Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

THRASH METAL BENDU ALITOR IZ BEOGRADA/INDJIJE POTREBAN VOKAL!POTREBNO JE DA DOTICNI IMA ISKUSTVA (KOLIKO TOLIKO),DA BUDE RITMICKI TACAN...A,STO SE TICE PEVANJA,BILO BI POZELJNO NESTO TIPA CHUCK BILLY (TESTAMENT),TJ. DA SE PEVA JASNO,I POVREMENO UBACIVANJE SKRIMOVA....TAKODJE SMO OTVORENI I PREMA LJUDIMA CIJI STIL PEVANJA NE ODGOVARA OVOM GORE NAVEDENOM (LJUDI KOJI PEVAJU NESTO VISE PESME ITD...).INACE BEND ALITOR,PORED OBRADA KOJE SU USMERENE KA AMERICI (U.S. SKOLA THRASH METALA),RADI I NA AUTORSKIM PESMAMA,URADJENA JE ZA SADA JEDNA STVAR.MOZETE NAS CUTI NA YOUTUBE,ILI POSETITI NAS SPEJS WWW.MYSPACE.COM/BENDALITOR....ZA SVE DODATNE INFORMACIJE JAVITE SE NA:

 

 

 

 

066 203 097-MARKO

 

[email protected] ISKLJUCIVO

 

 

 

 

POZDRAV,JAVITE SE!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazimo odgovornog i sposobnog klavijaturistu za aktivno sviranje po klubovima, repertoar je komercijalni funk, soul i gitarski pop. Vrlo ozbiljna ekipa (gitara, bas, bubanj, zenski vokal) 81-89 godiste, svako sa dosta iskustva u sviranju. Izmedju ostalog, pevacica je jedna od najboljih ucenika u skoli pevanja Aleksandre Kovac. Repertoar je vec spremljen sa trenutnim klavijaturistom, ali ce uskoro morati da nas napusti pa nam je sto pre potrebna zamena. Ukoliko zelite, mozete da cujete gitaristu i pevacicu u klubu 'Klupce' na Vracaru svake srede u unplugged varijanti.

 

Kontakt: 064 8865707 Dimitrije

Edited by MakeTeaNotLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Novog Sada trazi ozbiljnog ritam (ritam/solo) gitaristu.

Bend je autorski, a pravac najvise odgovara melodic death metalu sa power i symphonic elementima.

Iako je bend nov, uradjene su 3 pesme do sada. Uvezbano je i nekoliko obrada, ali o tome ako se cujemo.

Oprema (osim gitare i kabla) trenutno nije neophodna, probe su u studiju.

 

Javite se!

 

0640428492 Vladimir

msn: [email protected] (ne shaljite mailove na ovaj mail, ne proveravam ga)

Edited by deviance inc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban SOLO GITARISTA!! Bend iz Beograda, sviraju se pop/rock obrade raznih bendova/razdoblja. Imamo gotov materijal za svirku, samo da se "new guy" uklopi. Ekipa '85-'88 (ritam gitara, bubanj, bas, pevac). Neophodan entuzijazam, iskustvo veoma pozeljno! Probe najmanje jednom nedeljno na NBG. Shaljem set listu na PM. Gitarista valjde ima kolko osh?

Edited by CAPSLOCK

Share this post


Link to post
Share on other sites

haug.....odje gitarista iz Beograda sa zeljom da pronadje ekipu gde bi se mogao uklopiti za sviranje grupa recimo od Maiden-a,Hammerfall-a preko Whitesnake-a,Gansa,Judasa pa sve do Ekv-a,Partibrejkersa i njima slicne ekipe....takodje imam neke autorske stvari te sam raspolozen za svaku vrstu komunikacije i saradnje...posedujem neku osrednju opremu ali sto se tice proba savrseno je zadovoljavajuca....e sad, nisam bas neki virtuoz,ali imam dosta zelje i volje za rad....90-to sam godiste....

mejl:[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam PEVAČICA i tražim BEND sa teritorije Beograda.

