Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

:violent: Potrebni clanovi za folk pagan metal bend :violent:

 

Bend je jos u pocetnoj fazi, bolje receno na samom startu, koji cini samo jedan clan, tj ja ( gitarista ). Sviralo bi se tipa Moonsorrow, Ensiferum, Wintersun ( malo ), Equilibrium i ostalo ( bez kopiranja, bend ce graditi svoj stil ) Za sada su URADJENE tri pesme ( cetvrta se radi trenutno ). Znaci, treba mi kompanija koja bi htela da doprinese ovom bendu ( jos bez imena ) sa sto vise ideja ( nisam ja Jari Maenpaa pa da sve sam pisem i sviram ). Kompanija bi trebala ovako da izgleda : ja ( gitarista ), vokal ala harsh growl sta vec i ukoliko moze da svira bass ili gitaru jos bolje, bubanj, keyboard plejer, bass i gitara... ( eh ) Za vise informacija kontaktirajte me preko msn-a ( [email protected] ), mob telefona ( 064/2120662 ), ili preko foruma ( pm ). Navali narode...!

 

Stay heavy :rockdevil:

 

Djura iz Mladenovca

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li neko iz Novog Sada (i okoline) da svira power/heavy u tragu Vicious Rumors,matori Helloween i Grave Digger,Jag Panzer i sl. rasterecenu muziku bez nekih tehnickih komplikacija?Inace je potreban ceo bend ,trenutno je tu samo gitaraista i (eventualno) basista

063/890-47-51

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni gitarista i basista za sympho/goth/power/tako nesto bend...

U bendu ce biti oko 11 clanova, dakle, dve gitare, bas, bubanj, klavijature, 4 zenska vokala i jedan muski.. verovatno ce se ubacivati flauta i jos poneki instrument...

Bice ovo veoma zanimljiv projekat, treba da pocnemo sa radom sto pre.. ko je zainteresovan, neka mi se javi na PP..

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni basista + bubnjar(sadasnji ce da popije pedalu),mladom i perspektivnom metal bendu.

Metal obrade od:Korn-a,Soad-a,Disturbeda,Cradle of filth-a....

(ide se od death-a do power-a)

Autorske cekaju.

Ljudi,ako vas ima normalnih,javite se pa da

:muzicar:

064/5688143

Dejan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Pozarevca trazi klavijaturistu i bubnjara za heavy/power/prog metal poput Maidena, Symphony X, Dream Theater i tome slicno, u planu su obrade za pocetak, a kasnije i autorske stvari. Bend je skoro oformljen i ima sredjeno mesto za probe.

 

Bitno je da ste ozbiljni i da imate volju i zelju za radom i stvaranjem autorskog materijala

 

Kontakt telefon:

 

064 289 32 84 Nikola

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beoradskom bendu MINUS potreban gitarista, tachnije solo gitarista, bend je u prethodnim periodu nekih godinu dana radio Alice in Chains i Nine Inch Nails a sad je preshao na Rammshtein i System of a Down, to je neki novi repertoar mada se zadrzhao dobar deo starog (pogotovu NIN). Probe tje odrzhavati u Chainsaw-u subotom (vetj nekih mesec dana smo na odmoru :pivopije: ) al vrlo uskoro treba ponovo da se krene sa radom.

 

Ko je stvarno zainteresovan i ko ima vremena i volje neka se javi na 061/2251-024 neka poshalje pp ili poruku na [email protected]

 

U planu je i autorski rad.

 

Pozz :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, imamo ostatak benda. Svi imamo veliko iskustvo, dobro sviramo, i imao dosta ozbiljnu opremu. Treba nam dakle pravi basista (a ne neki pokusaj sviranja basa, gitarista koji moze da odsvira bas, ili neki malmsteen na basu). Svira se noviji rock, za cisto po nekim heavey rifovima. Nickleback, alter bridge fazon i slicno....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=U2z2Ma9SNoo

 

065/999-12-12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basista sam, imam 5-ozicani Peavy, 6 godina iskustva, hocu da sviram u punk/rock/ska bendu... Po mogucnosti i obrade nekih zajebancija, mesanja turbofolk muzike sa drugim pravcima i tako.

