Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Vokalno Instrumentalni Sastav Iz Bg-a trazhi vokalni deo :)

Svira se Motorhead, Black Sabbath, Judas Priest [ rok period .. Green Manalishi, LIving After Midnight.. bez Painkiller metalshtine ], malo Alice In Chains malo ZZ Top i sve u tom fazonu..

Akcenat je na hard rock svirci. Znachi ne sviramo Soldier Of Fortune, i ostalu patetku..

Bend je u starom sastavu radio i neke autorske stvari od kojih prilazhemo jednu :) Tako da bi smo i to nastavili vrlo rado.. ali mozhda u nekom blago tvrdjem-black sabbath maniru... Sve zavisi od pevacha.

Bilo bi zgodno da je normalan lik za promenu..

Eto pa uzhivajte.. ko eventualno bi.. PM je tu :)

 

 

Visoki Napon - Samo Svoj

 

Edited by Frost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alice In Chains - Nine Inch Nails tribute. 10 pesama. Potreban klavijaturista, otvoreno je i za gitariste i basiste (mada imamo vec ljude u toj prici ali cemo probati sa svima). Svi zainteresovani se mogu javiti na 061/211-0517, moje ime je Gordan. Hvala. :)

 

Izvinjavam se, zaboravio sam samo da kazem da je pol, godina rodjenja i ostalo zapravo nebitno ("klavijaturista" je napisano mahinalno) ali mi je bitno da je dobar sluhista i sa dobrim svirackim iskustvom. Pevanje pratecih vokala je jako pozeljno, da ne kazem, bitno (terce, kvinte, oktave gornje i donje - ovo vazi i za gitariste i basiste)! To je sve! Prijatno!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Destroyer X

Hitno potreban bubnjar za rad na AUTORSKIM pesmama, (radi se na engleskom).

 

Stil muzike je HARD ROCK.

Potreban je neko ko bi dolazio redovno na probe,da voli da svira,i da ima iskustva u sviranju, tako da nam ne treba neko ko svira ispod 2 godine.

Zapravo moze ako se dobro pokaze.

 

Za pocetak bi radili 7-8 obrada pesama,naravno na engleskom, a zatim odmah radili autorske stvari. Vec smo odradili nekih 5-6 svojih ali imamo jos jako puno ideja i zato nam treba ozbiljan bubnjar posvecen rock-u , a ne nekim drugim pravcima (to mislim na black,death-metal i nardnjake). Takoje bi bili zahvalni da ta persona koja bi se javila ne svira u nekoliko bendova pa da stavlja u rokovnik s kim kada svira. Znaci treba nam STALAN CLAN!!!!

 

Ekipa je krajnje ozbiljna,tako da neko ne pomisli da je ovo neka zezancija. Takodje probe drzimo na NBG-u i u Zemunu.

 

Svi zainteresovani neka se jave na ovaj topic privatno ili na e-mail " [email protected] "

 

Jos samo jedna recenica, to je da bi bilo pozeljno godiste izmedju 90og i 86og.

Edited by Destroyer X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je prica nezavisna od tribute-a. Dosao sam na ideju o bendu koji bi radio muziku pod uticajem modernog audio haosa. Ovo je samo ideja ali ko zna, mozda je i izvodljiva. Dakle, NIN, Fear Factory, Mnemic, Lamb Of God, Meshuggah, Mudvayne, Scar Symmetry, Threat Signal, Korn, Slipknot, Alice In Chains, At The Gates, Deftones, Depeche Mode, Enya, Faith No More, Ministry, Mr. Bungle, Static-X, Trivium...(na kraju ode na sve strane ali je to i to - muzicki siroko i eksperimentalno). Ne bih odmah govorio o okupljanju benda, bilo bi mi dovoljno da za pocetak nadjem istomisljenike, da se kontaktiramo, upoznamo, razgovaramo o ovoj mogucoj ideji pa da vidimo sta ce biti. Ako neko vidi sebe u ovome, ovako - pol, godine, instrument, nije bitno. Kreativnost, energija, zelja za radom, ozbiljnost, iskustvo, dobro sviranje, to me zanima. Pa sta bude, to je to. Razmislite, hvala! :meshuggah: 061/211-0517, Gordan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte mi potpis

znaci veliki raspon i da ima nezan glas i naravno da moze da skida Sonatu,HF,Rhapsody,Kamelot i tako dalje

mada moze i da upadne ali MOZDA neki Evergrej(znaci mozda) i DT

ajde pjevaci javljajte se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ima vajde postavljati ovde ali ajd..

Potreban bubnjar za progressiv bend.

 

2 starije pesme (one su manje prog) mozete cuti na nasoj MYSPACE strani

U toku su zavrsne pripreme za snimanje albuma.

