Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

e' date='7. 10. 2005, 15:42'] Ma znam, hteo sam da kazem da je Reinert svirao samo na albumu, a nije bio u postavi ni pre, a niti je sada (novi album izlazi za 2 meseca)...

nisam znao...nisam toliko upucen u agoru,imam samo album sa nekim klipovima rajnerta i onog indijca,sta li je.do jaja je to uradjeno,jer ima i biografija i sve...a kako sam cuo,cynove nove pesme su neki ambijentalni popitj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za ozbiljan rad u black metal bendu.Za pocetak u planu obrade Dimmu Borgir,Borknagar,Vintersorg...Podrazumeva se i autorski rad.

 

 

Kontakt:Nebojsa

Telefon:063/8824391 ili 011/3320441

Keep Tryin'..............................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest DragisaJankovic

Gitarista trazi bend za saradnju. Posedujem svu propratnu opremu.

Svirao sam u par bendova obrade od Iron Maiden-a, Guns and roses-a,

Metalike , Nightwish-a ....

 

za kontakt mi posaljite privatnu poruku ili sms na

063285386

 

 

POZDRAV SVIMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto se ne bi mi sa ovog foruma koji trazimo bend U NOVOM SADU, sastali i napravili neshto bre...nema smisla pokushavati drugachije. Koliko vidim ovde samo gitaristi traze angazman...ja poznajem josh par likova koji bi radili neshto...pa da vidimo moze li se nekako uklopiti bar jedan "projekt"...

 

dojadilo mi je da sviram sam sa sobom... icon_rolleyes.gif

 

Ako nekog interesuje da se to odradi neka mi se javi pa da se dogovorimo...

 

Zile 064/213-7938

Edited by zile_kondic

Share this post


Link to post
Share on other sites

@off-ja sam cula malog Ivana kako svira bubnjeve... imao je probu pre nas... icon_razz.gif ja znam kako svira..

say something and you die evotigana.gificon_mrgreen.gif

Pa ja cu ti licno priznam da nemam pojma.Kako i da sviram nekako dobro kad kuci vezbam u vazduhu jebeno...

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Philip Anselmo

Hoću da pevam u Pantera tribute bendu... Ako nekom treba pevač za takav bend ili ako ima ljudi koji su zainteresovani da zajedno napravimo bend neka me kontaktiraju na [email protected]

Pored Pantere dolaze u obzir i MachineHead, Kilswitch Engage, isl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu Seljacka buna potreban vokal!

Ko nije upucen, u pitanju je zajebantski bend, sviramo sve i svasta (u nekim okvirima metala, jel'da). Zajebantski ne podrazumeva neozbiljan, imamo 6 svojih stvari a sviramo jos i tri obrade (Nervozni postar, Green Jelly i Indira), trazi se u principu clean pevanje, kakvo god, samo da je u ritmu (i sa sto manje falshiranja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh jednom. TRAZI SE jelte,ded or alajv,basista za tribute to death prvenstveno a potom i ostali thrasheraj tipa slayer,kreator,sodom,rana metallica pa i death metal...stvarno smo ozbiljni,imamo solo,nema ispadanja iz ritma i ostalih sranja,isto se ocekuje i od basiste..znaci da moze da odsvira:

 

Spirit Crusher

Lack of Comprehension

Philosopher

Flesh and the Power it holds

Epidemic...itd...

 

u principu,mi vec znamo 10 i vishe pesama od death-a,tako da basista stvarno treba da se potrudi da nas stigne.i da je voljan da vezba

 

konstantno imamo probe svake nedelje,stalan termin... Bg je u pitanju

 

kontakt na pm ili na

 

063/105-53-54

 

064/21-82-054

 

Urosh

 

 

musik19.gif

closed,,bar za sada icon_smile.gif .finito musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mi delujes suvise ozbiljno icon_smile.gif ali ako stvarno zelis poslacu ti pp sa uputstvima...

salji, salji, salji... (mb pivo!)

 

kada budes cuo kako pevam shvatices koliko sam ozbiljan! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif salim se posalji ta uputstva! alkos.gifmusik29.gifmusic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Him_Wolf@

Uzimte Urosa za pevacha... necete se pokajati! icon_rockdevil.gif

Fin je on momak, ali mislim da bismo ga mi samo sputavali... Cuo sam da gradi karijeru u Drakoniku icon_mrgreen.gif To je isto razlog sto smo pustili sharkeya, chovek radi ozbiljan grandz i necemo da mu jos i mi stojimo na grbachi...

Sta da kazem, mi smo face icon_cool.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...