Aj ljudi javljajte se, ocajan sam nemam bend vec 2 godine!!!!! kontaktirajte me na mejl: [email protected]

 

O da, i da na pomenem, rado bi svirao tribute to Megadeth

 

 

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PEVAC za Tool, A Perfect Circle i u buducnosti autorske (pretezno heavy, uticaj Tool i APC, NiN, prog rock i ko zna sta jos :) sa blagim etno uticajem i tekstovima na srpskom)

 

potreban bendu (bas, bubanj, gitara).

 

Pozeljno je da zainteresovani ima neki snimak.

 

Opustena ali vredna i ozbiljna ekipa (relativno starija, mada se ne osecamo tako :confused: ) sa mnostvom dobrih ideja za kasniji autorski rad. Samo nam fali solidan muski vokal da uklopimo dobar sound za prvu live svirku. Znaci dobro i opusteno druzenje i razumevanje u bendu nam je na prvom mestu.

 

Zelimo da ovaj oglas predstavi izazov pevacima kojima je dosadila jednolicna muzika na 300 bita u sekundi, koji se ne BOJE neparnog ritma i pevanja u kontraritmu, koje etno ne asocira na nesto lose, koji su voljni da eksperimentisu i istrazuju, i naravno koji imaju i ne boje se da iskazu svoju energiju (na sve moguce nacine). Zauzvrat nudimo strpljiv rad i sansu da jedni od drugih naucimo.

 

Uzdravlje, valjda ce nekog biti da procita ovo a da mu je zanimljivo. ( I NARAVNO OSTALI CLANOVI KOJI SU CULI ZA NEKOGA KO BI BIO ZAINTERESOVAN, SALJITE DALJE! Unapred hvala ! ^_^ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde basisti javljajte se,potreban nam je ozbiljan basista za saradnju(po mogucstvu Novi Sad i okolina) i za rad na autorskom materijalu zanra power progressive death metala,uticaj su nam bendovi tipa Kamelot,Dream Theater,Sonata Arctica,Adagio,Scar Symmetry,Mercenary,Stratovarius...uskoro pocinjemo sa snimanjem i sa intenzivnim probama kako bi predstavili sto bolje nasu muziku,svirke po srbiji i moguce izdavanje za inostranstvo,svi zainteresovani neka nam se jave na sajt benda http://www.myspace.com/warsphereband ili na mail [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista.....trenutno se swiraju obrade Soad-a,Poisonblacka,Metallic-e....bukwalno swe shto se dogoworimo i shto nasm se swidi....narawno idu i autorske....band trenutno ima pewacha,solo gitaru(ja :D),ritam gitaru,i bubnjara....

 

 

kontakt na p.m ... pozz :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Van_Deniken

Novom mladom bendu potreban BUBNJAR, rec je o Alt Metal bendu...radimo obrade po dogovoru (uglavnom KoRn, Sevendust, Deftones) uskoro autorske..bend se sastoji od 2 gitare bassiste i vokala... ako ima koji zainteresovan bubnjar nek se javi na:

064/5700-446 Luka(Gitara)

064/3636-226 Stefan(Vokal)

Pozdrav svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljnom beogradskom klupskom bendu HITNO potreban klavijaturista!!!

U pitanju je Re-Play bend, koji cine:

 

Vokal - Tatjana Djordjevic

Prateci vokal - Anja Dukic

Gitara - Milan "Lane" Radosavljevic

Bass - Strahinja Milicevic

Bubanj - Nikola Vojvodic (Djommy)

 

Bend svira MTV Hitove, Pop, Rock i House

 

http://www.myspace.com/replaybend

http://www.facebook.com/home.php?#/g...9476965&ref=ts

Kontakt: [email protected] ili 064-94-88-545 Nikola (Dzoni) :pivopije:

 

Sve gore-navedeno stoji. Mala dopuna, godine 20+ (losa iskustva sa mladjima)...

 

 

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternative Metal bend FACE OFF pocinje sa snimanjem prvog albuma u septembru 2009. godine.

Potreban OZBILJAN basista za snimanje istog sa mogucnoscu stalnog ostanka u bendu.

Zainteresovani nas mogu kontaktirati, doci na probu, cuti pesme i upoznati nas.

 

myspace.com/faceoffonline

 

[email protected] :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...