Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest Searching

Trazi se vokal koji je zainteresovan da peva u Rage Against The Machine - Audioslave tribute bandu. Ako je moguce sa malo iskustva, ako ne, NECE SE BACI mhihi.gif

Ozbiljno, ako ima zainteresovanih neka salju mail na [email protected] ili [email protected] ili neka zove na 064/29-46-403 *BOBA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novosadskom metal bendu Orbiter potreban ozbiljan, disciplinovan i nacitan bubnjar (dupla pedala obavezna) i zenski vokal (ne operski !!!) nego potpuno prirodan, tipa Sinergy. Radimo autorske stvari.

 

tel: 063/7128202 mail: [email protected] Budimir

064/1888435 [email protected] Robi

Ja bih rado bila taj zenski vokal ali ste u Novome Sadu... a to nije BG... I jes da imam operski glas ali pevam i obicno.... icon_da.gif Ma nacicete vi vec neshto... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progressive/power metal bendu iz Beograda ACID RAIN potrebni gitarista i klavijaturista.Imamo 4 autorske pesme (u pripremi je album).Sviraju se i obrade slicne orijentacije.

Potrebni ozbilnji i odgovorni muzicari 19-25 godina(naravno,obazezno je veoma dobro vladanje svojim instrumentom) .

Zinteresovani javite se na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest DragisaJankovic

Sviram gitaru i ako nekom treba gitarista moze se cujemo na [email protected]

p.s. moze sve osim previse lakog i previse teskog..

 

pa tako...

 

p.s. samo da je melodicno, ubija me drndanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progressive/power metal bendu iz Beograda ACID RAIN potrebni gitarista i klavijaturista.Imamo 4 autorske pesme  (u pripremi je album).

Album,Žarko? Opet neko Samizdat Home Productions Studio Records izdanje?

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nocas mi je pala suluda ideja. "J Tull cover band" znam da je grad preplavljen cover bandovima ali ovo bi bilo bas suludo. Ako ima neko ko bi ucestvovao u ovom poduhvatu neka se javi na pp!!!!E, i bez smaranja dodjem na probu ne dodjem na probu, imam ispit,imam domaci....Ja radim i nemam bas puno vremena za cimanje.Znaci samo ljudi koji su ozbiljni muzicari i poznaju Jethro Tull.

Pozdrav!!! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLADI GITARISTA IZ BELOG GRADA TRAZI ISTU TAKVU MUZICAR(KU) RADI BRAKA! DAKLE, INSTRUMENT NEIJE BITAN, SAMO GODINE STAZA SA ISTIM!

 

HAHAHAHAHAHAA

 

AKO NEKO OVO OBRISE CELAVA MU KEVA!!! biggrin.gifbiggrin.gificon_smile.gificon_smile.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

strasno....

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rokbend

orangelistening.gifmusik20.giforangelistening.gif

 

Bendu iz Beograda potrebna GITARISTKINJA radi duze saradnje, za snimanje albuma i svirke. Muzika koju sviramo je mesavina raznih pravaca: rock, electro, drum'n'bass, funk, punk, reggae, dub, trip hop, industrial, metal... Jako smo otvoreni po, pitanju pravaca.

 

[email protected]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika koju sviramo je mesavina raznih pravaca: rock, electro, drum'n'bass, funk, punk, reggae, dub, trip hop, industrial, metal... Jako smo otvoreni po, pitanju pravaca.

 

znaci tribute to Shako Polumenta fazon icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...