Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Групи МЕХАНИЗАМ из Београда потребан је певач. Стил певања на фору Металике, Пантере, и слично, али у суштини потребно је да знаш да певаш.

 

Радимо овај фазон :

 

јавите се на [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest motorbass

Black/Death/Trash/Speed Metal basista sa 18-godisnjim iskustvom trazi angazman u ozbiljnom bendu. Dostupan bendovima iz Beogrda, Panceva i uze okoline. Bez predrasuda prema godinama, veroispovesti, polu, obrazovanju... Kontakt: Goran 063\700 99 51

 

Black/Death/Trash/Speed Metal basista sa 18-godisnjim iskustvom trazi angazman u ozbiljnom bendu. Dostupan bendovima iz Beogrda, Panceva i uze okoline. Bez predrasuda prema godinama, veroispovesti, polu, obrazovanju... Kontakt: Goran 063\700 99 51

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Seelenschmerz

Ako je nekom bandu potrebna pevacica... tu sam! Tipa ''Nightwish'' & ''Evanescence'' tribute.... Ili, svi koji su zainteresovani za osnivanje.... nek' mi se jave.... da odradimo nesto i pokidamo! :rockdevil: Evo i moje email adrese: [email protected] :spava:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Night Sun

Potreban basista za heavy metal bend (sa malo modernijim pristupom). Uslovi - da je iz Bg, voli da svira, voli muziku i da zeli ozbiljno da radi. Ne trazim puno. :mrgreen::muzicar: Ko je zainteresovan, neka sibne pp, za pocetak... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ima li metal bend kome treba gitarista? Nemojte mi "preciznije, molim", sve sam svirao i sve sviram. Jedino ovaj metal-core, NU-metal i grindcore mi ne piju vodu, ostalo sve može. Najviše slušam Helloween, Priest, Maiden, Sabbath, Iced Earth i sl., dakle melodično a ne pičkiljavo pa bi mi to najviše i leglo, ali sam i veliki thrash fan, volim i black, hard rock (the good kind - Uriah Heep, Purple, Rainbow,...), power,... sviram već 10ak godina, nisam neki ubica ali umem da pičim fino. :) I treba mi bend, svira mi se, oću da odvalim! Dakle tribute, cover, ako je autorski bend još i bolje, šta god. Ako nekome treba gitaroš, 0655115079, [email protected], ovde, fejsbuk (Dejan Dobo), javite se, i tako... :) CHEERZ! P.S. u BGu sam, dakle BG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja - metal bendu iz Novog Sada potreban gitarista. Sviraju se obrade, za sada, a i za ubuduce, o autorskim bi mozda pricali kad se usviramo.

 

Svira se: Sonata, Within Temptation, Nightwish, Epica, Evanescence, mozda Sabaton ... uglavnom power i sympho.

 

Jedini uslov - da ume da svira, tj da ume da svira ovu vrstu muzike. Nemojte se javljati pa odustajati kad dobijete "repertoar", to mi se vec desilo, i ne treba mi opet.

 

Bend je u proseku 89 godiste.

 

I da, znam da od metala, nema para, ali mi je i dalje jako jako cudno da u celom NS nema jedan gitarista kojem se ovo svira.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban ozbiljan basista za hard rock, metal bend iz Novog Sada. Nas je trojica, gitarista, pevac-ritam gitarista i bubnjar. Sviramo obrade, AC/DC, Metallica-u i slicno, a pravimo i autorske pesme u tom stilu.

 

Kontakt: mob: 064/44-77-622

 

Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražimo bubnjara koji želi da bude deo ove muzike i deo ekipe Face Off. Javite se, upoznajte nas. :) Bubnjar će dobiti snimke sa albuma koji će se pojaviti u februaru, dobiće informacije o tome šta može da očekuje od nas i koja su naša očekivanja od budućeg člana. Imamo više osvojenih nagrada na festivalima, mnogo planova, pozitivne kritike publike i žirija, ambiciozni smo, kolegijalni i uživamo u sviranju. Ispod su navedeni linkovi ka pesmama, gde možete čuti našu muziku. Javite se ili prosledite nekome ko će možda biti zainteresovan kada čuje o čemu se radi. Volimo vas i čekamo vas!

 

Demo preview:

 

Dom Omladine, live, 12.12.2011:

 

FB strana:

http://www.facebook.com/pages/Face-Off/155662577857903

 

FO

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

GITARISTA iz Beograda (KOJI JE UJEDNO PEVAČ,KOMPOZITOR I TEKSTOPISAC) TRAŽI EKIPU (ZNAČI U OBZIR DOLAZE SVE VRSTE INSTRUMENTALISTA PA ĆEMO NEŠTO ISKOMBINOVATI) ZA RAD NA AUTORSKOM GOTHIC/INDUSTRIAL PROJEKTU. U OBZIR BI DOLAZILA I PONEKA OBRADA ( TYPE O NEGATIVE (pre svega!!!!!!!!!!!!!!!!!!), THE 69 EYES, UNHEILIG, EISBRECHER...)

 

IMAM DOSTA SOPSTVENOG MATERIJALA, VEOMA DOBRO SKIDAM PRETHODNO NAVEDENE BENDOVE..

 

NAJBITNIJE MI JE DA SE ONI KOJI ODLUČE DA MI SE JAVE VOLE OVAKVU VRSTU MUZIKE, A ZA OSTALO ĆEMO LAKO...

