Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

..znaci da moze da odsvira:

 

...

...

Philosopher

...

...

Srećno sa ovim.

 

Ovu pesmu još nikog nisam video da je skinuo u originalu, a svira je i kurta i murta.

 

Malko zaebato dobiti one slajdove bez fretlesa, ali može da se izgrbavi nešto slično.

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ne ljuti se...ja kad vredjam onda bash vredjam...ali za to treba da postoji debeo razlog....ql...btw taj nick "kali yuga"...jel to zato sto slusash grupu Agora?

Ma opusteno, napravio si mi reklamu icon_smile.gif

Ne, nick sam odabrala pre svega zbog znacenja, a ako vec detaljisemo, Therion je imao istoimenu pesmu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh jednom. TRAZI SE jelte,ded or alajv,basista za tribute to death prvenstveno a potom i ostali thrasheraj tipa slayer,kreator,sodom,rana metallica pa i death metal...stvarno smo ozbiljni,imamo solo,nema ispadanja iz ritma i ostalih sranja,isto se ocekuje i od basiste..znaci da moze da odsvira:

 

Spirit Crusher

Lack of Comprehension

Philosopher

Flesh and the Power it holds

Epidemic...itd...

 

u principu,mi vec znamo 10 i vishe pesama od death-a,tako da basista stvarno treba da se potrudi da nas stigne.i da je voljan da vezba

 

konstantno imamo probe svake nedelje,stalan termin... Bg je u pitanju

 

kontakt na pm ili na

 

063/105-53-54

 

064/21-82-054

 

Urosh

 

 

musik19.gif

Epidemic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAPIRAM DA JE TAJ EPIDEMIC OD SLAYER-A!?

 

 

EDIT: BTW, VEC POSTOJI JEDAN DEATH TRIBUTE BEND (OSIM AKO TO NIJE OVAJ KOJI TRAZI BASISTU biggrin.gif )! PROBAJU U ONOM STUDIJU U SURCINU I NISU LOSI!

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan DEATH METAL bend [floridske škole] iz Beograda, u potrazi je za muzičarima koji se solidno snalaze na sledećim instrumentima:

1.] bubnjevi [razume se da je nepohodno da muzičar/ka poseduje duplu bas pedalu], i

2.] gitara [pretežno ritam].

Četiri pesme [demo verzije] su snimljene i rad benda će se bazirati na autorskim stvarima. Sve ostale informacije na:

064/203-87-89 [boban]. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećno sa ovim.

 

Ovu pesmu još nikog nisam video da je skinuo u originalu, a svira je i kurta i murta.

 

Malko zaebato dobiti one slajdove bez fretlesa, ali može da se izgrbavi nešto slično.

 

Cheerz! pivopije.gif

zato i trazimo basistu icon_smile.gif

cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAPIRAM DA JE TAJ EPIDEMIC OD SLAYER-A!?

 

 

EDIT: BTW, VEC POSTOJI JEDAN DEATH TRIBUTE BEND (OSIM AKO TO NIJE OVAJ KOJI TRAZI BASISTU biggrin.gif )! PROBAJU U ONOM STUDIJU U SURCINU I NISU LOSI!

da imenjache,naravno,epidemic je slayerov icon_smile.gif .ima jos jedan tribute to death bend ,oni su pre par dana imali svirku...i bas mi je drago zbog toga...i mi imamo probe u surchinu,nedeljom.cheerz! pivopije.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato i trazimo basistu icon_smile.gif

cheerz! pivopije.gif

Pa tesko da ces da nadjes basistu koji ce to u originalu da skine icon_smile.gif.

Inace kolko sam primetio ovde se traze samo basisti i bunjari icon_smile.gif.

Mogu ja da vam sviram bas, ako oces, ne sviram nista specilano al ono tresh i tako to znam. Agent Orange vec sviram sa jednim pacijentima(warrior of ice na pr.) icon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MISLIS, ONO KAO, SEDI NA BUBNJU MI MU PUSTIMO NEKU PESMO A ON KAZE KOJA JE...? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UHH... NE INE MI HUMOR, BICU GITARISTA!!! icon_da.gif

 

NARATOR: "...I TAKO ON ODLUCI DA ODE DA VEZBA...!"

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recite mi iskreno da li ovaj Warrior zna da ubode JEDNU pesmu na bubnju!?!?!?

Pitanje ti je malo besmisleno, kad lepo sklopis recenicu, javi se icon_smile.gif .

Inace ona pesma dijarea je do jaja.

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tesko da ces da nadjes basistu koji ce to u originalu da skine icon_smile.gif.

Inace kolko sam primetio ovde se traze samo basisti i bunjari icon_smile.gif.

Mogu ja da vam sviram bas, ako oces, ne sviram nista specilano al ono tresh i tako to znam. Agent Orange vec sviram sa jednim pacijentima(warrior of ice na pr.) icon_smile.gif.

pazi,da li si ozbiljan?mislim,da li imas svoj bass,tj. na cemu da vezbas i tako to...? vezbanje je kljuch uspeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan DEATH METAL bend [floridske škole] iz Beograda, u potrazi je za muzičarima koji se solidno snalaze na sledećim instrumentima:

1.] bubnjevi [razume se da je nepohodno da muzičar/ka poseduje duplu bas pedalu], i

2.] gitara [pretežno ritam].

Četiri pesme [demo verzije] su snimljene i rad benda će se bazirati na autorskim stvarima. Sve ostale informacije na:

064/203-87-89 [boban]. icon_rockdevil.gif

Budući da se za sada YUmetal pokazao kao vrlo korisno sredstvo javnog informisanja, citiram sopstvenu poruku u nadi da će se javiti makar jedan bubnjar... Takođe, postoji i bend koji se zove Kali Yuga. Živela japanska scena!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...