Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bend ATP(Iced Earth tribute) trazi basistu, pozeljno je da vec zna neke stvari od iced-a, mada ne i neophodno kontakt na pp

evo mogu ja malo da sviram.. hehe...

 

 

 

 

 

 

KUPUJEM PEVACA

 

javite se...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traže se dovoljno hrabri, ludi i smeli gitarista i basista za bend koji bi svirao neki mix između Nu metala, NWOAHM, modernog Thrasha i Industriala. Ozbiljan autorski rad je u pitanju. Sviračko znanje sto veće to bolje. Podrazumeva se da imate svoj instrument. Javite se na PP, svima odgovaram!

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu smo bubnjar ,solo gitarista i ja.trazi se basista za svirku death thrash orijentacije.sviraju se Death,Death,Death,Slayer i Metallica zakljucno sa and justice for all...i Kreator,i Kreator icon_smile.gif.mozda ce biti i morbid angel,exodus,pa i nesto drugo....thrash death ...kontakt na pm...ili na

064/21-82-054 ili

063/105-53-54

poz

musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate ajde odjebi, zao mi je sto tvoj ego ne moze da podnese zene u metalu evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Dakle, ako nekom treba vokal za heavy, power, opersko pevanje neka se javi, jos uvek sam na draftu icon_wink.gif

ok,sta se odmah ljutish....boze...napisao sam "joke"

 

oh...ta danasnja zenska omladina icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate ajde odjebi, zao mi je sto tvoj ego ne moze da podnese zene u metalu evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Dakle, ako nekom treba vokal za heavy, power, opersko pevanje neka se javi, jos uvek sam na draftu icon_wink.gif

bolje sama osnuj bendicj, tesko da cjes naicji "na izvolte" spremne bendove, jer malo ko luduje za zenskim vokalom.

 

a stvarno zvuci k'o oglas.....

 

al bez ljutnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje sama osnuj bendicj, tesko da cjes naicji "na izvolte" spremne bendove, jer malo ko luduje za zenskim vokalom.

 

a stvarno zvuci k'o oglas.....

 

al bez ljutnje

Pa stvarno me zanima kako bi ti bolje srochila oglas... jel treba mozda da stavim u P.S. - nije agencija za poslovnu pratnju? Ma daj... icon_rolleyes.gif

Kapiram da se ovde neki ljudi zezaju, ali ovo je ipak ozbiljna tema i zato sam morala onako da reagujem... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stvarno me zanima kako bi ti bolje srochila oglas... jel treba mozda da stavim u P.S. - nije agencija za poslovnu pratnju? Ma daj... icon_rolleyes.gif

Kapiram da se ovde neki ljudi zezaju, ali ovo je ipak ozbiljna tema i zato sam morala onako da reagujem...  icon_da.gif

ok ne ljuti se...ja kad vredjam onda bash vredjam...ali za to treba da postoji debeo razlog....ql...btw taj nick "kali yuga"...jel to zato sto slusash grupu Agora?

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh jednom. TRAZI SE jelte,ded or alajv,basista za tribute to death prvenstveno a potom i ostali thrasheraj tipa slayer,kreator,sodom,rana metallica pa i death metal...stvarno smo ozbiljni,imamo solo,nema ispadanja iz ritma i ostalih sranja,isto se ocekuje i od basiste..znaci da moze da odsvira:

 

Spirit Crusher

Lack of Comprehension

Philosopher

Flesh and the Power it holds

Epidemic...itd...

 

u principu,mi vec znamo 10 i vishe pesama od death-a,tako da basista stvarno treba da se potrudi da nas stigne.i da je voljan da vezba

 

konstantno imamo probe svake nedelje,stalan termin... Bg je u pitanju

 

kontakt na pm ili na

 

063/105-53-54

 

064/21-82-054

 

Urosh

 

 

musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...