Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest Cryptic_Torment

Pozdrav ljudi!Potreban(hitno) bubnjar iz Kragujevca-Jagodine(mada u jagodini tesko) ili blize okoline....

Svira se death metal,bend radi punom parom zadnjih 6-7 meseci medjutim bubrnjar nas je napustio...

Imamo materijala za snimanje celog albuma....Ako ima zainteresovanih mogu da se mi se jave na 0656087289 ili preko e-maila [email protected] . Mogu da cuju i koju pesmu na http://www.myspace.com/decrepancy demo snimak nije bash najbolji,ali se nazire sustina i put koji bi bend trebao da sledi.

Edited by Cryptic_Torment

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace - Gitarista na prodaju, 5-6 godina svira, svirao bi svasta od bluza do roka i psihodelije svega i svacega... king crimson ovo ono :)

dajte zovite 0643941580.. svirao sa raznim bendovima, sve i svasta...

dajte bre neki king crimsoni javite se

:)

 

 

Edited by 84_KRIK
pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari :D

 

Potreban nam je vokal iz Pozarevca ili okoline, svira se melodic death metal. Pozeljno je da ima i growl i scream, ali nije neophodno. Za sada autorske stvari podsecaju na stare In Flamese, Kalmah, Bodome, ATG... Znaci skandinavski melodeath.

Mi iz benda smo svi 91. godiste, pa je pozeljno da budete pribliznih godina, mada nam to nije nesto mnogo bitno.. Takodje, ni pol nije bitan.

Bitno je da ste ozbiljni i posveceni bendu, i da redovno dolazite na probe. Sto se tice obrada , ako je to nekom bitno, za sada obradjujemo Flejmse, ATG, Carcass, Shadows Fall, Machine Head, Panteru, Bodome...

 

Pa, ako ima nekog zainteresovanog, nek se javi na [email protected]

 

:pivopije:

Edited by scar.process

Share this post


Link to post
Share on other sites

IronMaiden_Banner.jpg

 

Pozdrav svima iz Beograda!

Spremite se za dugacak post!!

Ovako:

Ja i moja 3 druga smo odlucili da pravimo bend,koj bi svirao :

Iron Maiden,SliPknoT,System of a down,Metallica.

E sada ima veliiiiki problem...

Planiramo veliki bend (5-6-7)

Svi koj svirate bubanj,bass,gitaru ili pevate posaljite poruku na 064-244-95-26 i 063-785-15-44

Sada treba nam dosta toga prvo i osnovno

Bubnjar i basista ko i svim ostalim ( xD )

Imamo 1 gitaristu i pola drugog (pocetnik)

Ja bi pevao maiden,slipknot i metallicu tako da bi nam trebao i pevac koj zna da peva gore navedeno,pol nebitan.

godiste samo 92-93-94-95-96

Mi smo 93-95 godiste.

Svi koji bi zeleli sa nama da sviraju nek posalju poruku.

Molim vas da se javljate samo iz Beograda (Mi smo sa Vozdovca)

Naravno mi smo voljni da ucimo tako da ako preporucite neku dobru pesmu/bend mi cemo nauciti ;)

Ja umem da sviram i gitaru,tako da ako se pojavi neko ko ume dobro da peva rado bih presao na gitaru.

Iskustvo i nije toliko bitno,jer smo i mi relativno skoro poceli

Voleo bih da se lepo sprijateljimo i da cesto sviramo sada preko letnjeg raspusta.

 

 

BEOGRAD - Vozdovac

Filip - 064-244-95-26 i [email protected]

Nikola - 063-785-15-44

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban clean/scream vokal za beogradski autorski metalcore bend(najvishe uticaja na nas imaju KSE i Gothenburg metal). Postoji vec gro materijala(4 pesme, a i jache), tako da nema blejanja u prazno. :)

Godishte i nivo iskustva nisu bitni(ako, jel'te, ima potencijala :D ), samo volja, zhelja i posvecenost radu(i znanje engleskog jezika, kao i dobar pronounce :) ), mi smo u ekipi od 88mog pa do 84tog godishta.

I da, najbitnija stavka, trazhimo da vokal dobro vlada clean pevanjem, scream je na drugom mestu.

 

Kontakt na pm ili:

[email protected]

0642509113, Nebojsha, Beograd(i okolina, ako vam ne smeta da se cimate :) )

 

C'mon ppl, don't be shy! :pivopije:

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

gitarista,92 godishte,zainteresowan sam za swiranje u band-u.....ritam gitara/solo gitara....

 

swirao bih neki cover metallic-e,blind guardian-a,nirvane,guns-a...i narawno,da kasnije idu autorske....

 

kontakt na p.m ... Toma

 

 

Edited by 84_KRIK
Dovoljan ti je jedan oglas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim gitaristu koji bi hteo da radi brutal death core...bitno je da zna da pravi autorske stvari i da voli brutal death core...Ko je zainteresovan neka baci poruku na PP... :rockdevil::pivopije:

 

P.S. inace ja sam bassista,tu je i bubnjar i vocal...

Edited by marokanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beogradskom hard rock band-u potrbni pevac i klavijaturista!U pitanju je veoma ozbiljan rad na novom (drugom) CD-u, kao i na cover repertoaru tipa Whitesnake, Megadeth, Extreme, Judas Priest, Korn i td.Ako ste ozbiljni u poslu, karakterno odana osoba i volite da radite muziku poput nas javite se naq kontakt telefon 065/309-64-78.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solidan/da ne kazem dobar/ bubnjar symfonic death power bendu koji je u fazi evolucije,spreman da osvoji svetsku muzicku scenu i zauvek promeni tok istorije.

Cover-i u opticaju.

Dejan

064/5688143

 

:rockdevil:

Edited by silenthunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban klavijaturista za Hardrock band.

 

 

dakle svira se Dokken , Winger,Whitesnake i slicni bendovi.

potrebno je da imas dugu kosu i da znas da sviras.

zasad su tu 2 gitare ,vokal ,bas i bubanj.

kontakt na telefon 063 880 6829 ili na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kada stavljate oglas budite precizniji. Koji instrument vam treba, sta vi svirate (ili ako pevate naglasite)

 

Sta znaci to: "e treba mi neko da sviramo dzez, ili hevi, ili rock"?

Mislim jel mogu ja guslu da vam sviram u bendu?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...