Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ortak iz bg-a trazi bend!!!! Svirao bi novi pravac, nesto na foru SARLA AKROBATE. . . Ima dosta autorskih, svirao je u Trbute NIRVANA, i pokusavao je neki HARDCORE, al su ga izbacili, zato so je forsirao na UNDERGROUD zvuku. . . Svira STRATOCASTER, i TELECASTER, zna dosta i na bubnjevima, zato sto ih svira u bendu light, a i kad je pravio autorske, radio je na svim instrumentima, tako da moze da se javi i bubnjar pocetnik, on ce mu pokazati. . .

DZOna 0621352694

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..

‘88 sam godiste, studiram u NS, sviram klavijature (primarno), gitaru i harmoniku (sekundarno) a poznajem dosta dobro i nacine i tehnike sviranja bas gitare, bubnjeva i violine; i svirao bih pre svega autorsku muziku, tipa:

 

Can, King Crimson, Aphrodite's Child, Tangerine Dream, Emerson Lake And Palmer, Trans Siberian Orchestra, Renaissance, Clark Hutchinson, Colosseum, Mahavishnu Orchestra, Velvet Underground, Pink Floyd, Jethro Tull, Deep Purple, The Doors…

 

Takodje se dosta interesujem za filmsku, pozorisnu i primenjenu muziku..

Pisem muziku za svoje fotografije, poeziju i prozu..

 

Kontakt: [email protected]

 

Pozdrav svima..

Edited by wind melody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Metal4EvEr

Ovako.... Kratko i jasno da se izjasnim. Zavrshio sam osnovnu muzichku za klavir,mogu svirati i klavijature(nemam svoje),sviram ritam i lead gitaru(imam opremu),pevam (http://www.youtube.com/watch?v=j51tiHe9z9A&feature=channel). Neshto od ovog ponudjenog bi mi odgovaralo,ali najvishe pevanje i ritam(mogu da uklopim zaj). U pitanju je power,heavy,progresive metal. Javiti na 0643110651. Btw,u okviru NS-a jer sam shtundent :D I btw ozbiljno se planiram baviti muzikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solidan solo gitarista koji bi svirao Thrash metal (americka skola).Potrebno je solidno sviracko znanje,odgovornost i pre svega ljubav prema metalu.Ekipa je ozbiljna,i spremna na intenzivan rad.Clanovi benda su za sada samo bassista/vokal i bubnjar,sa svirackim iskustvom u bendovima,i zivim nastupima.Plan rada:skidanje odredjenog broja pesama,usviravanje,i autorske postepeno,ali detaljno i temeljno.Sve dodatne informacije na mejl/sms.Svako ko je zainteresovan neka se obavezno javi!

 

 

 

 

mejl:[email protected]

 

mob:066/203-097

 

ps.Bubnjar i ja(bass/vocal) smo iz Indjije,pozeljno bi bilo da gitarista bude iz Beograda ili blizine,radi lakseg dogovora oko proba.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban pevach za panchevachki bend... Bend bi se po pitanju autorskih pesama prilagodjavao pevachu ali su zhelje benda da svira : alternative metal (pr. Ill nino,Three days grace) metalcore(killswitch engage,Bullet for my valentiine),Nu metal,i tako slichne zhanrove....Bitne su i godine poshto je ceo bend vrlo mlad - ---- 1994 godishte,tako da bi bilo pozheljno da nije puno stariji od nas.... Bend za sada radi covere Bullet for my valentine-a,Three days grace-a,Rage against the machine-a itd.....(mozhete zakljuchiti da je raznovrsan jer nema pevacha koji bi doprineo da se odluche za neku vrstu muzike :D ) Ako neko ima barem slichne sposobnosti kao pevach Ill nina,Killswitch engage-a,Three days grace-a,Avenged sevenfold-a,Bullet for my valentine-a,Korn-a...I josh je mlad i zheljan(:D) neka se javi na PM ili na [email protected] :) 

 

 

 Pozz iz pancheva !!! :D  \m/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar (iz Bgd-a, a ko nije, a nadje se ovde da mu odgovara zanr i ne mrzi ga da dolazi moze i to) koji je ljubitelj bendova tipa KISS, DEF LEPPARD, MOTLEY CRUE, RATT, JOURNEY, BON JOVIE, EUROPE, TWISTED SISTER, KIX, i sve tome slicno hard & heavy rock. Rade se autorske stvari kojih ima dosta (vise od 15) i naravno obrade nekih od navedenih bendova gore.

Bend se sastoji iz gitariste, bass gitariste i klavijaturiste. Bend je ozbiljan i dosta posvecen muzici koju svira i pravi.

Ko je imalo iskusan, svira solidno (ali da zna da radi dobre prelaze) i voli to sto radi neka se javi na [email protected] ili na P.M. Svi koji su zainteresovani neka se javljaju.

Sve najbolje!!!!!

P.S. Godiste ne bitno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni gitaristi (ili gitarista u krajnjem slucaju) za tehnical death/grind core bend iz Beograda. Zainteresovani neka se jave na http://www.myspace.com/avenger.666.

