne, A7X, Breaking Benjamin i slichno! Nije potrebno neko preterano iskustvo ali je pozeljno da recimo bubnjar zna da svira sa duplom! Godishte nije bitno a iskustvo kao shto sam vec rekao nije toliko vazno koliko sama zelja za radom! Pishite na [email protected] ili [email protected] ili 064/52-68-578

Edited by Xtreme988

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo prog rock,sa primesama jazz-a, mozhda ubacimo i pomalo bluesa...a i prog metala...

Svejedno ako budemo pravili autorske ja bi tezhio da budu kompleksnije harmonije sa malo ucestalijim mainstream melodijama...

Dakle da je duboko ali i lako za slushanje...

Svejedno pochinjemo sa hard rockom i blues-om... dok se ne upoznamo i ne naviknemo jedni na druge a kasnije cemo preci na malo tezhe stvari i autorske...

Pocheli smo sa Deep Purple-om i Garry Moore-om mada za sad najvishe samo jammujemo...

Svejedno imamo:

klavijature

dve lead/ritam gitare

bassssssss

i bubnjara

Svi smo prilichno solidni muzichari(osim bubnjara :) ) da se sada ne proseravam...

Ko hoce da peva nek se javi...

 

Jovan - 060/6010802

Blekic-063/7462550

Reki-063/7453257

 

 

znaci treba pevac

pevac mora da ima veliki raspon glasa i da moze da skida bez problema DP!!!!!!!!

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljnom bendu (EON) iz BG potreban klavijaturista posvećen autorskom radu. Bend je pred izdavanjem albuma prvenca u saradnji sa grupom Neverne bebe. U pitanju je rock bend sa raznim uticajima od: Leb i sol, Neverne bebe, Kerber do Whitesnake, Dream Theater, Europe, Van Halen, Toto, Pink Floyd...

Autorski materijal se može okarakterisati kao "mainstream rock" tekstovi su na srpskom u planu su svirke (sviramo već 3 godine konstantno) i promocija albuma kad izađe.

Kontakt telefon: 062/ 308-064 Nikola

SAMO OZBILJNI I SPREMNI ZA RAD!!!

 

www.myspace.com/bandeon - mogu se čuti 4 demo pesme iz 2007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Astorius

Ja mogu da pevam Garry Moore-a i pevam pesme od Deep Purple-a bez problema.E sad ja sam iz Zr-a (Zrenjanina) radim iz zaposlen sam ako je bend iz Novog Sada onda jos mozemo i da se dogovorimo ali ako BG ili dalje onda nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu Reminiscence iz Beograda su potrebni ozbiljni ljudi za autorski rad. Za sada su u bendu: Cortex (gitara) i ja (gitara/vokal). Jedan odlican basista se ponudio da svira, pa nam fale samo bubnjar i klavijaturista. Zelimo sto pre da udjemo u studio i pocnemo sa radom.

 

Veliki deo materijala je uradjen i moze da se nadje na temi: Tema

 

Muzika vam moze, a i ne mora liciti na bendove kao sto su: Pink Floyd, Pain of Salvation, Isis, Porcupine Tree, Fates Warning, O.S.I., a to i ne bi bilo toliko cudno, jer su nam isti i omiljeni. :) Ako ste u slusanju nase muzike uzivali barem upola onoliko koliko smo mi uzivali praveci je, onda smo mi uzivali najmanje dva puta vise od vas. :D (teg od 16 tona)

 

Dakle, muzika koju stvaramo bi se mogla deklarisati kao prog rock/metal, ali ima tu svakakvih upliva sa strane i primesa, od jazz-a do elektronike.

 

Uskoro ce biti snimljeni i prvi demo materijali, u domacoj radinosti.

Edited by Elessar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Todor sviram solo gitaru 9 godina imam ortaka koji super svira bubnjeve

92 godiste sam i hteo bih da zajedno oformimo jedan ROCK bend koji ce od pocetka svirati autorske na srpskom

Imam i neke veze gde bi mogli da sviramo i snimimo studijski pesme

Potrebni su bassista(sto bolji),ritam gitarista(sa elektricnom i procesorom) a moze i klavijaturista nebitan pol

Mladi rokeri beograda ujedinimo se

Pesme su zanimljivog stila,vuku na hardrock ali ima i mirnih balada

Svidece vam se ako ste u rock fazonu

Godiste je nebitno,nije bitno cak ni da li ste lepotica ili zver samo je bitno da svirate dobro i iz srca

Ja i drug smo iz Zemuna

 

Saljite mi predloge na mejl

 

[email protected]

 

kome je smor da mi pise na mejl

mob

0649899856

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alice In Chains - Nine Inch Nails tribute. 10 pesama. Potreban klavijaturista, otvoreno je i za gitariste i basiste (mada imamo vec ljude u toj prici ali cemo probati sa svima). Svi zainteresovani se mogu javiti na 061/211-0517, moje ime je Gordan. Hvala.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...