Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

ja sam basista i trazim bend....

evo ovako:

-sviram solidno

-svirao bih od blues-a i rock-a preko punk-a pa do heavy,thrash,death metala (znaci moze svasta)

-moze i autorsko

-od opreme imam svasta i planiram jos da prosirujem

-beograd

-godine imas u profilu

-kontakt na pp

mislim da je to to.....

nek me cima koga interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vokal i gitarista iz Beograda trazi bend.Imam 25 godina,a gitaru sviram od svoje 11-te godine,mada sam imao pauzu unazad 2 godine.Trazim bend pop/rok orijentacije...Od opreme posedujem ono osnovno sto je potrebno za sviranje ali planiram da prosirujem u skorije vreme... Svirao sam u cover bendovima pre par godina ciji se repertoar kretao od Whitesnake,Europe,Bon Jovi do Iron Maidena,Megadetha....

 

Kontakt: [email protected]

Edited by InVikTuS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za Live/Snimanje Thrash/Black Metal bendu iz Sombora.Bend je imao dve svirke u Novom Sadu,jednu u Beogradu i par svirki u Somboru,ima novu postavu,solidan studio u Somboru(bubnjar bi placao svoje putne troskove ako je van Sombora,troskove studija ne),spremne pesme za snimanje demo snimka,a uzivo se sviraju autorske i obrade bendova tipa Sodom,Destruction,Stara Sepultura,Morbid Saint,Carpathian Forest i Mayhem.Potrebna je dupla pedala,cinele(nebitno da li su njegove ili pozajmljene,bitno je da ih moze nabaviti za svirku ili snimanje),solidno sviranje i zelja za napredovanjem.Ono sto je pozeljno da ima svoje bubnjeve,neki pad ili bilo sta na cemu moze da vezba.Znaci "bubnjari" koji placaju 3x godisnje sat vremena u studiju da bi lupali po bubnjevima,koji "sviraju" samo od probe do probe i koji nemaju nista od svoje opreme sem german rock palica mi nisu potrebni,samo oni sa gore navedenim uslovima.

Kontakt preko PM poruke ili na 063/7031-929,Darko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Carved iz Beograda hitno trazi klavijaturistu ili klavijaturistkinju.

Javite se ako ste spremni za rad na polju muzike koja se ovde kod nas retko cuje, ako ste za slobodu u sviranju i stvaranju. Takodje je bitno da ste iz Beograda ili okoline zbog proba i snimanja. Iskustvo je naravno prednost.

 

Neke muzicke smernice pravaca koji se provlace kroz nase autorske pesme... Agalloch, Salome, Mare, Pelican, Isis, Tool, Opeth, Burst.

Sto ce reci muzika je okrenuta ka post-metal / doom / black .

 

JAVITE SE STO PRE na PM, email: [email protected]

mob: 063-520-837

Share this post


Link to post
Share on other sites

KUD iz Bariča traži gitaristu za turneju po Mađarskoj!!!

 

 

Sviraju se narodna kola: Bunjevke, Šopske, Šumadija, Vranje, Nadigravanje, Vlaško.

 

turneja je od 12. avgusta do 22. avgusta po Mađarskoj, sve plaćeno.

 

Ja ne mogu da idem zbog ispita, tako da je mnogo hitno da se nađe neko ko zna da drži kontru. Pesme su mnogo lake, imam i DVD sa tim pesmama nasnimljenim za sviranje.

 

Ako znate nekog ko ima iskustva želje i mogućnosti, slobodno mu prosledite to. Ponavljam, sve je plaćeno.

 

Lep način da posetite besplatno Mađarsku i da se dobro provedete!!!!

 

HITNO JE!!!! HVALA!!!! :muzicar:

 

KUD je u Barču (očigledno), ja sam iz Bg-a

 

 

063/89-80-481 Ivan

Edited by Don Djeki

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Bend ACCORD uskoro izdaje album..pa nam treba basista i bubnjar iz Beograda, koji bi svirali nase autorske pesme i po neku obradu.