 

Glas mi nije školovan, ali staje u 4 oktave, pretežno je sopranske prirode i mogu da se pohvalim sa dobrom izdžljivošću i pristojnim trilingom. Dakle, od najnežnijih tonova do banshee dreke ^_^

Nemam striktno određen princip pevanja i voljna sam da se adaptiram ako moj glas pasuje fazonu benda.

Odgovorna sam i muziku shvatam veoma ozbiljno, tako da su mi potrebni muzičari koji imaju iskustva. Do sada nisam imala nikakav ozbiljniji poduhvat po ovom pitanju, ali za mene je sasvim ozbiljno i tezgarenje sa obrađivanjem. Preko glave mi je bendića koji se samo iživljavaju i koji nemaju predstavu šta je timski rad, kamoli šta su redovne probe.

Možda ovaj moj "oglas" deluje previše uštogljeno, ali to je samo zato što stvarno želim da najzad aktiviram svoj vokal. Doduše, treba da sastružem skramu od duvana i alkohola sa glasnih žica, ali malo vežbe će to da sredi. :wink2:

 

Eto, toliko... Javljajte mi se preko PM ili na [email protected]. Pozdrav svima!

 

:tehkista:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest DawgFromFog

Yo, yo, yo!!! Traze se gitarista i bubnjar za rad na pesmama od grupa Eyesbun, Rage Against The Machine i malo od Rob Zombie-a.

Radi se i na autorskim pesmama. U bendu su trenutno bassita i lead vokal. Mozete kontaktirati na PM ili na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej duvan i rakiju nemoj da struzes ako neces da budes gej :)

 

Ama brate, rakija i duvan su sveprisutni! :mrgreen: Bez toga ništa! Baš trenutno pijem Viljamovku sa sve pivčugom...

...Samo moram malo da "očistim" oktave. Zbog pevanja, mislim. Ali reko' da budem fina, da ne kažem ljudima da od radže bolje pevam... -_-

Edited by Jassy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj prepravljen post odozgo. Mod mi je skrenuo pažnju da se na belom skinu ništa ne vidi pošto su slova skoro bela...a više nema opcije za editovanje posta. Tako da eto. :rolleyes: A i sviđa mi se ova boja...

 

 

 

"Ja sam PEVAČICA i tražim BEND sa teritorije Beograda.

 

Glas mi nije školovan, ali staje u 4 oktave, pretežno je sopranske prirode i mogu da se pohvalim sa dobrom izdžljivošću i pristojnim trilingom. Dakle, od najnežnijih tonova do banshee dreke ^_^

Nemam striktno određen princip pevanja i voljna sam da se adaptiram ako moj glas pasuje fazonu benda.

Odgovorna sam i muziku shvatam veoma ozbiljno, tako da su mi potrebni muzičari koji imaju iskustva. Do sada nisam imala nikakav ozbiljniji poduhvat po ovom pitanju, ali za mene je sasvim ozbiljno i tezgarenje sa obrađivanjem. Preko glave mi je bendića koji se samo iživljavaju i koji nemaju predstavu šta je timski rad, kamoli šta su redovne probe.

Možda ovaj moj "oglas" deluje previše uštogljeno, ali to je samo zato što stvarno želim da najzad aktiviram svoj vokal. Doduše, treba da sastružem skramu od duvana i alkohola sa glasnih žica, ali malo vežbe će to da sredi. :wink2:

 

Eto, toliko... Javljajte mi se preko PM ili na moj mail. Pozdrav svima!"

 

:tehkista:

 

 

@Šarki, imamo isti problem :mrgreen: ...ali bolje uživati u životu maximalno nego se pod stare dane pitati "eee, a što nisam ono prob'o..." (ako stignemo do starih dana)

 

@etheral, pevam prilično "glatko", i zato recimo ne uspevam da skinem Black Velvet sa onom Alaninom šmirglanom senzualnošću. Ali bar sve ostale aspekte pesme potrefim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazhi se BASISTA!

 

Bend radi vec godinu dana, u stalnoj postavi, razlog zbog chega menjamo bassistu je neodgovornost i ne mala, vec nikakva posvecenost bendu. Dakle, trazhi se osoba, pol i godine nebitni, koja je spremna da radi i ozbiljno shvata sviranje u bendu i rad na autorskom materijalu.

