Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

potrebni basista i bubnjar za j-rock band, poslati email na [email protected].

posebno bubnjar...

i vazno je da ste iz bg-a i blize okoline...

ako vas nesto zanima,pitajte u email-u...

i da...

mozete na msn da me add ako vam je tako lakse...

[email protected]

ili

www.myspace.com/element_dead

inace onaj imel sto sam prosli put ostavio([email protected])je od kolege,pa mozete i njemu da posaljete... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BASISTA TRAZI DVE GITARE, BUBNJARA I PEVACA DA PRAVI GRUPU.

BASISTA BI SVIRAO METALLICU, ICED EARTH, PANTERU, I SLICNO.

MOLIM VAS, JAKO MI SE SVIRA!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

evo prijatelju ja sviram gitaru a imam i bubnjara pa ako si zainteresovan adduj me na MSN-u [email protected] btw, mi smo iz BG-a '89 godiste lepo sviramo sto ces i sam cuti ako ostvarimo kontakt.. pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte mi potpis

znaci veliki raspon i da ima nezan glas i naravno da moze da skida Sonatu,HF,Rhapsody,Kamelot i tako dalje

mada moze i da upadne ali MOZDA neki Evergrej(znaci mozda) i DT

ajde pjevaci javljajte se :D

ajde javljajte se jbg ne mozemo bez pevaca :( veoma teko bez pevaca jer radimo pesme koje prate pevace sto bi znacilo da bi ste bili glavni baja u bendu :) :)

i imamo svake nedelje probe jbg ne mozemo vise zbog skole tako da ono kontaktirajte mene i ja cu vam reci sve

znaci pozeljno je da ima visok glas znaci ono kao i svi power pevaci

znaci ono tu je ekipa koja je savim ok ono cak smo uvek raspolozeni za cirku :pivopije:

ono godiste je nebitno :)

mozda ubacimo i malo primesa melo death-a tako da ono ko zna

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban talentovana mlada grupa muzicara za ozibiljan rad na pesmi "disko viking" koju sam ja napisao za varga.od muzicara se trazi da budu spremni na eksperimantisanje i da budu talentovani za muziku sa puno duha,i da bude spremni da naprave hit globalih razmera.pesma je potrebno da bude disko-pank-metal-folk zanra.sve prijave slati na pp

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bivshi Visoki Napon iz be-ge-a [ mozhda i ostanemo pod tim imenom ] .. trazhi iole ozbiljnog i normalnog pevacha oko 80og god. +- 5-6 godina... za classic rock obrade i autorske. Znachi nekoga koga necemo da vuchemo za ruku da peva, kome proba ne ide iza "ako me ne mrzi da ustanem" ili "vozim tetku na aerodrom" i ko hoce da sedne kod mene, pere, mike ili laze uz kafu i pishe pesme i sastavlja rifove sa nama...

Imamo tri-chetri "gotove" stvari.. koje ce naravno morati da se snime sa novim vokalom i hteli bi da uradimo josh 3-4 nove i da pakujemo album..

 

Ne sviramo metal i ne sviramo pop... Repertoar bi bio meshano meso ali uglavnom stvari koje se redje sviraju, znachi ne Smoke, Paranoid, Soldier Of Fortune i nesrecni Fool 4 Yer Lovin ..

Malo black sabbath,judas priest [ ali ne painkiller fazon, vec neshto vishe "livin' after midnight" i "breakin' the law" ] , motorhead, the cult, zz top, billy idol i josh svashta neshto.

 

PP za dalje informacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li se cuti neka prva verzija te pesme, je l' postoji neki demo, bilo sta da se cuje i dobije neki uvid u sve to?

 

evo gde je nikla ideja http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...view=getnewpost

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

i imamo svake nedelje probe jbg ne mozemo vise zbog skole tako da ono kontaktirajte mene i ja cu vam reci sve

znaci pozeljno je da ima visok glas znaci ono kao i svi power pevaci

znaci ono tu je ekipa koja je savim ok ono cak smo uvek raspolozeni za cirku :pivopije:

ono godiste je nebitno :)

mozda ubacimo i malo primesa melo death-a tako da ono ko zna

:pivopije:

Mislim brate ovo-ono. :)

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban klavijaturista,ozbiljan,da voli da experimentise,za rock,blues bend,imamo vec autorske i trebalo bi da ih snimimo,bice svirki,ekipa je odlicna,radicemo i obrade,Trenutno u bendu 2x gitarisa,bassista i bubnjar,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni bubanjar, klavijaturista i pevač za prog/power/heavy bend, zasad smo tu basista i ja (gitarista). Fokus bi bio na autorskim stvarima, ali bismo za početak radili i neke cover stvari, čisto malo radi uigravanja benda i svirki. Neke od autorskih stvari su već gotove, neke su u fazi razrade... Da dam neku smernicu, uticaji su Helloween, Symphony X, Kamelot, Labyrinth, Andromeda, At Vance, Firewind, Redemption, itd... (pa bi i te obrade bile, recimo, od navedenih bendova). Poželjno bi bilo da budući članovi budu iz Bg-a, sa trenutnim prebivalištem u istom, ili bar iz okoline (naravno, zbog što lakšeg funkcionisanja benda, u smislu proba i sl., znate već...), vokal isključivo muški... to bi valjda bilo to. Zainteresovani nek mi se jave ovde na private message, pa ćemo videti za dalje.

Pozdrav! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu Atomski Mravi potreban klavijaturista!!! Radimo obrade sledećih bendova: Atomsko Sklonište, Osmi Putnik, Savatage, Iron Maiden, Metallica, Kerber, Sabaton, Whitesnake, Saxon, Osvajači... Svi koji su zainteresovani neka se jave na broj 064/2612-482 (Jovan).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. Imam ideju o okupljanju nekog benda, koji bi svirao muziku tipa Nickelback-a i slicno. Npr 3 Doors down, Puddle of mudd, cak i audioslave......Ne striktno ti bendovi, sve mozemo da se dogovorimo.....Radili bi za pocetak tako neke obradice, onda naravno autorska u tom fazonu. Svako ko bi zeleo da ucestvje u takvom projektu neka se javi. Ja sam gitarista, dakle treba mi basista, vokal, i bubnjar, i eventualno jos jedan gitarista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...