Pesme mozete cuti na: 

 

 

 

http://www.facebook....100000706218765

 

http://www.myspace.com/accordalfa

 

http://www.reverbnation.com/accord

 

Nas e-mal je: [email protected] 

 

 

Edited by Accord

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Bend Twister iz Beograda trazi solo gitaristu za rad na autorskim pesmama, snimanja i nastupe.

 

Zantr je thrash metal. Autorske pesme mogu da se cuju na www.myspace.com/twisterserbia

 

Trazi se da sto pre nauci autorske pesme i mozda poneku obradu da bi u sto je kracem moguce roku nastavili sa nastupima. Pozeljno je da je izmedju '88 i '91 godista.  To ne iskljucuje nikoga. Svi zaintresovani mogu da se jave na brojeve:

 

 

 

064/250-2460 i 061/1515-878 

Edited by Band Twister

Share this post


Link to post
Share on other sites

ТРАЖИ СЕ ЖИВ БАСИСТА!!!!

 

 

СВИРА СЕ EXPERIMENTAL(POST ROCK, POST METAL).

 

РАЗНИ УТИЦАЈИ ЧЛАНОВА БЕНДА (сви млађи од 20 год - бубњар, две гитаре, ефекти): BLUES, JAZZ, TRIPHOP, DUBSTEP, SLUDGE, POST ROCK, POST METAL, NOISE...

 

 

ЈАВИТЕ СЕ НА PP ИЛИ НА Е-MAIL - [email protected] <

Share this post


Link to post
Share on other sites

MNOGO ZLE KRVI JE MEDJU NAMA.

 

Hitno je potreban bubnjar za autorski bend, stil muzike je rock.

Pesme su na engleskom i srpskom jeziku, rade se autorske i nekoliko obrada.

Bend je iz Bg-a i ima dosta pesama na repertoaru i već se jedan duži period " 'lade", tako da je vrlo,vrlo hitno!

Potrebna je organizovana osoba i da krajnje ozbiljna za rad, da separatise privatne stvari i bend. Moze se uvek naci dan u nedelji za probu tako da nema izvlačenja.

Godište je ne bitno, mi smo ostali '88, tako da imate to u vidu. NADAMO SE SKOROM (i već jednom) uspešnom radu.

 

Kontakt: PM, e-mail: [email protected], 065/24-26-995 (Njegoš)

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban bubnjar/bubnjarka, pevac i bass

 

 

 

 

 

Za sastavljanje benda potreban bubnjar i pevac/pevacica i bass, u postavi su gitarista i klavijaturista, potreban nam je bubnjar i pevac/pevacica i bass. Godiste.. 92,93,94,95,96 -mi smo iz beograda

 

 

evo broja, pa zainteresovani neka se jave: 062/855-45-81

062/170-56-50

Share this post


Link to post
Share on other sites

GITARU sviram nekih 4 godina...uska specijalnost su mi solaze....glavni uzor Alex Skolnick ( chovek koga je nemoguce kopirati biggrin.gifa: ) - svirao bih u nekom death/thrash bendu.

____________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Ja sviram ritam/solo slabije a znam i bas i bubnjeve.Od instrumenata trenutno imam bas Jolana Explorer i gitaru Aster.Evo ti nekoliko mojih pesama 01.Shedblood 02.Hell in hell 03.Corosive of brain 04.Traumatic experience 05.Killing from satisfaction 06.Death penalty 07.Black scull 08.Shinny knife/Down on whores i.t.d Svirao sam u dosta sabackih bendova Fix ideje-bubanj/punk rock,Picke-bas/oi punk/Kontracepcija-bubanj a u drugoj fazi bas,Sepsis-bubanj/death i.t.d Od death bendovasvidjaju mi se Morbid angel,Canniball corpse,Gorefest,Benediction,Brutal truth i mnogi drugi. Aca [email protected]
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

hitno potreban basista autorskom groove/death/sludge metal bendu iz BG.formirana ekipa (2 gitare,bubnjar,pjevac) probe se odrzavaju u orange hill studiju na Novom Beogradu.svira se par obrada za svirke (Obituary,Down,Pantera) koje ostase iz perioda uigravanja,a i radi svirki.hitno je potreban jer su u planu neke svirke i snimanje demoa.

