Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

INTERESUJE ME DA LI OVDE POSTOJI BUBNJAR KOJI JE RASPOLOZEN ZA SARADNJU? ILI BAREM NEKO KO POZNAJE TAKVOG BUBNJARA, A VOLJAN JE DA GLUMI KURIRA! icon_wink.gif

 

ELEM, BUBNJAR BI TREBALO DA JE SIROKIH SHVATANJA I DA GOTIVI/SVIRA MESHUGGAH!!! A ZA OSTALO CEMO SE DOGOVORITI!

 

CIM NA PP

 

 

 

POZZ SVIMA pivopije.gif

Nisi probao da cimas Jekija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja od komshe pravim bubnjara - josh samo i muzicki ukus da mu promenim ali ide nabolje - poceo je da slusha RHCP

rhcp..... isuse hriste pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

sta god da je slusao mora da je bolje.... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi.... imam nesto za vas!

Moji ortaci HITNO trebaju basistu! Sviraju pretezno Deep purple i nesto malo Black Sabbath. Ja sam inace sa njima svirala nesto kratko ali to nije bitno. Bice uskoro svirka pa ako neko hotje da se barem pozanima neka se javi na 0642770324. Naravno recite, molim vas da je ovo preko mene, jer da nebi bilo zabune... Pozdrav i javite se!

Jeboteeeee....koji je taj Koverdejl gay...

 

ako je to on na slici... pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeboteeeee....koji je taj Koverdejl gay...

 

ako je to on na slici... pukeface.gif  pukeface.gif  pukeface.gif

to sam i ja reko... da nije musko (sto opet ne znam).. bila bi dojaja riba.. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ili pak da nepise dole u potpisu.. laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by StRatO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate u cemu je problem sa NS bendovima...toliko su umishleni da dobro sviraju i da im nista ne fali, tako da recimo nemaju dvoje gitarista i sviraju neke pesme koje se sviraju sa dve gitare i misle da zvuce dobro...Evo ja se razjebavam pokusavajuci da nadjem neki bend, da sklopim nesto, neku prog-power-alternativu...ali brate svi oce da sviraju glupi HC...to i moja mladja sestra moze da svira...da ne slusa Jelenu Karleushu...

Da ne pominjem NS bubnjare...oni su toliko ufurani da nema teorije da oni sviraju sa nekim bendom koji je tek poceo...imaju onaj stav: nas je malo ko jebe novoformirane bendove, trazice mene neki bolji bend...i tako jebada sa nalazenjem bendova u NS se nastavlja...To kazem iz licnog iskustva...

Ako ima neko iz NS raspolozen da radi autorske pesme, cak ni pravac nije bitan...OCU DA SVIIIRAAAM!!! Iskustvo nije neophodno, nemam ga ni ja icon_smile.gif, svirao sam kratko sa jednim bendom a onda sam popizdio jer su hteli da predju na pop rok... wallbash.gif\

Ako neko hoce da mi pise, neka pishe na [email protected] ili neka opali PP...Pozdrav evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate u cemu je problem sa NS bendovima...toliko su umishleni da dobro sviraju i da im nista ne fali, tako da recimo nemaju dvoje gitarista i sviraju neke pesme koje se sviraju sa dve gitare i misle da zvuce dobro...Evo ja se razjebavam pokusavajuci da nadjem neki bend, da sklopim nesto, neku prog-power-alternativu...ali brate svi oce da sviraju glupi HC...to i moja mladja sestra moze da svira...da ne slusa Jelenu Karleushu...

Da ne pominjem NS bubnjare...oni su toliko ufurani da nema teorije da oni sviraju sa nekim bendom koji je tek poceo...imaju onaj stav: nas je malo ko jebe novoformirane bendove, trazice mene neki bolji bend...i tako jebada sa nalazenjem bendova u NS se nastavlja...To kazem iz licnog iskustva...

Ako ima neko iz NS raspolozen da radi autorske pesme, cak ni pravac nije bitan...OCU DA SVIIIRAAAM!!! Iskustvo nije neophodno, nemam ga ni ja icon_smile.gif, svirao sam kratko sa jednim bendom a onda sam popizdio jer su hteli da predju na pop rok... wallbash.gif\

Ako neko hoce da mi pise, neka pishe na [email protected] ili neka opali PP...Pozdrav evotigana.gif

 

Na koje to bendove mislis ?

 

Koliko ja znam, NS je pun mladih bendova a tebe mozda nece

jer lose sviras gitaru ili tako nesto...Kad sam ja bio mladi, nisam

trazio bend vec sam seo i napravio ga. Cinjenica da su novosadski

bubnjari isfurani nije tacna jer znam barem petnaest njih i uvek su

spremni na saradnju...e sad ako ne mozes da zadovoljis njihove

kriterijume onda sedi i vezbaj. Ili nadji nekog klinca drugara koji

hoce da kupi bubanj i to ti je to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako

nu metal bend In Vitro trazi gitaristu tako tu negde oko dvadesete koji ima svoju opremu i najmanje godinu i po dana svirackog iskustva...

 

orijentacija-godsmack, ill nino, korn, machine head, system of a down, headplate, mudvayne itd.

 

radimo autorske, imamo dve obrade godsmack, dve ill nino, dve system of a down, jednu drowning pool, mada vremenom prelazimo na autorske koje kazu zvuche fino

 

odradjujemo svirke i imamo ih nekoliko u planu...

 

kontakt mob je 064/162-4031

kontakt mail je [email protected]

 

pozzz

Edited by Troglavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vako Black Metal bendu trebao bi jedan bubnjar, rade se dobrim delom autorske stvari i svira se muzika tipa GraveWorma...

Da po mogucstvu i da ima duplu pedalu, bilo bi lepo ali nije i obavezno....

Za sva pod pitanja i ponude ppishite me ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...