 

Ostalo: (tabovi, druge pesme, info) mozete dobiti od mene na mail: [email protected]

ili fon 063/264-890

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, bendu Geniot potreban ozbiljan bubnjar za rad , koji podjednako voli i jazz i death metal i koji je spreman da udje u experiment. Materijal je gotov, n ovi materijal se sprema a dolaze u obzir samo ozbiljne ponude... Molim entuzijaste da dobro razmisle pre nego sto se jave...

www.myspace.com/geniotband

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista rock bendu iz Beograda.

Bend trenutno ima 4 pevaljke, od toga jedna svira i klavijature a jedna violinu po potrebi pesme, 1 gitaristu/pevača i bubnjara.

Počeli smo da sviramo zajedno relativno skoro, ali imamo dosta iskustva pojedinačno, tako da nismo početnici, a i dobri smo što se opreme tiče.

Sviramo rock, pretezno pesme sa dominantnim ženskim vokalom, ali ima i muških, nismo izbirljivi, družimo se pa se lako dogovaramo.

Od basiste tražimo da nije početnik (totalni), da ima bas i da nije drkoš...

Kome se sviđa, nek izvoli...

 

063/89-80-481 - Ivan (bez poruka)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebaj je bubnjar za rad sa bendom Geniot. Neophodno je da je bubnjar iskusniji i nije na odmet da se razume poliritmiju cak je i pozeljno. Bend je do sada snimio jednu pesmu i uskoro treba da snimi prvi Demo. Rad se zasniva na iskljucivo autorskom materijalu. Pravac benda je neki experimentalni metal sa dosta raznih uticaja, tipa tool, opeth, meshuga i slicno ispod je link na kome se moze cuti dosadasnji rad benda.

 

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=290934450

 

Kontakt preko pm

Edited by bjeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neki dobar gitarista da hoce da svira u rock,blues,heavy autorskom bendu ritam i solo gitaru,U bendu su

Bassista

ritam i solo + vocal (ja)

i bubnjar

tako da bi se menjali,oboje bi svirali i ritam i solo,autorske su na srpskom,textovi su dobri,veze nisu lose,ekipa vrh.

Bend se zove MAGNUM

Ja sam todor moj mob je 0649899856

hitno je

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban roudi/segrt!

neko ko ce da nam nosi opremu, sklapa, rasklapa, postavlja, posle cepa karte, snima video kamerom... pere kurtone... i da ume da podnese razne vrste tortura... pozeljno je i da ume da bude tonac, ali nije neophodno...

uslov je da pije...

topli obrok - nema, pauza - nema... ali zato ne trazimo nikakvu novcanu nadoknadu, niti je nudimo...

ne propustite ovu jedninstvenu priliku da osetite zivot na putu, upoznate gomilu grupi riba, clanove poznatih bendova, i da naucite ponesto o muzickom biznisu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo interesantno zapazanje: nije da ima 2000 postova da ljudi traze bendove ili clanove, ali i na osnovu ovog sto ima uglavnom se vrte iste price. Samo pogledajte 20ak stranica unazad, i to je to. E sad, pitanje je da li se takvi bendovi brze raspadaju, ili je nedostatak ljudi zainteresovanih za tu muziku... Odavno ne videh da neko trazi muzicare za npr death, death-core, nu ili slicne zajebancije. Za jazz nije bas ni ocekivati na ovakvom jestu da ce biti potraznje... Cisto mi je bilo zanimljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ljudi, potrebni su nam klavijaturista i basista. Radimo hard rock,malo metal i rock.Do sada smo svirali tudje stvari: npr Metalika,Whitesnake i bla bla, jos svasta, a sada se posvecujemo autorskim pesmama, imamo vec nekog materijala za 4 pesme,mozda i vise. Ako je neko zainteresovan javite se na mail: [email protected]

POZZ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reminiscence trazi basistu. Potrebna nam je osoba koja je sposobna za improvizaciju (veoma bitno), koja ozbiljno shvata muziku i spremna je da se posveti autorskom radu.

 

Ceo bend je okupljen (bubnjar,klavijaturista/pevac,dve gitare) i poceli smo sa probama. Samo nedostaje prava osoba, za groove poziciju. :)

 

Detalji:

 

Veliki deo materijala je uradjen i moze da se nadje na temi: Tema

 

Muzika vam moze, a i ne mora liciti na bendove kao sto su: Pink Floyd, Pain of Salvation, Isis, Porcupine Tree, Fates Warning, O.S.I., a to i ne bi bilo toliko cudno, jer su nam isti i omiljeni. :) Ako ste u slusanju nase muzike uzivali barem upola onoliko koliko smo mi uzivali praveci je, onda smo mi uzivali najmanje dva puta vise od vas. :D (teg od 16 tona)

 

Dakle, muzika koju stvaramo bi se mogla deklarisati kao prog rock/metal, ali ima tu svakakvih upliva sa strane i primesa, od jazz-a do elektronike.

 

Kontakt na pm ili mail: [email protected]

 

Milan

Edited by Elessar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...