 

Muzika je neki prog rock sa uticajima metala, neke opshte odrednice i uticaji bi bili Isis, Porcupine Tree, Sieges Even, Opeth i mnogi mnogi drugi, plus uticaji elektronske muzike, ambient-a, jazz fusion sedamdesetih i gomila drugh stvari.

Do sad je navezhbano 4 pesme(a postoji dosta materijala josh...), od toga su dve oko 6 minuta a preostale dve 11 i 12 min respektivno. To je ni od kakvog znachaja, jer se bend trudi da bude beskompromisan. Naglasak je na slojevitosti zvuka, texturiranosti, nema blazing solazha niti rada ruku gitarista po vratu kao da su pod dejstvom epileptichnog napada :) ), postoje Guitar Pro fajlovi pesama pa je moguce chuti o chemu se radi, ukoliko ima zainteresovanih.

 

Svira se u nepopularnom E shtimu :) , i drooped D. Bassista treba da bude open minded, da bude spreman i voljan da improvizuje, oni koji samo nauche svoje deonice preko tablatura ili slichno i ne mogu da se snadju u jam situaciji, neka se ne javljaju. :) Bilo bi lepo kada bi bassista znao i da slapuje, jel, zbog povremenih funky uticaja, sve u svemu, muzika, harmonske podloge daju veliku slobodu bassisti oko kreiranja svojih linija. Definitivno se ne radi o muzici tokom koje ce se bassista smoriti, bash naprotiv, na taj instrument se u nas gleda vrlo ozbiljno :)

 

Postava je klavijaturista/pevach, dve gitare, bubanj, i bass.

 

Slobodno se javljajte, npr na mail [email protected] , pa da uspostavimo saradnju shto pre i da bend nastavi sa radom i misijom koju ima, a to je da ponudi neshto novo i kvalitetno, na domacoj uchmaloj sceni pretrpanoj tribute, ili autorskih bendova sumnjivog kvliteta.

 

Cheers!

 

Da, probe su jednom mada se trudimo i plan je da budu dvaput nedeljno u Chainsaw studio-u kod Vukovog spomenika, mada je to podlozhno izmeni, naravno, ukoliko za tim bude potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar.

Ozbiljan za kreativan rad i nastupe.

Coveri od:Iced Earth-a,Faith No more,Paradise Lost,Autorske....

Usled raskida saradnje sa starim bubnjarem,trazimo novog,u bendu su jos 2 gitare,bas i vokal.

Imamo planirane nastupe,tako da nam je bubnjar hitno potreban!

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorski HARD ROCK bend trazi muskog vokalistu. Bend je iz Bg-a; sastoji se iz gitariste,bubnjara,klavijaturiste i basiste. Autorski rad pesama je na engleskom i dosta vuce na stil hard i glam rock-a iz '80ih. Svi zainteresovani neka se jave na 065/24-26-995 (Njegoš). Za pocetak, ko bude hteo da saradjuje, dobija 5-6 pesama za obrade da vidimo koliko i sta ume.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda trazi basistu, klavijaturistu i majstora za specijalne zvucne efekte i semplove za rad na autorskim pesmama, imamo vec dosta zapocetih pesama tako da ce kreativni doprinos biti super.

 

Okacite svoje kratke audio ili video snimke dzemovanja i covera na youtube i stavite linkove ovde ili posaljite na poruku, tako izbegavamo dolazenja na probe i ostalu zezanciju koja ide uz to.

Thx unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban je basista metal bendu iz Beograda.

Veoma ozbiljno i posveceno radimo, u bendu vlada prijateljska i pozitivna atmosfera, treba nam neko ko ce sa nama deliti entuzijazam. Imamo autorskih pesama i poneku obradu, usvirani smo i samo nas basista deli od toga da pocnemo sa svirkama.

Svi zainteresovani neka se jave na PM muzickog foruma ili na e-mail: [email protected] za vise informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...