Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Fiery,dobos je bitan zato sto mi imamo nas bubanj,(u krs stanju,ali za probe dobar), samo nam fali dobos i bas pedala.

-A stvarno jos nisam cuo da neko kaze "E taj ritam necu da sviram"-ovo je razlog zasto menjamo bubnjara,tj. sam se ponudio da vise ne svira iako je sa nama od pocetka u bendu,vise je voleo da lupa pankericu nego keca uvek smo ga na silu terali da lupa kec.

 

Ja mislim da sam ti lepo objasnio.

Jesi, hvala.

 

I dalje mi je smesno da ljudi vrse selekciju ritmova koje hoce i nece da sviraju, ali dobro, ima svakakvih. Mada, kad je kecina (pogotovu brza) u pitanju, verujem da stvarno moze da dosadi, jos ako nije nesto sto taj bubnjar moze s lakocom da svira.

 

Dusane, kakvi su ritmovi bili u pitanju u tvom iskustvu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi, hvala.

 

I dalje mi je smesno da ljudi vrse selekciju ritmova koje hoce i nece da sviraju, ali dobro, ima svakakvih. Mada, kad je kecina (pogotovu brza) u pitanju, verujem da stvarno moze da dosadi, jos ako nije nesto sto taj bubnjar moze s lakocom da svira.

 

Dusane, kakvi su ritmovi bili u pitanju u tvom iskustvu?

Fiery,ako si ti bibnjar koji moze da lupa kec bez problema,ti si onda nas covek.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Bend MINUS trazi basistu za rad na autorskim pesmama,

znachi fazon nesta izmadju metala i HC-a tako da se zna,

i poneka obrada bendova tipa In Flames,Machine Head,i sve sto vole mladi icon_cool.gif

Tako zainteresovani ljudi neka se jave na:

 

064 3631042-Urosh musik19.gificon_twisted.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa posto nisi u tom bendu necu da ti pisem na PP, ali nek je srecno tvom drugaru u potrazi za drumashem mada ga nikad nece naci.. Ja sam jednog jedva nasao jos odavno, u te iste svrhe i sviracemo tribute bodomima nadam se polovinom februara. icon_rockdevil.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo. meni je to mnogo bolji fazon, imas mnogo bolji feeling sa debljim zicama i spustenim stimom. na gibsonu, naravno biggrin.gif

 

koji ce ti sedmica (taj debeli B ton) ako ce zice i dalje da ti budu paucina? icon_smile.gif

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo. meni je to mnogo bolji fazon, imas mnogo bolji feeling sa debljim zicama i spustenim stimom. na gibsonu, naravno biggrin.gif

 

koji ce ti sedmica (taj debeli B ton) ako ce zice i dalje da ti budu paucina? icon_smile.gif

sedmica zbunjuje... treba se navici.. icon_smile.gif

 

ajde mare javi se.. vidish da deckima treba pomoc... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto jednostavno, ako si kvalitetan vokal, sama ne sklopis band i budes frontwoman? Jer ipak pises tekstove, jos ako znas i da pevas mozes sama lako da vodis band. Probaj prvo sa nekim ortacima iz kraja. Pa ako ti ide ok skupi sto bolje ljude i muzicare mozes.

 

ha, jel stvarno mislis da je to tako jednostavno naci bend? da svi jedva cekaju da prime ribu, pa jos da bude i frontmen? icon_smile.gif i ja vec duze vreme pokusavam da nadjem bend, i za razliku od koleginice najvise bih volela da pevam nesto heavy tipa mercyful fate, iron maiden... ali u ovoj zemlji ti je nazalost dominantno misljenje da je jedino gothic za ribe i povodom toga ne mozes nista da ucinis no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, jel stvarno mislis da je to tako jednostavno naci bend? da svi jedva cekaju da prime ribu, pa jos da bude i frontmen? icon_smile.gif i ja vec duze vreme pokusavam da nadjem bend, i za razliku od koleginice najvise bih volela da pevam nesto heavy tipa mercyful fate, iron maiden... ali u ovoj zemlji ti je nazalost dominantno misljenje da je jedino gothic za ribe i povodom toga ne mozes nista da ucinis no.gif

Evo preseli se u sabac, i imas zagarantovan band icon_da.gif.

 

Pogotovo sto si koleginica ( i ja sviram bass ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, jel stvarno mislis da je to tako jednostavno naci bend? da svi jedva cekaju da prime ribu, pa jos da bude i frontmen?  icon_smile.gif i ja vec duze vreme pokusavam da nadjem bend, i za razliku od koleginice najvise bih volela da pevam nesto heavy tipa mercyful fate, iron maiden... ali u ovoj zemlji ti je nazalost dominantno misljenje da je jedino gothic za ribe i povodom toga ne mozes nista da ucinis  no.gif

Evo preseli se u sabac, i imas zagarantovan band icon_da.gif.

 

Pogotovo sto si koleginica ( i ja sviram bass ).

 

A dalje, ti nisi riba, ti si devojka. I pocni sebe da cenis ako zelis da te drugi cene. Postavi se onako kako hoces da te shvate. Ako pokazes kvalitet uspeces, ako ne ( a pokazes kvalitet ) onda je to gomila megalomana koji sviraju samo da bi nesto kresnuli. I ne odustaj ako prvi put nisi uspela. Kad tad ces naci ok osobe sa kojima ces moci da sviras. Ne dozvoli ikome da te gazi i da te ponizava zato sto sviras bass, ili zato sto si zensko, nisi nize bice ni zbog jedne od te dve stavke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, šta ti je kvalitetan "psihološki" pristup muvanju. biggrin.gif Prvo psihoanaliza, pa južnjačka uteha pa ponudiš šljaku pa onda zoveš na piće pa "Ajmo malo do mene da radimo pesme" icon_smile.gif

Ako jos neko pomene muvanje u vezi mojih postova .... majke mi vise su mi se svi popeli na kurac. Ok nemam devojku, i pukao sam pre 7 dana zbog toga, ali nisam sada. Da li ja moram da muvam svaku devojku zbog toga sto sam sam? Ipak ja ne razmisljam kitom, nego glavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...