Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Pa ajde onda... icon_wink.gif

nisam toliko jak da mogu na dva polja thrasha da opstanem

 

vec radim sa mojim maticnim bendom rattle head... neki thrash & heavy... ali mnogo mnogo drugaciji... upeglaniji, uljudniji i ne toliko sirov... kao onaj! mrred.gif

 

tako da... jebiga/// pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno potrebne klavijature.

 

Sviramo progressive ,radimo autorske stvari i razne obrade bendova kao sto su queensryche,pink floyd,bruce dickinson,Toto,fates warning....iz cega mozete zakljuciti da smo totalno neogranicen bend koje zeli da stvara kvalitetnu,atmosfericnu,melodicnu i koliko je to moguce originalnu muziku.

Klavijature su nam neophodne da bi ostvarili ono sto zelimo te nam je potreban ozbiljan klavijaturista ili klavijaturistkinja koji dobro poznaju muziku.

 

zaintresovani neka se jave na p.p.

 

poz.

e, znam ja jednog lika koji svira ko blesav a tek je druga godina muzicke...

svirali smo bumbarov let iz zezancije...a onda je on uzeo i poceo da svira duplo brze nego shto treba..zajebao me... icon_biggrin.gif .a posto se power i slicne vrste muzike mnogo ugledaju na klasiku, mogao bih da vas povezhem...lik moze sve da skine, iako nije neki metalac...

poz musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hocem s nekim da obradjujem therion,tristaniu, 69eyse, theatre of tragedy,l'ame immortelle i sl icon_razz.gif

JA SAM ZA THERIOOOOON...obozavam njihovu muziku, za ove ostale ne znam bash dobro...a da..sviram gitaru...Omiljeni album od theriona mi je LEMURIA a omiljene pesme TYPHON i LEMURIA...

Zile_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam toliko jak da mogu na dva polja thrasha da opstanem

 

vec radim sa mojim maticnim bendom rattle head... neki thrash & heavy... ali mnogo mnogo drugaciji... upeglaniji, uljudniji i ne toliko sirov... kao onaj! mrred.gif

 

tako da... jebiga/// pivopije.gif

You can do it!

Zamisli gde bi sad bio Shime da je tako razmisljao? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, znam ja jednog lika koji svira ko blesav a tek je druga godina muzicke...

svirali smo bumbarov let iz zezancije...a onda je on uzeo i poceo da svira duplo brze nego shto treba..zajebao me... icon_biggrin.gif .a posto se power i slicne vrste muzike mnogo ugledaju na klasiku, mogao bih da vas povezhem...lik moze sve da skine, iako nije neki metalac...

poz musik20.gif

E da ga bash cujem,ako je tako dobar nek dodje da svira vs Wenzek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je sledeca:

 

Bend:Hypocritical Criterion

 

Trazi se bubnjar za thrash/death Metal.

 

-Znaci:

 

Death!

Exodus

Slayer

Kreator

Sodom

Testament,...

 

-naravno,i Death Metal...

 

-probe bi bile jednom nedeljno

 

-dupla bas pedala je vrlo pozeljna,ako ne i obavezna!

 

-Beograd,ali i okolina dolaze u obzir

 

 

KONTAKT:

064/21-82-054

 

 

 

-i da,ne nameravamo samo da sviramo obrade doveka,vec kasnije da przimo i

autorske stvari

 

-Slava Chuck-u (R.I.P)

 

-THRASH 'TILL DEATH !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojma nemam odakle mi ideja da ovo napisem,..al eto jbg,..i realy,realy want to!Jel treba nekome zenski pevac?Pevala sam vec u ejdnom bendu,a sem toga ovako pevam vec 8 godina po horovima,i pri tom

ne mislim na one glupe skoleske luzerske horove,nego na prave,nar do pre mesec dana sam bila clan crkvenog hora jedne crkve na Miljakovcu(prestala sam zbog skole,jer mi je bila enka frka,mada to nije bitno).Uglavnom,pouzdana sam,ok pevam,mogu da radim svaku vrstu muzike,alt sam,jer mi taj tonalitet vise odgovara,mada mogu i drugi sopran,i umem da izvodim svaku potrebnu varijaciju,...so,..TAKE ME;TAKE;TAKE ME!!! zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel treba nekome zenski pevac?Pevala sam vec u ejdnom bendu,a sem toga ovako pevam vec 8 godina po horovima,i pri tom

ne mislim na one glupe skoleske luzerske horove,nego na prave,nar do pre mesec dana sam bila clan crkvenog hora jedne crkve na Miljakovcu(prestala sam zbog skole,jer mi je bila enka frka,mada to nije bitno).

Pa naravno, kome još treba neka jadnica iz školskog hora icon_smile.gif

Nas dve bismo trebale da se udružimo icon_wink.gif

 

Btw, ja idem u Lolu. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...