Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

kupio bih progressive rock/fusion bend

(dream theater,aghora,cairo,lemur voice,al di meola...)

znaci neka mesavina prog-a,jazz-a,klasike...

 

svaki instrument bi mogao da upadne(bubanj,klavijature,bas obavezno,violina,flauta...),osim gitare,posto je ja sviram

 

pozeljno poznavanje jazz i klasicne muzike...

brzina sviranja nije bitna

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Telpareon

Potreban pevač zainteresovan za ozbiljan rad u power/progressive sastavu, mislim da definisanje stila pevanja nije potrebno jer sam naveo stil svirke....

 

Ako je neko zainteresovan neka se što pre javi jer mi praktično već ulazimo u studio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

POWER-PROGRESSIVE bend ACID RAIN (opet svira posle krace pauze) trazi veoma dobrog gitaristu i klavijaturistu 18-25 god.Za pocetak se sviraju obrade Hammerfall ,Blind guardian, Helloween ,Malmsteen,Stratovrius... a kada kompletiramo poistavu(zasad 4 clana: Goran i Zarko -Dungeon bell ,kao i bubnjar-ima duplu pedalu i gitarista)onda pocinjemo sa autorskim radom (neke pesme su vec gotove)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se bubnjar (nas je trojca - dve gitare i bas). Da ne bih sad objasnjavao pravac koji sviramo najbolje da cujete sami:

 

alas.matf.bg.ac.yu/~mr03085/samp1.mp3

 

alas.matf.bg.ac.yu/~mr03085/samp2.mp3

 

Zainteresovani nek se jave na PP. Ako neko ima komentar na muziku voleo bih da ga cujem. I to saljite na PP posto ovo nije tema za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strevlosh trazi devojku koja moze da izvede vrishteci glas, uopste zesci od cistog glasa. Nesto kao devojka koja peva u Sacralisu ili mozda cak kao Cadaveria. Mada i ne mora da zvuci kao ove devojke. Najpozeljnije je da se trudi da izvede nesto jedinstveno, mrachno i dobro. Potrebna je samo za dve(a mozda i tri) pesme koje ce se snimiti za drugi Strevloshev demo. Devojka bi trebalo da zivi u Beogradu.

 

Sve zainteresovane neka se jave na

 

[email protected]

 

 

da bi im blize objasnio o cemu se radi. Ovo je malo neuobicajan nacin sviranja i pravljenja pesama.

 

Nemojte se javljati preko pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazhimo pevacha (ako bash hoce mozhe i pevachica) za bend koji svira Metallicu,Slayer,Europe,Nirvanu,Motorhead,Foo fighters,a valjda cemo i Iron maiden(mada sumnjam da cemo znati da odsviramo).Potrebno je da se trudi , dolazi spreman na probe i da je u gotivnom fazonu da bi se ribe przhile,...,sviracemo i pesme koje ti pozhelish...Nemamo ime tako da mozhesh uchestvovati u njegovom stvaranju.Imamo 2 gitare ,bas i bubanj...I...znachi to je neki hard rock ,trash metal,mozhda heavy,stari rock pomeshan sa popom ,ma sve od Scorpionsa...do Limp Bizkita ...i naravno Dzej...P.SNisam napomenuo da je bitno da je bez prethodnog iskustva i pozheljno je da je sa Novog Bgd ili Miljakovca...i nadam se da cete me shvatiti ozbiljno...Info tel:064 2756238 P.S.Potreban si nam za sledeci vikend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

HITNO POTREBAN ISKUSNI BASISTA(sa svojom opremom) DA SVIRA U BENDU BLIZZARD.POZELJNO JE DA BASISTA ZIVI U KIKINDI ILI U OKOLINI.BEND SVIRA DEATH METAL,OBRADJUJE STVARI OD DEATH,POSSESSED,VENOM I IMAJU NJIHOVE STVARI.IZDALI SU DVA DEMA I SVIRALI SU UZIVO KONCERTE SA-SACRAMENTAL BLOOD,AMENTES,DEMETHER,DEATHACTIVE...HITNO SE JAVITI NA BROJ

