Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazim ljude koji bi svirali neko progressive/symphonic/atmospheric metal,ili neki tog tipa... ugl. da nije trash, death, black, HC.... :smile: Inace ja sam gitarista, ali neka se jave i gitaristi jer mislim da bi trebalo da imaju dve gitare u bendu...

Lokacija: Beograd

Evo da postavim i jedno pod pitanje: Postoji li neko ko posecuje ovu temu na forumu, a da ne bi svirao trash, death, black, metalcore i njima slicne zanrove? :D

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

bedak... mislio sam da bar u BG ima naroda ... ako tu nema, gde onda ima, na marsu ?? ili i za to moramo preko grane da idemo ??

Probao bih da odgovorim na ovo. :zeleni:

Ima naroda u Bg-u (a i u drugim mestima, verujem), verovatno za svaki mogući žanr koji bi neko želeo da svira. :da:

Problem je što ovako preko oglasa na yum-u i sličnih stvari retko ko uspe bilo šta da napravi. Možda grešim, ali mišljenja sam da, sve i da ljudi da natrče na neki oglas koji im je interesantan, valjda ne žele da se upuštaju u okupljanje benda ili da pristupe postojećem ako lično ne znaju ili nekog ko je u toj priči ili bar nešto o tom bendu/ljudima u njemu.

Koliko ste samo puta ovde viđali oglase u kojima "gotovi" bendovi, uvežbani i sve to (pa neki čak i pare nude), traže članove i opet ništa? Naletiš na isti oglas po xy puta. Iz svojih, ali i tuđih iskustava znam da ovako preko oglasa po forumima retko ko se ovajdio da skupi neku ekipu, bez obzira na to šta se traži ili koja se muzika svira. To mnogo bolje ide direktno ili preko društva ili na neku preporuku ili šta već. Od internet oglasa za sviranje sa nekim, pravljenje benda ili nešto treće, nažalost, vrlo slaba vajda.

Izvinjavam se na malom offtopic-u. :zeleni:

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan bend iz Novog Sada traži pevača koji zna dobro da peva. Poželjno bi bilo da zna da skine glas nekog od sledećih pevača(ali ne i obavezno): James Hetfield(Metallica), Dave Mustaine(Megadeth), Brian Johnson(AC/DC). Mislim da je jasno koji pravac je u pitanju, a za kosnije planiramo da sviramo i naše autorske pesme.

 

064/30-63-678 - Željko.

Edited by paradajzcity

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Trazi se devojka iz Beograda za drone/ambient/shoegaze/doom metal duo.

Stvari koje su dodatni plus - sviranje instrumenta (bass gitara ili klavijature), izgled i poznavanje navedenih muzickih pravaca.

Bend postoji kao projekat dosta godina, sa nekoliko izdatih albuma za label-e sirom sveta.

Planovi su snimanje novog albuma i live nastupi kod nas i u inostranstvu.

 

javite se na:

[email protected]

ili

http://www.facebook.com/dichotomy.engine

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest alexie

potreban gitarista i bubnjar za bend(od 15-20 god)...po mogucnosti sa opremom...

svira se heavy/power/death metal...zainteresovani neka pisu na mail:

 

[email protected]

 

trazi se gitarista i bubnjar za bend koji svira heavy/power/death metal (god od 15-20)... zainteresovani neka se jave..

 

[email protected]

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest qwerty

potreban basista za bend u Podgorici

 

za sada imamo:bubanj,vokal,ritam i solo gitaru

 

prednost:

-posjedovanje sopstvenog basa

-pojacalo od najmanje 60V

 

 

tel. 069/636-265

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu iz Beograda potreban bubnjar za cover/autorski rad na hard rock pesmama. Postojeci calnovi dosta dugo sviraju zajedno (gitara,bass,klavijature), ali imamo problem oko bubnjara zbog ne odgovornosti istog. Ko je zainteresovan moze da se javi na [email protected]. Sto se tice obrada tu bi bio veliki mix bendova hard/glam/heavy rock zanra. Trazimo nekog ko ume da svira!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban DJ za metal (ali ne samo da pusta muziku) dj je najpriblizniji naziv za ono sto sam osmislio

koliko god cudno zvucalo, ako neko zna metal lika koji je dj ili voli dnb ili dubstep i ima opremu nek javi ...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...