Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Dakle u planu je da oformimo bend koji bi svirao muziku tipa santane (latino,pop,rock,)znaci radice se autorske:

za sad su u bendu bassista,bubnjarka,perkusionista,pevacica,gitarista(ja), a trazi se i klavijaturista...

imamo relativno velikog iskustva svi....pa bih molio da niste bash pocetnici...

ili ako neko zna nekog ko svira duvacki instrument(ne frula,rog,)....autorske vec postoje i kad se usviramo pocecemo i njih

javite se na 0649899856

p.s.radicemo i covere ali u nasim aranzmanima...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potraban solo gitarista izmedju 18-23 godine koji svira iz ljubavi prema muzici, a ne prema parama. Bendu trenutno fali samo solo gitara. (svirali bismo obrade KISSa, Aerosmitha, Bon Jovi, Ratt...). Posebno je važno da ta osoba bude normalna i da nije neki naduvan tip. Informacije na 063/606-344 [email protected] ili preko PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo gitarista za pravljenje urbane metal muzike.

Od covera su za pocetak obrade:Korn-a,Soad-a,Cradle of filth-a......

Bend se sastoji od:basiste,ritam gitariste,bubnjara,klavijaturiste i mene vokala.

Hitno mi treba solo gitarista,ako vas ima raspolozenih za svirke,javite se na:

064/5688143

Dejan

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban klavijaturista za naporan rad pod ovom teškom ekonomskom krizom u ROCK N' POP bendu koji je u osnivanju. Grad BEOGRAD!

 

Cilj su klupske svirke. Što pre počnemo to bolje.

 

Javite se na PM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest jackson

 

Update: Nasli smo klavijaturistu i par ljudi nam se javilo za mesto vokala! Sad jos samo bubnar i basista pa da rokamo!

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni su nam gitarista i basista. 

Nama je na umu pisanje sopstvenih pesama, 

na kojima smo počeli da radimo, ali kako se ne može dobiti kompletna slika onoga što smo zamislili bez ova dva čoveka, i kako ne želimo 

da nekome kažemo: "Sviraj ovo", čekamo na ovu dvojicu pa da vidimo kuda će nas taj zajednički stvaralački rad odvesti.  

Mi za sada autorski rad zamišljamo kao progressive metal sa različitim uticajima. 

 

Mi bismo, pored ovog stvaralačkog rada, mnogo voleli da sviramo i pesme bendova koje volimo.

A neki od njih su (npr): Black Sabbath, Rush, Queensryche, Rainbow i njima manje ili više slični. Barem za našu dušu i dok se 

lepo ne upoznamo. 

 

Potreban nam je neko ko je, osim što je talentovan i ume da svira, opuštena, dobronamerna, ambiciozna i optimistična osoba, 

jer želimo prijateljsku i vedru atmosferu. Kriterijumi poput godina i iskustva sviranja u bendu nam nisu od tolikog značaja koliko godine i umeće 

sviranja. Mi smo iz Beograda, ali nam se i oni iz okoline (blize ili dalje) Beograda mogu javiti. 

 

Najprikladnije rečeno, trazimo dva prijatelja. 

 

Ono sto tražimo jeste upravo ono sto nudimo. 

 

Mi smo: Marko (24 godine, bubnjar) i Milica (25 godina, vokal). Imamo svoju opremu i prostor za vežbu. 

 

Molili bismo zainteresovane da nam na PM ili e-mail pošalju podatke kao što su: 

1) ime, 

2) godine, 

3) oprema, 

4) drugi instrument (ako ume da svira), 

5) može li pevati prateće vokale? 

6) Ako da, objasniti iskustvo u pevanju i stil, 

7) da li piše tekstove ili muziku? 

8 ) muzika koju biste voleli da radite, 

9) muzika koju najviše volite, 

10) ako svirate, ili ste svirali u nekom bendu ranije, 

opišite nam to iskustvo (šta ste svirali, koliko dugo, zasto više ne svirate i sl.) 

 

Hvala svima koji su ovo pročitali. 

 

Molim da nas isključivo kontaktirate putem PM ili e-maila [email protected].

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mushki vokal za autorski bend koji svira moderni metal( najveci uticaj zhanrova gotheborg metal i metalcore). Najbitnije je da zna da peva( iz stomaka :)) i screamuje( trazhi se neshto nalik Howard Jones-u, vokalu Killswitch Engage-a), i da je spreman na ozbiljnu saradnju.

 

Bend ima vec 4 pesme, i radi se na josh materijala. Plan je da se sa probama krene od jula.

 

Kontakt:

mail: [email protected]

tel: 0642509113, Nebojsha

ili mi shibnite PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest palachinka

cao svima :)

vidim saljete ovde oglase pa rekoh da posaljem i ja jedan.

pevala bih u rok bendu. volim negativ, neverne bebe, domaci i strani rok. 90 sam god i nemam puno iskustva pa ko hoce 064 333 1381 B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno potreban bubnjar za HARD ROCK band iz Beograda. Potrebno je da zna da svira kvalitetno i da je pouzdana osoba (zbog proba i svirki). Bend radi 90% autorske pesme tako da se nece traziti mnogo da skida tudje stvari. Uradili smo 10 autorskih stvari tako da nam treba sto pre to bolje.

Godiste je nebitno samo da se svira. Ostala ekipa je 88 godiste, ozbiljna u muzici i uvek za druzenje.

Javite se na ovaj post, ili na e-mail : [email protected] ( znak _ upisite to nije razmak izmedju slova).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je zadnja strana.