 

pm,[email protected] ili 0656337029

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se bubnjar za bend KILLING SPREE, koji moze da svira Death Metal. Za sad radimo stare

Death obrade, planiraju se i autorske stvari. Bend je iz Rume!

Mozete se javiti na broj: 063/110-50-87 ili na mail [email protected]

http://www.myspace.com/killingspreeserbia

:pivopije:

Edited by banne_marduk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi osnivanja novog benda - potrebni clanovi. Plan je da se prevashodno "rade" autorske pesme (naravno - dogovor svih oko istih), a mogle bi da se "rade" i neke obrade (takodje u dogovoru). Pravac novoosnovanog benda mogao bi da se okarakterise kao hard rock / metal. Sto se tice autorskih pesama, radile bi se i na engleskom i na srpskom jeziku. Probe bi se odrzavale na Novom Beogradu, a naravno moguc je i svaki drugi dogovor. Plan je da se bend sto pre "osposobi" za svirke, ali prvenstveno su u planu razna takmicenja. Jedini zahtev oko buducih clanova - odgovornost i zelja za radom i napredovanjem, a ne sviranje (pevanje) radi popunjavanja mnostva slobodnog vremena.

 

Kontakt: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi osnivanja novog benda - potrebni clanovi. Plan je da se prevashodno "rade" autorske pesme (naravno - dogovor svih oko istih), a mogle bi da se "rade" i neke obrade (takodje u dogovoru). Pravac novoosnovanog benda mogao bi da se okarakterise kao hard rock / metal. Sto se tice autorskih pesama, radile bi se i na engleskom i na srpskom jeziku. Probe bi se odrzavale na Novom Beogradu, a naravno moguc je i svaki drugi dogovor. Plan je da se bend sto pre "osposobi" za svirke, ali prvenstveno su u planu razna takmicenja. Jedini zahtev oko buducih clanova - odgovornost i zelja za radom i napredovanjem, a ne sviranje (pevanje) radi popunjavanja mnostva slobodnog vremena.

 

Kontakt: [email protected]

 

Pa sta ti bi sa prethodnim bendom? Davno smo se vec culi oko starog benda XD al mi ovo sad novo zvuci interesantno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ti bi sa prethodnim bendom? Davno smo se vec culi oko starog benda XD al mi ovo sad novo zvuci interesantno

 

 

Zbog neozbiljnosti odredjenih clanova (citaj - niko nista ne radi i konstantno odgadjanje proba) taj "bend" je "pukao", tako da je sada u toku organizovanje novog. Ako ne gresim ti si gitarista, zar ne? Posalji mail, pa kad se jave ostali da odrzimo probu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

POTREBAN JE GITARISTA ZA THRASH METAL BEND!!!

 

Potrebno je:

1.Da doticni bude odgovoran (redovne probe,zalaganje)

2.Precizno i TACNO sviranje ritam deonica,i solidno sviranje solo delova.

3.Godiste '89.-'92.

4.Beograd,ili okolina Beograda,ili pak mogucnost za dolazenje na redovne probe u glavni grad.

5.Najvaznije od svega,da doticni obavlja svoj posao...

 

U pitanju je vec DELIMICNO afirmisani thrash metal bend Alitor. Ostali smo bez glavnog gitariste,a potrebno je sto pre se vratiti u kolosek i nastaviti sa svirkama...Bend je aktivan sto se tice svirki....Ima gomila isplaniranih nastupa.

 

Takodje,zaboravio sam da navedem.Nakon usviravanja pesama koje ce gitarista (zainteresovani) dobiti,prelazi se na INTENZIVNI AUTORSKI RAD.Ideja ima,i jedna autorska numera je zavrsena.

 

Voleo bih da se svi zainteresovani jave na sledece kontakte :

 

Mob.: 066/203-097 ili 064/399=08 65 Marko

 

MSN: [email protected]

 

FEJSBUK: http://www.facebook.com/?ref=home#!/pro ... 1253978432

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...