 

P.S. Ne javljajte se na PM jer ovo nije za mene, tj nije moj oglas vec Avenger-ov :bigblue:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorski bend trazi bubnjara. Postojimo oko 2 meseca i u tom periodu smo aktivno radili, nalazeci se po kucama i sada imamo jednu poprilicnu gomilu ideja koju bi trebalo realizovati. Sto se stila tice, prilicno smo otvoreni i nismo ni zeleli u potpunosti da ga odredimo dok nam ne dodje i poslednji clan (bubnjar) ali evidentno je da moramo imati neke uzore, i u nasem slucaju to bi bili MASSIVE ATTACK, NINE INCH NAILS, A PERFECT CIRCLE, TOOL, PORTISHEAD, RADIOHEAD, RATM s tim sto nismo u fazonu da preterujemo sa rokacinom (ali bi bilo i tvrdjih momenata).

 

Trenutni sastav su bass, klavijatura, gitara i vokal a bilo bi i elemenata elektronike. Znaci Ziv bend + matrice i bitovi.

 

 

Rile

[email protected]

 

Bojan

[email protected]

Edited by Rile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražim bend da je blizu Zrenjanina. Pevam tj. growlujem, i tražim bend koji bi svirao

neki melodic death metal tipa arch enemy-a ili thrash tipa sodom-a!

Preslušajte moj growl i recite mi šta mislite, ne ovde, možete me naći na

facebook-u http://www.facebook.com/thrash.kec ili ostavite poruku na broj

062 8 592 201. By the way, imam 15 godina i ženskog sam pola.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gMZfHZOddbw - Preslušajte ovde moj cover.

 

Unapred 'fala!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neki bubnjar koji bi mog'o da svira sa bendom iz Kragujevca neki melodic death/groove/thrash, otprilike tako nesto, posto ekipa jos nije kompletna i ne znamo sta cemo tacno da sviramo. Ako neko 'oce nek' se javi na PM znanje i godine nisu bitni, tako da ako umes da rokas blast beat javi se na PM. Kragujevac, okolina ili ko cesto dolazi u Kragujevac :bigblue:

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MinoScorpe

Bendu iz Beograda potreban pevach.

U pitanju je progressive metal, autorski bend, tako da bi vishi/visoki mushki vokal bio pozeljan.

Za sve ostale informacije (i zainteresovane :D ), kontakt:

 

063/8776305 - Marko,

063/440679 - Valentin, ili

mail-om, pm - Djole

Share this post


Link to post
Share on other sites

bubnjar trazi bend :)

podrucje bga, '89., pomalo ocajan sto ne svira duze vreme ni u jednom bendu pa bi svirao bilo sta.... x)

ne znam zaista sta je vama muzicarima jos bitno da znate-ja samo prenosim posto doticni nije u mogucnosti da sam ovo postuje... lm ako je neko zainteresovan neka mi se javi na pp pa cu vas povezati... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista za Korn tribute. Imamo gitarski duet, bubnjara i vokal. Bg je u pitanju. Zeleli bismo da napravimo bend cisto na neko vreme da sviramo za nasu dusu. Eto, ukoliko ima neko ko poseduje odgovarajucu opremu, volju, zelju da se "pika" Korn (iskustvo, lepo sviranje, bla, bla...) neka se javi na PP. Fala unapred!

Edited by Flash Gordon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

majke mi; isto i za cover bendove.

uopste nema neku funkciju ni da "autorski" bendovi obavestavaju koje obrade planiraju da rade - koga briga, neka se koncentrisu na pravljenje svoje muzike, a ako bas moraju da prosviraju par obrada na probama dok se usviravaju i upoznavaju - zar je u toj meri bitno koje ce to obrade biti - da je to otprilike jedina stvar koju navedu u postu u pokusaju da odrede neki pravac svog buduceg "autorskog benda" - znaci jasno je da to nisu pravi autorski bendovi i da sa takvim stavom nece nikad dogurati do sviranja svojih stvari pred svojom publikom.. ako je eventualno neka posebno tehnicki zahtevna muzika u pitanju neka se dogovaraju preko pm.

 

dakle, treba zabraniti svaku naznaku i spomen obrada na ovoj temi - znaci zero tolerance

da kazu koji su im uzori i kakvu bi muziku da sviraju - ok, ima smisla, ali da odma krenu "radimo tu, tu i tu obradu a imamo u planu i autorske" < zabranjeno

 

garant ce onda biti scenariji u fazonu: "ej meni oglas za vas bend zvuci interesantno, ali ja bih ipak da malo sviramo obrade najtvisa i rapsodija u pocetku". e pa takvi disgrejsovi bar mogu da se sklone od ociju javnosti i prebace u private sferu jer mi se ovako slosi svaki put kad vidim ovu temu

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bez komentara bre, da ne bi padali banovi! ozbiljan sam. :violent:

 

102302104312043 puta je pricano o propasti metala u Srbiji, tribute bendovima i slicno. Jebiga tkao je kako je.. ali bolje neka sviraju tribute to metalike nego da slusaju grand.

 

Kraj diskusije.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...