Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pozdrav svima, ovo mi je prvi post na forumu...

 

Potreban nam je bubnjar iz Nisa ili okoline, koji bi zeleo da svira melodeath/power metal!

Jedini uslov je da ima svoj bubanj; starost i skill nisu od presudnog znacaja!

U ekipi smo klavijaturista, gitarista i basista, i eventualno bi utrcao jos jedan gitarista...

Za pocetak bi se radile obrade, a kasnije (koliko kasnije, ne znam :mrgreen:) bi se mozda odradila i neka autorska stvar...

 

(Eventualni) zainteresovani neka mi se jave preko PP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEND (BUBNJAR I BASSISTA-VOKAL,ZA SADA) IZ INDJIJE TRAZI GITARISTU(SOLO).PLAN JE DA SE KRENE SA OBRADAMA THRASH METAL PESAMA,I DA SE UBRZO NAKON USVIRAVANJA KRENE NA OZBILJAN AUTORSKI RAD...USLOVI SU: SOLIDNO SVIRANJE,LJUBAV PREMA METALU I TO JE :D...INACE NAS DVOJCA SMO '91. I '92.GODISTE...ZA SVE DODATNE IFORMACIJE,I ZA SVAKI DOGOVOR JAVITE SE NA:

 

066/203-097 MARKO

 

MEJL/MSN: [email protected]

 

p.s. GITARISTA NE MORA DA BUDE IZ INDJIJE!

 

THRASH TILL DEATH

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haug.....odje gitarista iz Beograda sa zeljom da pronadje ekipu gde bi se mogao uklopiti za sviranje  grupa recimo od Maiden-a,Hammerfall-a preko Whitesnake-a,Gansa,Judasa pa sve do Ekv-a,Partibrejkersa i njima slicne ekipe....takodje imam neke autorske stvari te sam raspolozen za svaku vrstu komunikacije i saradnje...posedujem neku osrednju opremu ali sto se tice proba  savrseno je zadovoljavajuca....e sad, nisam bas neki virtuoz,ali imam dosta zelje i volje za rad....90-to sam godiste....

 

mejl:[email protected]

 

 

Edited by Big Muff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni basista, bubnjar i klavijaturista (ili dj koji ce da radi sa efektima, kontrolerima itd....) za moderan rock bend....Bitno je da su ozbiljni u toj prici, hoce ozbiljno da rade. Da ne duzim vise, dalje informacija o zvuku, na

 

http://www.myspace.com/deadgeneration7

 

065/999-12-12

Edited by Tyler Durden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu "STORMBRINGERS" HITNO potreban gitarista.Potrebno je da ima iskustva,da poseduje opremu za svirke,da zna da peva pratece vokale,i da je voljan da radi.Trenutno se radi Whitesnake,Deep Purple,Bon Jovi,Billy Idol,Van Halen itd.Rade se ozbiljne svirke!!!

Nas video sa nastupa na Indjijskom Moto Festu (Kao predgrupa Generaciji 5) mozete pogledati na :

 

http://www.youtube.com/watch?v=2ZeQj59ASiM

 

kontakt:064/9568-165 Djule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorskom symphonic/prog bendu iz BG-a hitno potreban ozbiljan klavijaturista! Bend je standardnog sastava sa ženskim lead vokalom i manjim ženskim horom. Influences: Epica, Dream Theater, Symphony X i sl. Za više informacija, kontakt na [email protected]!

 

Oglas je još uvek aktuelan!

P.S. Ako poznajete nekoga ko bi odgovarao ovome što se traži u oglasu, kontaktirajte ga! Zahvaljujem se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar niko?Niko ko hoce da svira thrash?Ne mora da bude thrasher,samo ne bih da bude kao neki "gitaristi" sa kojima sam pricao,sto hoce da sviraju smece metal (trash) i tako dalje...heavy,black,death,power metalac,vazno je samo da je raspolozen za sviranje thrash metala,za ozbiljan rad,i da zna sta je metal,i da isti voli...mislim da ne trazim mnogo...samo solidno sviranje i da nije slepac,kada vec tako mora moram da kazem:D!

 

Javite se...

 

thrash till death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorski bend iz Beograda,''Pollution'' ,trazi drugu gitaru (solo/ritam - sve u dogovoru sa drugim gitaristom)

Bend postoji od 2007 godine. Uskoro izlazi debi album pod okriljem EBM RECORDS-a (Hirax,Adrenicide)

Od coveka trazimo pristojno sviracko umece i posvecenost bendu.

Eto,toliko.. Ako treba nesto slobodno pitajte.

 

Ovde mozete da cujete neke pesme sa predstojeceg albuma > http://www.myspace.com/pollution1

Ovde pesme sa EP-a >

, http://www.youtube.com/watch?v=hdb9gN_mWVE&feature=related

, http://www.youtube.com/watch?v=JrxLCKaCpYA&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=ATiwTtWWLVs&feature=related

 

 

Zainteresovani mogu da me kontaktiraju ovde na forumu,preko myspace-a benda ili na broj - 064/00-60-210

 

Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest dramal

Ima li ko da je zainteresovan za Tito & Tarantula cover bend? :) Ja sviram bas, trebao bi mi ostatak ekipe... BG 

Edited by dramal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ajkatjumen

Ako ima neki bubnjar koji bi svirao Pearl Jam, Alice in chains, Nirvanu, Soundgarden, Audioslave i tome slicno neka se javi na pm. Samo BG i bliza okolina. Imamo vokal, dve gitare i bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fale mi basista i solo gitara za machine head tribute....radimo to just for love prema tom bendu..... da odradimo neku jednu, dve svirke....cisto zezanje jer ih volimo....a prilicno dobro zvuci ovo sto smo do sad probali......pa ako ima nekoga zainteresovanog, neka se javi...... 065/999-12-12

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam basista i trazim bend....

evo ovako:

-sviram solidno

-svirao bih od rock-a i punk-a pa do heavy,thrash metala (znaci moze svasta)

-moze i autorsko

-od opreme imam svasta i planiram jos da prosirujem

-beograd

-godine imas u profilu

-kontakt na pp

mislim da je to to.....

nek me cima koga interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar iz Novog Sada ili okoline za Thrash/Death metal band Sephiroth. Imamo kompletan prvi album gotov, ali iz ljubavi jos uvijek sviramo stvari tipa Carcass,Kreator,Sepultura,Exodus,Slayer....

 

 

064/927-10-18

 

 

www.myspace.com/sephirothserbia

Edited by O.W.A. Sephiroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

::::Traže se::::

 

Pevač, bubnjar i basista

 

 

Za rad u Southern rock/Stoner/Sludge/Doom bendu, po uzoru na

 

Down, Corrosion of Conformity, Crowbar, BLS, Clutch, Alice in Chains, Black Sabbath i slične...

 

 

Samo ozbiljni muzičari!!

 

064/930 – 4404 ili pp

Novi Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...