063-7037135

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se klavijaturista (sa klavijaturom, tj. da je poseduje), bubnjar i bas gitarista za gothic ili doom metal, po mogucstvu ko ima neki gudacki instrument (violina ili celo) moze i to. Mi smo iz Jagodine, za sad nas je troje, i mucimo muku jer ne mozemo mesecima da nadjemo ostatak clanova. Molim vas, javite se, ako ste zainteresovani, sigurno cemo uspeti. Ako ste zainteresovani javite se na broj: 064/19-19-350 Milena biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sta cu ja kada se druzim samo sa raspevanima smile.gif

 

Dakle, ovako: jos jedna moja naj ortakinja trazi bend - pozeljno da to bude neki gothic sastav, bilo sta sa visokim zenskim vokalom.. Ljudi, devojci se stvarno peva, tako da ko ima bend da trazi pevacicu ili poznaje nekog, neka me kontaktira na pp radi daljeg dogovora.

 

Hvala unapred biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znači,ovako: Ja znam da sviram bubanj.Dovoljno dobro,ali ne sjajno.Volim The Offspring.Posebno da sviram bubanj iz njihovih pesama.I zato tražim NAJOZBILJNIJE moguće:

-gitaristu (sa svojom gitarom i pedalom)

-bassistu (sa svojom gitarom)

-pevača (to malo teže ali da zna to da otpeva!!!!!NEĆU TOLERISATI ''PROMUKLE'' i ''NIJE MI DAN'' PEVAČE JER ZNAM DA SU LOŠI,što ne znači da im neću pružiti šansu)

Godište muzičara je poželjno da bude '84-'88 godišta.

 

Kontakt na PP, e-mail [email protected] i na mobilni 064/2648112

 

Sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Leteci Bajo

Traze se ozbiljni i kvalitetni muzicari za prog rock/fusion/funky/gitarske instrumentale. Basista, bubnjar i klavijaturista. Za pocetak bi se svirale obrade Satriani-a, Vai-a i mozda neke funky/jazz numere. Autorski rad se podrazumeva. Uticaji su raznorazni, a neke pesme i ideje su vec gotove. Svaki muzicar mora biti kvalitetan i mora biti izuzetno dobar kada se radi o solo deonicama. Potpuna ozbiljnost se podrazumeva. [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna dvojica (nema ljutnje i ako je jedno ili su obe zensko) gitarista i bubnjar za speed/thrash/death metal band.

Svirali bi se SLAYER, TESTAMENT, KREATOR, METALLICA (samo stvari sa Kill 'em All i mozda Ride the Lighting albuma), DEATH...

Poruke saljita na pp ili moju e-mail adresu [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bend Killing Spree "Hitno" trazi dobrog solo gitaristu(2-3 godine minimum da svira) za sviranje Metallice,Maidena,Megadetha,Malmsteena....Radi se i na autorskim stvarima sto znaci da je bend ozbiljan!!!!A obrade se rade zbog uvezbavanja benda!!!!!Ostavite poruku na PP ili me kontaktirajte na mob 0638539110!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde da i ja probam... :mrgreen:

BASISTA sa iskustvom sa svojom opremom potreban gothic metal bendu. Od `85-og godista pa nadalje... prednost Beograd i okolina. Bend ima svoje pesme i svira pesme bendova kao sto su Crematory, Sentenced, The 69 Eyes, Type O Negative isl. Ostatak benda sastavljen od vec proverenih muzicara sa domace scene. Zainteresovani neka se jave na privatnu poruku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HARD ROCK bend VREMEPLOV ILI TIME MACHINE

trazi pevaca.

repertoar:deep purple,led zeppelin,uriah heep,rainbow

atomsko skloniste.... i autorske stvari.

telefon: 477-342 [milos ili petar].

 

originalni pevac napusta bend posle svirke koja ce se

odrzati u klubu SAMARKAND na vozdovcu[jove ilica 150]

20 og februara.

 

o ovome sam otvorio temu na forumu :mesto za muzicare

i uopste mi nije jasno zasto ste je izbrisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...