 

tel 0641785772

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest praettorian

Potreban Ok basista skupini iz okoline Beograda, koja svirka za svoju dušu u našem prostoru ili iznajmljenom studiju, u glavnom domaći rock.. ima nas raznih profila i ukusa u ekipi, od metala, progressiva, punka, bluesa reggae do pop rocka..bilo bi dobro i da se uradi nešto naše, inače mi smo 80to godište, imamo 2 gitare, bubanj, vokal i klavijature a bitno je jedino da se svi dobro zezamo, bez tenzija..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrebni bubnjar i basista za bend iz Novog Sada . U pitanju je projekat koji je pod uticajem grunge, sludge, doom, stoner bendova (Melvins, Soundgarden, Electric Wizard, Neurosis, Alice In Chains, Block Out, Bjesovi, Jewy Sabatay. . .), ali moguce je eksperimentisanje. Ako nekog interesuje neka se javi na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zbog odlaska bubnjara na studije u inostranstvo, tražimo bubnjara. Traži se ozbiljan čovek koji želi da radi autorsku muziku koja nije toliko česta kod nas, i koji je voljan da eksperimentiše. Veliki plus bi bilo posedovanje semplera (naravno, nije presudno).

 

 

Bio:

Endorsement Deal je bend iz Beograda, nastao sredinom 2010-te godine. Počeo je kao ekipa od troje koja je pravila muziku za svoju dušu, a ubrzo shvatila da želi da ipak tu muziku izvodi uživo...

 

Nastupali smo po beogradskim klubovima, a svirali smo i na Jelen Demo Festu u Banja Luci.

Muzika koju radimo verovatno najviše potseća na trip-hop, ali je sve dozvoljeno, tako da u pesmu može upasti bilo šta; muslimanija, dnb bit ili alternativa...

 

 

Kontakt:

 

Bojan

064/403-1085

 

Može i vde na MF :)

 

Ostali kontakti:

 

Liceknjga: grupa: https://www.facebook.com/home.php?sk=group_103557209584

page:https://www.facebook.com/pages/Endorsement-Deal/188915297809201?sk=app_178091127385

 

kontakt: [email protected]

 

DOWNLOAD:

Edited by Rile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima neki GITARISTA i VOKAL zainteresovan za malo drugaciji odabir pesama iz repertoara heavy/trash/rock muzike neka se javi i dobice repertoar pesama koji se tesko moze cuti uzivo.

Naravno da se sad pitaju mnogi sta je to drugacije,pa cu da dodam da bi radili "manje komercijalne" pesme poznatih heavy/trash/rock bendova.

Trebaju nam sposobni muzicari (ljudi koji mogu da se posvete kvantitaivnom radu i kvalitetonm muziciranju).

Od gitariste se trazi da ume da skida pesme malo i na sluh,jer ne moze se sve naci u tab-u, i da je sposoban da malo "zabiberi" ritam deonicu.

Solaze ne moraju biti uopste neke Yngwie stil,daleko od toga,ali kada se budu radile autorske (KOJE SU NAM NAJBITNIJE) da se potrudi oko kvaliteta stvaranja istih.

Vokal samo da nije neki umisljenik, nista vise. Da je vredan kao ostali i da zeli da odradi svoj deo posteno (da se nauci tekst i sta sve ide uz to).

Nek se jave zainteresovani na " [email protected] "

Ekipa je iz Beograda i sto se tice godista tu smo od '85 ka '88.

Edited by HellRaiser1911

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osniva se novi bend i jos je potreban bubnjar. Godista smo '88 i mladji. Svirali bi uglavnom cover-e hard rock/rock (npr. Bon Jovi, Kiss, Motley crue, Poison, Alice Cooper, Whitesnake, Europe, Winger i sl.), ali bi mogli da obradimo i neku pesmu od npr. Metallica-e, a ni obrade nekih pop pesama u rock fazonu nije iskljuceno, kao ni classic rock. Dakle, sve dolazi u obzir, naravno po dogovoru. Najbitnije je da bi se posvetili autorskom radu. Probe bi bile na Novom Beogradu. Inace, svi potencijalni clanovi su vec svirali u par bendova, tako da se ne radi o apsolutnim pocetnicima. Zainteresovani bubnjari mogu se javiti na: [email protected] Slobodno ako imate neka pitanja posaljite na navedeni mail.

 

Pozdrav

Edited by NEW BAND

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna basistkinja (ili gitaristkinja koja bi se eventualno prihvatila makar za prvo vreme base-a) za hard rock,rock,blues... band.. Otvoreni smo i za saradnju za druge instrumente..tipa usna harmonika,perkusije... hammond...back up vokali i sl...U pitanju su autorske stvari...Bg..okolina Bg-a,Mladenovac,Aranjdelovac i šira okolina ..nisu nikakav problem takodje :)...

P.S.

Desavalo se da nas smaraju tipa "trazite devojke" i sl lupetanja ...Mislim da je forum poslednje mesto za takve "potrage"...tako da uz sve duzno postovanje svima zamolili bi da ne bude smaranja sa pitanjima tipa "zašto baš žensko" ili sl... osim ako niste osoba koju trazimo... ;) Aposlutno nismo u fazonu polemike niti nas zanima...šta,ko,o čemu i kako misli... Bina je jednaka za sve...pa nek` se gruva..Mozemo reci samo da je sve naprosto...stvar ukusa..ne/ukusa...izbora..sta već... Inace u pitanju je projekat...rado cemo dati sve potrebne informacije na mail

[email protected]

Poz svima i sve najbolje

:pivopije:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...