Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Joj samo neko trazi black/death/goth bendove... Svirajte malo cigla-malter rock!!!! AC/DC RULA!! evotigana.gif

Upravo zbog takvih bendova rock i metal nisu slusani kod nas... i slabo se gradi scena jer niko nece da slusa cigla-malter bendove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta je to cigla metal??????????NAdam se neshto pozitivno........

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

cigla - malter, to su ti metaforicki predstavljeni bendovi tipa ACine DeCe, Cepelina i ostalih, od kojih su jelte svi ovi danasnji bendovi nastali (tj cijim uticajem, posredno ili neposredno!) icon_da.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

cigla - malter, to su ti metaforicki predstavljeni bendovi tipa ACine DeCe, Cepelina i ostalih, od kojih su jelte svi ovi danasnji bendovi nastali (tj cijim uticajem, posredno ili neposredno!) icon_da.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Hej,Mustaine! Hajde da sviramo thrash! Ti i ja,Cubase i/ili Reason!!!! Neshto nashe,al' da bude jebitachno! Pa da se proslavimo!!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ajd' uzdrvlje icon_razz.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

cigla - malter, to su ti metaforicki predstavljeni bendovi tipa ACine DeCe, Cepelina i ostalih, od kojih su jelte svi ovi danasnji bendovi nastali (tj cijim uticajem, posredno ili neposredno!) icon_da.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Hmmm ja znam za drugu teoriju. Da je cigla-malter muzika po sablonu. Znaci uzmes tri-cetri najprovaljenija akorda i gruvas kroz celu pesmu, bubanj cuje tu pa tutu pa isl. icon_mrgreen.gif AC/DC je recimo takav... i Iron Maiden i cudo bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ja znam za drugu teoriju. Da je cigla-malter muzika po sablonu. Znaci uzmes tri-cetri najprovaljenija akorda i gruvas kroz celu pesmu, bubanj cuje tu pa tutu pa isl. icon_mrgreen.gif AC/DC je recimo takav... i Iron Maiden i cudo bendova.

Dejan Cukic... klasika! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hocem s nekim da obradjujem therion,tristaniu, 69eyse, theatre of tragedy,l'ame immortelle i sl icon_razz.gif pozeljno da ostatak benda budu dugokosi mracni zgodni likovi (ili pak male slatke ribe), koji ako to nisu, bar lice na shagrath-a, peter steele-a ili nasu diku azzu (sa abonos martama ne saradjujem) icon_mrgreen.gif Ne, stvarno sam ozbiljna icon_da.gif ce da bidnem nova vibeke (samo sa distorzijom) icon_smile.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend BAD OBSESSION trazi pevaca. Tako da svi koji mislite da vam dobro ide pevanje u stilu bilo cega od sledeceg: AC/DC, Whitesnake, Van Halen, Guns n' Roses, Aerosmith, Deep Purple, Led Zeppelin.... i zainteresovani ste da stupite u bend javite se na e-mail: [email protected]

---

www.badobsession.co.sr

Znaci Radoshu je propao glas od thrasha i deatha mad.gifmad.gifmad.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je sledeca:

 

Bend:Terrorthrone

 

Trazi se bubnjar za thrash/death Metal.

 

-Znaci:

 

Death!

Exodus

Slayer

Kreator

Sodom

Testament,...

 

-naravno,i Death Metal...

 

-probe bi bile jednom nedeljno

 

-dupla bas pedala je vrlo pozeljna,ako ne i obavezna!

 

-Beograd,ali i okolina dolaze u obzir

 

 

KONTAKT:

064/21-82-054

 

 

 

-i da,ne nameravamo samo da sviramo obrade doveka,vec kasnije da przimo i

autorske stvari

 

-Slava Chuck-u (R.I.P)

 

-THRASH 'TILL DEATH !!!

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posedujem divan sopran, prilicne jacine i veoma interesantnog tembra! Ako je nekome potreban zenski vokal, ja sam tu. Samo necu da pevam klasicni heavy (za to je potreban alt). Da, da ne zaboravim, sluh mi je 98%. Proklinjem prirodu sto mi nije dala apsolutni sluh, ali za Milansku skalu je dosta 95%, pa valjda ni nasi metal bendovi ne traze vise! Ono sto cujem govori upravo suprotno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posedujem divan sopran, prilicne jacine i veoma interesantnog tembra! Ako je nekome potreban zenski vokal, ja sam tu. Samo necu da pevam klasicni heavy (za to je potreban alt). Da, da ne zaboravim, sluh mi je 98%. Proklinjem prirodu sto mi nije dala apsolutni sluh, ali za Milansku skalu je dosta 95%, pa valjda ni nasi metal bendovi ne traze vise! Ono sto cujem govori upravo suprotno.

malo nalozeno jel da? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend BAD OBSESSION trazi pevaca. Tako da svi koji mislite da vam dobro ide pevanje u stilu bilo cega od sledeceg: AC/DC, Whitesnake, Van Halen, Guns n' Roses, Aerosmith, Deep Purple, Led Zeppelin.... i zainteresovani ste da stupite u bend javite se na e-mail: [email protected]

---

www.badobsession.co.sr

pozer.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...