Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest chuckystus

Potreban basista!

Dakle Bend je heavy i treba da se prasi tj. basista da je ritmicki precizan!

Bend postoji 10 god. ... mnogo dobri i iskusni muzicari! ...svira se :muzicar: ...autorske stvari...! http://www.myspace.com/slamtiltband

Javite se! Dobrodosli su oni koji hoce da sviraju, zezaju se i putuju! :rockdevil: MJETAL FOJEVEJ

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bivshi Visoki Napon [ mozhda i ostanemo pod tim imenom ] .. trazhi ozbiljnog i normalnog pevacha oko 80og god. +- 5-6 godina... za classic rock obrade i autorske.

Znachi nekoga koga necemo da vuchemo za ruku da peva i dolazi na probe. Treba nam osoba, koja pored covera, hoce da sedne kod pere, mike ili laze uz kafu, pishe pesme i sastavlja rifove sa nama.

Gadjali bi neki 70's rock. Svakako hard... da vuche na black sabbath ili motorhead malo... Sve zavisi od pevacha kakav naidje.

 

PP ili

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni bubanjar, klavijaturista i pevač za prog/power/heavy bend, zasad smo tu basista i ja (gitarista). Fokus bi bio na autorskim stvarima, ali bismo za početak radili i neke cover stvari, čisto malo radi uigravanja benda i svirki. Neke od autorskih stvari su već gotove, neke su u fazi razrade... Da dam neku smernicu, uticaji su Helloween, Symphony X, Kamelot, Labyrinth, Andromeda, At Vance, Firewind, Redemption, itd... (pa bi i te obrade bile, recimo, od navedenih bendova). Poželjno bi bilo da budući članovi budu iz Bg-a, sa trenutnim prebivalištem u istom, ili bar iz okoline (naravno, zbog što lakšeg funkcionisanja benda, u smislu proba i sl., znate već...), vokal isključivo muški... to bi valjda bilo to. Zainteresovani nek mi se jave ovde na private message, pa ćemo videti za dalje. :rockdevil:

Pozdrav!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojici Ibanez uzivaoca i klavijaturisti potrebni sad samo bubanj, bass-man-a smo nasli. Klavijaturistu moramo da nashtelujemo malo jer je bivsi pijanista,pa dok izdrka synt. Sviralo bi se od silvane do nirvane,al ne nirvana,sto znaci sve. Potrebni su nam ljudi kojima je uzivanje da sviraju a i znaju nesto da sviraju, pa bi pravili neka nasa sranja a i imali tezge lepe. Aj svira mi se 2000% pa se ukljucite, placacemo vam probe 1 000 000 ojra.

 

Bosko 064/3772-172

 

da,iz bga smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ideju o okupljanju nekog benda, koji bi svirao muziku tipa Nickelback-a i slicno. Npr 3 Doors down, Puddle of mudd, cak i audioslave......Ne striktno ti bendovi, sve mozemo da se dogovorimo.....Radili bi za pocetak tako neke obradice, onda naravno autorska u tom fazonu. Svako ko bi zeleo da ucestvje u takvom projektu neka se javi. Ja sam gitarista, i nasao sam jos jednog gitaristu, i pevaca. Tako da nam fale jos samo bubnjar i basista. Javljajte se, u pitanju je ozbiljna ekipa, nismo deca, pocetnici....... Sve dalje informacije na private. pozdrav

 

I zaboravih da napisem. U pitanju je beograd, ili bilo ko, ko je voljan da dolazi u bg na probe, i ovako nisu svi iz bga

Edited by mike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ORBITER

Ajde bagro!!! 

TRAZI SE:Nacitan basista, a da nije Bandi! 

Bend iz Novog Sada, postoji oko 5 godina pod imenom Orbiter. Imamo preko 60 autorskih pesama. Bavimo se eksperimentisanjem i miksanjem thrash, death i heavy pravaca.[/size]

 

www.myspace.com/orbiterband[/si

 

www.orbiter-band.com[/

 

Kontakt mail:

[email protected]

[email protected][/size]

Edited by 84_KRIK
nisim nasao veci font?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se ekipa za Tenacious D tribute band!!!!!!

 

Ja i ortak bi svirali gitaru, a ako ne nadjemo pevaca, imamo rezervu (nije bas JB ali sluzi svrsi), tako da za pevaca sigurno nismo uskraceni, a cesto je slucaj da se bend ni ne okupi zato što fali pevach. Mi smo '91, iz beograda smo (zemun i nbg).

 

061/155-94-01

Žare

 

[email protected]

Edited by 84_KRIK
i ti isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest pepelcev

Ljudi,ima li free basista i klavijaturista za rock,hard-rock band iz Bg-a?

Sviramo Whitesnake,Bon Jovi,Alice Couper,Metalica...

U planu je i rad na autorskim pesmama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock bend trazhi ozbiljnog i normalnog pevacha oko 80og god. +- 5-6 godina... za classic rock obrade i autorske.

Znachi nekoga koga necemo da vuchemo za ruku da peva i dolazi na probe. Treba nam osoba, koja pored covera, hoce da sedne kod pere, mike ili laze uz kafu, pishe pesme i sastavlja rifove sa nama.

Gadjali bi neki 70's rock. Svakako hard... da vuche na black sabbath ili motorhead malo... sve zavisi od pevacha kakav naidje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beogradski bend Zygote (prog-alter metal) trazi pevaca za rad na vec oformljenim autorskim pesmama i odredjenim obradama srodnog tipa muzike (porcupine tree i sl.).

Bend je aktivan vec godinu i po dana i snimljen je instrumentalni demo svih autorskih pesama.Sastoji iz cetiri clana (gitara, klavijature, bas i bubanj).Bend ima svoj studio u zgradi bigZ i praktikuje probe dva puta nedeljno, po potrebi i akusticne.

 

Javite se na pm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo meni dosadno pa bi svirao negde ako treba....... neki death,thrash a i black bi me zanimao! sviram gitaru oko 2 godine,tako da manje vise mogu da skidam neke stvari......a neke i ne mogu! tipa vai,satriani i ta sranja,mnogo zajebano to.... aj ako nekome treba gitarista za death,thrash ili old svhool black,nek se javi,voljan sam za saradnju.... plus volim i da popijem i zavarim ponekad!

 

evo i moba 0649542892

 

i nije mi frka da se cimam na probe gde god da su........

Edited by Lord_Vader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je basista za snimanje albuma.

 

U pitanju je neki melodic heavy / progressive metal.

Nisu teske pesme.

 

Za pocetak se snima 5 pesama, evo tablatura:

http://uploading.com/files/VXXDP5WH/NQ Tabs.zip.html

 

Pesme mozete cuti ovde: www.myspace.com/bandnightquest

A mozete me kontaktirati na [email protected] pa cu vam poslati pesme u mp3 formatu.

 

Naravno ako hoce da ostane i u bendu moze naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ranije sam kao zahtevao neke stvari, a ajde sada da pitam :

Ima li BILO KAKAV bubnjar jebo vas k***c koji slusa disturbed, as i lay, soil, soilwork, lamb of god i sl ?

Trazi se radi autorskih stvari pomeshanog navedenog zarna.

'leba vam obratite se, nemoguce da nema ni 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban basista za folk band...

vec smo imali probe fali jos bas, za sada se sviraju samo obrade, finntroll, turisas, alestorm tako to...

svirka je vec zakazana za 22. mart tako da smo malo u zurbi...

ko je zainteresovan nek se javi..... pesme su uzasno lake....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...