Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

ajd kad se svi nudite toliko :)

potreban basista u novom sadu, za sviranje nekog stoner/sludge/groove/southern/watever-a.. nemoguce je odrediti smer, jer se ne ogranicavamo striktno na ista,ali eto kad bi morao navesti nesto na sta lici ta muzika, to je ovo gore.

znaci ukratko - masni riffovi, sporoća/mid-tempo breakdown shit/harmonije/sta god, sve dolazi u obzir..

 

takodje trazimo i bubnjara i pevaca :) :) zasad smo samo drugi gitarista i ja u bendu, pravimo stvari i dzemujemo. ako je neko zainteresovan moze cuti neke demo snimke, nije problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno potreban basista za NIN - Alice In Chains tribute. 10 pesama, po 5 od svakog benda + instrumentalni uvod. Zainteresovani se mogu javiti na PM. Hvala.

 

 

Tantalizam. Ponovo nam je potreban basista, neko ko ima vremena da se posveti radu i da bude redovan na probama. U pitanju je Bg. Ostalo je sve vec poznato. Hvala. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest _ekv_

Potreban vokal sa malo vecim mogucnostima....bend uskoro treba da udje u studio i pocne snimanje album,a stvari su nesto izmedju whitesnake-a,pink floyd-a,stinga,toto-a,nevernih beba,ekv-a,osvajaca,to je zapravo hard-rock sa softy svirkom...bend dolazi iz Kragujevca.Za vise informacija i kontakt pisite na [email protected]

Eh da,jos nesto.....u bendu nema alkohola i gudre,a godine od 16 do 30 plafon.

U obzir dolaze ljudi koji mogu da ispunjavaju svoje obaveze!!! icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd kad se svi nudite toliko :)

potreban basista u novom sadu, za sviranje nekog stoner/sludge/groove/southern/watever-a.. nemoguce je odrediti smer, jer se ne ogranicavamo striktno na ista,ali eto kad bi morao navesti nesto na sta lici ta muzika, to je ovo gore.

znaci ukratko - masni riffovi, sporoća/mid-tempo breakdown shit/harmonije/sta god, sve dolazi u obzir..

 

takodje trazimo i bubnjara i pevaca :) :) zasad smo samo drugi gitarista i ja u bendu, pravimo stvari i dzemujemo. ako je neko zainteresovan moze cuti neke demo snimke, nije problem

Ууууу, ја бих ово свирао само тако, само да сам из НС или ви из БГ! :)

Edited by Гера

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jebemu.. ajd ako znas nekoga ko bi bio voljan da dolazi na probe iz begea posalji ga 'vamo :)

 

Je li familijo;Je l` ima neko da zna da svira klavijature?A sto se tice gudre normalno da ista ne dolazi u obzir!Rock je u pivu a ne u gudri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jebi ga zaboravi sam da ostavim broj telefona za nekog ko bi svirao klavijaturice, ali ozbiljno.

 

065/309-6478

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno potreban bassista hard rock bendu iz BG za rad na autorskim stvarima....za vise iformacija na mail [email protected]

za sada su tu

2x gitare

bubnjarka

klavijaturista

a mozete i na mob 0649899856

ili ako neko zna nekog nek mi se javi...treba uskoro da sve to snimimo u studiju a sad nam je otisao bassista

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban drugi gitarista.Tu su gitara,bas i bubanj.U prvom planu su Maideni,kasnije Megadeth,Hammerfall,Metallica,mozda cak i neke pesme iz rock-a i punk-a,sta god se odluci...Dakle raznovrsno.Mi bas i nismo iskusni,tako da trazimo slicne.Godiste smo 87.,89.,90.

zainteresovani na mail : [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome treba gitarista za hard/heavy, blues, rock ili slicno nek mi posalje poruku. Ja sam 90to iz BGa. Moze i autorske naravno, a i ako neko ima u planu osnivanje benda i to odgovara.

 

 

P.S. nediame saljem ti mail... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da okupim entuzijastičnu ekipu ljudi :tongue: koja bi s vremena na vreme (recimo - jednom nedeljno,) imala probe i naravno tu i tamo negde sviruckala fore radi...

 

Svirale bi se obrade grupa koje imaju dublji muški vokal (pošto mi je, jelte, takav, drugi nemam :mrgreen: ) - što znači mnogo toga, pada mi napamet Type O negative, Sisters of mercy, Rammstein, The 69 eyes... naravno, ovo su samo neke grupe, nećemo se ograničiti na njih, svašta dolazi u obzir (mogu i obrade nekih elektro stvari, ako neko ima ideju kako bi mogle da zvuče bar pristojno).

 

Potrebni su bubnjar, basista, gitarista i ako ima neko sa klavijaturama, sreća, sreća radost. Kasnije, ako ljudi budu raspoloženi možemo i neke autorske da sklepamo... zainteresovani neka šalju pm ili ovde neka pišu ... aj u zdravlje :pivopije:

..........................................................................................

Nov sam na forumu, pa nisam video ovaj topik, nek moderatori obrišu temu ''osnovao bih bend'' iz dum i gotik metal foruma, elektro i gotik foruma, i ostala ne metal muzika foruma :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,ja sam bassista iz BGa i treba mi OZBILJNA ekipa za autorski rad...strvari su mesavina puno stilova...heavy,hard,blues,funcky,blues...sve bi to snimili...mozda cak i izdali,pravili bi svirke...
dakle potrebno:
1. solo gitarista (znaci da prasi )
2. bubnjar(nemora da bude neki virtouz al da nije pocetnik)
3. klavijaturista
4. ritam gitarista (solidne opreme)

hvala u napred...vidimo se
pozz
:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocajno su mi potrebni basista i bubnjar,imao sam prilike da sretnem samo debile do sada,tako da ako ima slobodnih ljudi neka se jave.

Obrade su u pitanju,tipa Disturbed,Godsmack,Iced earth,Static x.....Svi tipovi metala.

Ima dosta autorskih stvari.

Ako ima ozbiljnih neka se jave.

Pozz

Dejan

064/5688143

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...