Ciscen je spam sa predhodnih strana pa se automatski i br. strana smanjio.

gotovi mi ispiti tako da ste sad najebali. :)

 

 

Pravilnik:

 

1.) Nemojte ponavljati oglase, moze ako ste postavili tipa 3-4 strane unazad.

2.) Nemojte pisati velikim slovima

3.) Ostavite kontakt - chatovanje na temi nije dozvoljeno

4.) Ne pisati romane - kratko i jasno!

 

Ako vidite da vam nema oglasa znaci da ste nesto sjebali. :P

 

 

Stej mJetal :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MACHINE HEAD BASISTA

 

'Vako.....ja i drugari smo resili da napravimo, radi ljubavi prema pomenutom bendu, neki Machine Head tribute bend, cisto jer volimo i postujemo taj bend. Fali nam jos basista. Tako da ako ste voljni da se prikljucite jednom takvom bendu, da napravimo par svirki i dobro se zezamo, javite se. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno radimo obrade Maidena,ali bice mesta i za razne druge stvari.Autorske su u planu za leto.Probe se odrzavaju u Zemunu.Iskustvo nije bitno,samo da se zna odredjeno znanje. :D Takodje valja ako si opusten sto se druzenja tice,a ozbiljan sto se tice muzike...Godiste smo 85-90.

Ko je zainteresovan,neka se javi na [email protected] !  :rockdevil:

 

 

Zaboravio sam da kazem da se trazi pevac. <_<

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar i basista ozbiljnom metal bendu koji radi obrade:Disturbed-a,Static X-a,Cradle of filth-a,S.O.A.D.-a......

 

Prosli su ispali zbog neozbiljnosti i nezrelosti da ne kazem neodgovornosti.

 

064/5688143

 

Dejan

 

:rockdevil:

 

Pozz

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

normal_boobs.jpg

 

Sad kada su vam sise skrenule paznju procitajte i oglas:

 

Metal bendu iz Beograda potreban bubnjar i basista za svirku (autorske i obrade) u stilu Killswitch Engage, Alter Bridge, Breaking Benjamin isl.

 

Petar

 

060/663 06 34

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potraban solo gitarista izmedju 18-23 godine koji svira iz ljubavi prema muzici, a ne prema parama. Bendu trenutno fali samo solo gitara. (svirali bismo obrade KISSa, Aerosmitha, Bon Jovi, Ratt...). Posebno je važno da ta osoba bude normalna i da nije neki naduvan tip. Informacije na 063/606-344 [email protected] ili preko PM.

 

Našli smo čoveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se basista iz novog sada ( ili okoline ). Da ume da svira, da voli taj instrument koji svira, jelte. Pecuraka i esida imamo, kao i piva, devojke nam spremaju sendviche s slaninom pre svake probe, sta ce ikome ljepse. Zanrovskijeh odrednica nesto i nema, al se nekako vuce na eksperimentisanje ( izdrkavanje, umetnost ne postoji ) i mast.

:pivopije:

 

Eventualni kontakt na pp

Edited by Сталкер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, potreban nam je basista. Posto sviramo svakavu muziku, evo ja cu jednostavno da ostavim spisak nekih pesama koje sviramo, da imate predstavu, pa ko voli, neka se javi. Prethodni je izbacen iz benda, zbog totalne nezainteresovanosti prema bendu.

 

Rage against the machine - Bulls on parade

Rage against the machine - Killing in the name

Rage against the machine - Bullet in the head

Rage against the machine - Sleep now in the fire

Rage against the machine - Take the power back

Limp Bizkit - Eat you alive

Limp Bizkit - Take a look around

P.O.D. - Alive

Korn - Did my time

Hoobastank - Crawling in the dark

 

Imamo i par autorskih stvari. Sve su u malo modernijem rock fazonu, sa ponegde vrlo malo tezeg gitarskog prizvuka. 060/666-5505

 

Ovaj spisak je samo orentacijono, naravno, podlozan je svakavim promenama. Moze da se ubaci bilo sta za sta se odlucimo da nam se svidja da sviramo.

 

Edited by Tyler Durden

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrebna CELA EKIPA za stoner/sludge/heavy/rock'n'roll/southern rock/stagodhocete samo da se svira.. (ja sviram djitru)

-NOVI SAD!

 

dajte ljudi ocajan sam za svirkom, umrecu ako ne nadjem bend vise.. :( jeboteeee zar stvarno nema nikoga ko bi svirao ovakvu muziku???

Share this post


Link to post
Share on other sites

:violent: Potrebni clanovi za folk pagan metal bend :violent:

 

Ovako... :rolleyes:

 

Bend je jos u pocetnoj fazi, bolje receno na samom startu, koji cini samo jedan clan, tj ja ( gitarista ). Sviralo bi se tipa Moonsorrow, Ensiferum, Wintersun ( malo ), Equilibrium i ostalo ( bez kopiranja, bend ce graditi svoj stil ) Za sada je uradjena jedna pesma u guitar pro-u koju sam jedva zapisao ( ostali samo textovi ) i traje odprilike nekih 10-tak minuta. Znaci, treba mi kompanija koja bi htela da doprinese ovom bendu ( jos bez imena ) sa sto vise ideja ( nisam ja Jari Maenpaa pa da sve sam pisem i sviram ). Kompanija bi trebala ovako da izgleda : ja ( gitarista ), vokal ala harsh growl sta vec i ukoliko moze da svira bass ili gitaru jos bolje, bubanj, keyboard plejer, bass i gitara... ( eh ) Za vise informacija kontaktirajte me preko msn-a ( [email protected] ), mob telefona ( 064/2120662 ), ili preko foruma ( pm ).

 

Stay heavy :rockdevil:

 

Djura iz Mladenovca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...